Powered by ZigaForm version 3.9.9.7
Оплатить онлайн
Вернуться

Подробные условия конкурса

15.08.2019

 1. Загальні положення

1.1 Замовником Проекту та Організатором Проетку Організатором рекламної акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕНБЕСТ», ЄДРПОУ 30310579; 03062 м.Київ пр-кт Перемоги 90/1, тел. 239-21-66 (надалі – Замовник).

 1. Мета проведення Проекту та інформаційна підтримка Проекту

2.1. Метою проведення Проекту є популяризація послуг Замовника під ТМ «ВЕНБЕСТ».

2.2. Офіційні правила Проекту (надалі — Правила) розміщуються на сайтах

2.2.1. https://www.facebook.com/venbest.ua/ (надалі — Сайт 1);

2.2.2. https://www.instagram.com/venbest_ukraine/ (надалі — Сайт 2).

 1. Період та територія проведення Проекту

3.1. Проект триває з 14 серпня 2019 року по 23:59 годину 30 вересня 2019 року включно (далі — «Період проведення Проекту»). Строк визначення переможців Проекту та виконання дій по врученню подарунків відповідно до п. 6.10 даних Правил відбудеться 9 жовтня 2019 року.

3.2. Проект проводиться на території України, за виключенням території Автономної республіки Крим та тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей (далі — «Територія проведення Проекту»).

 1. Учасники Проекту

4.1. В Проекті можуть брати участь фізичні особи — громадяни України, яким на момент проведення Проекту вже виповнилось 18 років (далі — «Учасник» або «Учасники»).

4.2. Не визнаються Учасниками Проекту та не мають права брати участь: — власники та працівники рекламної агенції та партнерів, залучених до організації та проведення Проекту, та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати, сестри, батьки); — іноземці та особи без громадянства; – Інтернет магазини, боти та особи, на сторінках соціальних мереж яких наявні не більше  трьох дописів підряд зі схожими конкурсами.

4.3. Участь в Проекту обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

 1. Подарунковий фонд Проекту

5.1. Подарунками Проекту (далі — «Подарунок» або «Подарунки») для Учасників, які взяли участь в Проекті відповідно до умов розділу 6 даних Правил, є:

5.1.1. Подарунки:

Загальна кількість Подарунків — 3 (три) шт. для трьох переможців по 7 000 (сім тисяч) грн., на суму 21 000 (двадцять одну тисячу) грн..  

5.2. Кількість подарунків Проекту обмежена і зазначена в п. 5.1. цих Правил.

5.3. Характеристики Подарунків можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Подарунки Проекту обміну та поверненню не підлягають. Заміна Подарунків Проекту будь-яким іншим подарунком не допускається.

5.4. Відповідальність Замовника та Організатора обмежується вартістю та кількістю Подарунків, передбачених даними Правилами. Замовник та Організатор Проекту не несуть ніякої відповідальності щодо подальшого використання Подарунків Учасниками Проекту після їх одержання (наприклад, за неможливість Учасників з будь-яких причин скористатись наданими Подарунками Проекту, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Проекту, в тому числі за дії переможців та осіб, що їх супроводжують під час користування Подарунками). Всі деталі Подарунків (а також самі Подарунки) можуть змінюватися Організатором на свій розсуд і без узгодження з переможцями.

5.5. Відповідальність за правильність нарахування та своєчасність сплати податків та обов’язкових платежів до бюджету стосовно операцій з вручення Подарунків несе замовник Проекту.

 1. Порядок участі в Проекті

6.1. Участь в Проекті безкоштовна.

6.2. Для участі в Проекті в соціальній мережі Facebook особам, які відповідають вимогам, викладеним в п. 4 цих Правил, необхідно: — зайти на свій профіль у соціальній мережі Facebook (при цьому профіль має бути відкритий для перегляду та заповнений на 70% та повинен містити всю необхідну інформацію для участі у Проекті (у випадку відсутності інформації про Учасника, яка міститься в його профілі в соціальній мережі, де вже зареєстрований Учасник, такий Учасник повинен заповнити відповідні поля). До участі в Проекті не допускаються фіктивні (вдавані) профілі Учасників та/або профілі, що містять завідомо неправдиву, неточну чи неповну інформацію про Учасника, а також профілі Учасників, що не дають змоги ідентифікувати належним чином такого Учасника Проекту; — бути підписаним на сторінку Замовника Проекту — https://www.facebook.com/venbest.ua/

6.2.1. Виконати дії в наступній послідовності:

6.2.1.1. Зайти на офіційний профіль ВЕНБЕСТ Україна у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/venbest.ua/ та натиснути віртуальну кнопку «Like» (подобається) сторінці

6.2.1.2. Знайти Проектний пост та поруч з ним натиснути віртуальну кнопку «Like» (подобається);

6.2.1.3. Поруч з Проектним постом натиснути віртуальну кнопку «share» (поділитись новиною/інформацією);

6.2.1.4. Залишити коментар відповідно до завдання, вказаного в Проектному пості, а саме: через відмітку @ відмітити друга у коментарях, при цьому коментар має бути виконано згідно до вимог п.6.4. цих Правил.

6.2.1.5. У власний профіль загрузити фото з автомобілем служби охорони «Венбест», вказавши хештег #венбестпрацює та відмітивши офіційний профіль ВЕНБЕСТ у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/venbest.ua/

6.3. Для участі в Проекті в соціальній мережі Instagram особам, які відповідають вимогам, викладеним в п. 4 цих Правил, необхідно: — зайти на свій профіль у соціальній мережі Instagram (при цьому профіль має бути відкритий для перегляду та заповнений на 70% та повинен містити всю необхідну інформацію для участі у Проекті (у випадку відсутності інформації про Учасника, яка міститься в його профілі в соціальній мережі, де вже зареєстрований Учасник, такий Учасник повинен заповнити відповідні поля). До участі в Проекті не допускаються фіктивні (вдавані) профілі Учасників та/або профілі, що містять завідомо неправдиву, неточну чи неповну інформацію про Учасника, а також профілі Учасників, що не дають змоги ідентифікувати належним чином такого Учасника Проекту; — бути підписаним на сторінку Замовника Проекту — https://www.instagram.com/venbest_ukraine/.

6.3.1. Виконати дії в наступній послідовності:

6.3.1.1. Зайти на офіційний профіль ВЕНБЕСТ у соціальній мережі Instagram https://www.instagram.com/venbest_ukraine/ «Follow» (підписатися);

6.3.1.2. Знайти Проектний пост та поруч з ним натиснути віртуальну кнопку «Мені подобається»;

6.3.1.3. Залишити коментар відповідно до завдання, вказаного в Проектному пості, а саме: через відмітку @ відмітити друга у коментарях, при цьому коментар має бути виконано згідно до вимог п.6.4. цих Правил.

6.3.1.4. У власний профіль загрузити фото з автомобілем служби охорони «Венбест», вказавши хештег #венбестпрацює та відмітивши офіційний профіль ВЕНБЕСТ у соціальній мережі Instagram https://www.instagram.com/venbest_ukraine/

6.4. Коментарі Учасника Проекту на Сайті 1 або Сайті 2, проходять перевірку. Забороняється розміщувати текстові та фотоматеріали, які: – не відповідають завданням, опублікованим на Сайті 1 або Сайті 2; – містять погрози, дискредитують, ображають, принижують честь і гідність чи ділову репутацію або порушують недоторканість приватного життя інших користувачів або третіх осіб; – є вульгарними або непристойними, містять зображення/вислови сексуального характеру; – містять погрози насильства або нелюдського поводження з тваринами; – містять опис засобів і способів суїциду, будь-яке підбурювання до його здійснення; – пропагують та/або сприяють розпалюванню расової, релігійної, етнічної ненависті або ворожнечі, пропагують фашизм чи ідеологію расової переваги; – містять екстремістські матеріали; – пропагують злочинну діяльність або містять поради, інструкції або керівництва зі здійснення злочинних дій; – містять рекламу або описують привабливість вживання наркотичних речовин, інформацію про поширення наркотиків, рецепти їх виготовлення і поради по вживанню; – порушують інтереси громадян і юридичних осіб, гуманістичні, етичні, моральні норми та нехтують правилами пристойності; – можуть порушувати інші права, в тому числі, права інтелектуальної власності; Розміщена публікація, що містить хоча б одну з вище перерахованих ознак, може бути видалена Замовником та Організатором Проекту без попереднього повідомлення Учасника Проекту, який розмістив таку публікацію, а Учасник Проекту, в свою чергу, може втратити право на участь в Проекті за такими публікаціями. Замовник/ Організатор Проекту залишають за собою право на видалення завантажених Учасниками матеріалів на власний розсуд, без попереднього повідомлення Учасника Проекту, який розмістив таку публікацію, а Учасник Проекту, в свою чергу, може втратити право на участь в Проекті за такими публікаціями.

6.5. Всі Учасники мають право взяти участь в Проекті необмежену кількість разів у соціальних мережах Instagram та Facebook.

6.6. Кожний Учасник Проекту має право отримати лише один Подарунок протягом всього періоду Проекту.

6.7. Учасник гарантує Замовнику, Огранізатору Проекту, що розміщені ним публікації не порушують права третіх осіб, в тому числі, права інтелектуальної власності, в тому числі, компенсує Замовнику, Організатору Проекту всі збитки, понесені ними в зв’язку з прийняттям компетентними органами відповідних рішень, претензіями третіх осіб тощо. Дані гарантії поширюються на весь Період проведення Проекту та діють після її закінчення, у випадку порушення цих гарантій Учасник дискваліфікується. Усі скарги та претензії, надані Учасниками Проекту та третіми особами розглядаються Замовником Проекту. Рішення по таких зверненнях приймаються Організатором Проекту.

6.8. Учасник Проекту надає Замовнику та Організатору права на використання його зображення, персональних даних, конкурсної фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього, пов’язаних з його участю Проекті для цілей проведення Проекту, а також при поширенні рекламної інформації про Проект на необмежений термін і без обмеження території і без виплати будь-яких винагород.

6.9. Всі Учасники, які виконали умови п. 6.2. або 6.3. цих Правил, беруть участь у визначенні отримувачів Подарунків, визначеного в п. 5.1. даних Правил.

 

 1. Журі голосування

7.1. Склад журі Конкурсу (надалі – «Журі») має бути визначено

Замовником/Організатором. Склад Журі буде складатись із:

а) Представника Компанії ВЕНБЕСТ;

б) Професійного фотографа;

в) Представника Компанії Averina Media.

7.2. З поміж усіх Учасників, які виконали умови п. 6.2. або 6.3. цих Правил,та які беруть участь у визначенні отримувачів Подарунків, визначеного в п. 5.1. даних Правил, Журі визначить трьох переможців.

7.3. Під час вибору фотографій-переможців, Журі має врахувати наступні критерії, які властиві фотографії:

а) цінність;

б) якість;

в) унікальність.

7.4. Голосування складом Журі відбудеться в період від 1 жовтня 2019 року до 8 жовтня 2019 року.

7.5. Рішення Журі є остаточним та обов’язковим для усіх Учасників Конкурсу.

7.6. Оголошення нагороджених фотографій відбудеться 9 жовтня 2019 року на сторінках Facebook та Instagram.

 1. Порядок та строки отримання Подарунків Проекту

8.1. Для отримання Подарунку Учасник Проекту, що здобув право на Подарунок, повинен протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту визначення його у якості Переможця Проекту, що має право на отримання Подарунку, відповісти на повідомлення про перемогу, що надсилається Організатором Проекту через соціальну мережу та надати наступні дані: А. Номер власного мобільного телефону; Б. Реально існуючу та працюючу адресу електронної пошти, до якої Учасник Проекту має безперешкодний доступ; В. Номер банківського рахунку; Г.Адресу, на яку Учасник Проекту, який здобув право на Подарунок, бажає отримати Подарунок. Подарунок буде доставлено службою доставки «Нова Пошта». Д. Надіслати Організатору Проекту такі документи Переможця Проекту: копії паспорту: 1, 2, 3, 4 сторінок та сторінки з актуальним місцем реєстрації), копію довідки про присвоєння індивідуального податкового номера (реєстраційного номера облікової картки фізичної особи — платника податків). Зазначені вище скани документів повинні бути достовірними, чіткими та розбірливими. Особи, які відмовилися від присвоєння реєстраційного номеру облікової картки з релігійних чи інших переконань, мають подати лише паспорт.

8.2. Подарунок вважається врученим з моменту передачі його особисто Переможцю або для відправлення Подарунка службою доставки «Нова Пошта» чи перерахуванням Подарунка на наданий переможцем банківський рахунок.

8.3. Організатор та Замовник Проекту не несуть відповідальності за збереження цілісності Подарунків при здійсненні їх доставки службою доставки на адресу Переможця Проекту. Доставка подарунків здійснюється відповідно до правил та тарифів, встановлених службою доставки «Нова Пошта» та оплачується Організатором Проекту. Зберігання Подарунків у відділенні служби доставки безкоштовне протягом 5 днів з дати надходження Подарунку до відділення. Оплата за послуги зберігання поштових відправлень з Подарунками понад встановлений безкоштовний період зберігання здійснюється Учасником Проекту самостійно (відповідно до Правил зберігання, розміщених на сайті служби доставки «Нова Пошта» http://novaposhta.ua/zberigannia, можливе додаткове зберігання протягом 25 днів за додаткову плату при отриманні.

8.4. У разі порушення Учасником Проекту умов розділу 4 Правил Проекту, або не виконання Переможцем Проекту порядку та строків отримання Подарунків за п. 8.1 даних Правил, такий Переможець позбавляється права на отримання Подарунку. Організатор Проекту проводить додаткове визначення переможців для визначення іншого Переможця. Додаткове визначення переможців проводиться серед тих учасників, які брали участь у визначенні переможців, в якому став Переможцем учасник, що втратив право на отримання Подарунку.

8.5. Всі Подарунки в рамках даного Проекту можуть бути отримані його Учасниками лише на умовах цих Правил.

8.6. Замовник/ Організатор Проекту не компенсує вартості трансферу, проживання, та інших витрат Переможцям Проекту, пов’язаних з отриманням та реалізацією Подарунку, а також не несе відповідальності щодо відмови у отриманні Переможцем Проекту Подарунку

8.7. Учасник автоматично втрачає набуте ним право на отримання подарунку в наступних випадках: а) якщо Організатор не зможе зв’язатися з Учасником можливими для Організатора засобами з незалежних від Організатора причин; б) якщо Учасник на час початку проведення Проекту не був повнолітнім громадянином України; в) якщо Учасник, який здобув право на отримання подарунка, з причин, незалежних від Організатора, не має можливості одержати подарунок; г) якщо учасник є особою, зазначеною у пункті 4.2. цих Правил.

8.8. У випадку втрати права на отримання подарунку Учасник не має права на отримання будь-якої компенсації від Замовника та Організатора проведення Проекту, або третіх осіб, залучених Організатором до проведення Проекту.

 1. Обмеження відповідальності

9.1. Замовник та Організатор Проекту не несуть відповідальності за роботу мережі Інтернет, провайдера і за будь-які помилки, внаслідок яких повідомлення про порядок отримання Подарунку надійшли із запізненням до Переможців Проекту.

9.2. Замовник та Організатор Проекту не несуть відповідальності за неможливість отримання Подарунку Учасником з яких-небудь причин, незалежних від Замовника/Організатора, в тому числі, але не виключно, у випадку, якщо Учасник Проекту не знаходиться за адресою, вказаною в особистому повідомленні для отримання Подарунку. У такому випадку, Організатор Проекту звільняється від відповідальності за передачу Подарунку Учаснику, а Учасник автоматично позбавляється права на отримання Подарунку.

9.3. Замовник та Організатор Проекту не несуть відповідальності за подальше використання Подарунку Учасником після його одержання та за неможливість Учасника скористатися наданим Подарунком з будь-яких причин.

9.4. Замовник та Організатор Проекту не несуть відповідальності за наявність грошових коштів тощо для використання Учасником Проекту Подарунку.

9.5. Замовник та Організатор Проекту не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, інші непідвладні контролю з боку Замовника Організатора Проекту обставини.

9.6. Замовник та Організатор Проекту підтверджують, що Facebook, Instagram та інші соціальні мережі не несуть відповідальність за порядок та умови проведення Проекту перед Учасниками, що Проект жодним чином не спонсорується, не рекомендується, не управляється і не пов’язаний з Facebook, Instagram та іншими соціальними мережами, що інформація, яка стала відомою Замовнику та Організатору про Учасників Проекту в рамках проведення Проекту, була надана Учасниками, а не адміністраторами соціальних мереж.

 1. Інші умови

10.1. Беручи участь в Проекті, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої ним в рамках Проекту інформації, його особистих даних та зображень Організатором/Виконавцем Проекті, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені і фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора на номер мобільного телефону/адресу, вказану Учасником при реєстрації, повідомлень тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, але виключно в рамках проведення Проекта і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Проекту та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних». Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора, попередньо повідомивши Організатора про таке рішення. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників Проекті, створені під час проведення Проекту, та/чи у зв’язку з Проектом, є власністю Організатора Проекта і можуть використовуватися без будь-якого відшкодування.

10.2. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Проекті відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Проекті є остаточним і не підлягає оскарженню.

10.3. Замовник та Організатор Проекту можуть вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в т.ч. змінювати терміни дії Проекту, умови отримання Подарунків тощо.

10.4. Ці Правила, а так само як і зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті 1 або Сайті 2.

 1. Персональні дані

11.1. Учасник Проекту діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Проекту бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язані з можливою участю в Проекті.

11.2. Беручи участь в Проекті, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з даними Правилами, що зобов’язується їх дотримувати, що він ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, а також з тим, що добровільне надання його персональних даних є згодою на їх обробку Організатором на його власний розсуд будь-якими способами з маркетинговою та / або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України (проведення маркетингового дослідження, для підготовки статистичної інформації тощо).

11.3. Беручи участь в Проекті, кожен Учасник підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, і цим підтверджує, що Організатор, Замовник, та інші треті особи звільнені від зобов’язання направляти Учаснику Проекту письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

11.4.Учасник, як суб’єкт персональних даних, має право: — на отримання відомостей про місцезнаходження Організатора Проекту як власника / розпорядника його персональних даних; — вимагати від Організатора Проекту як власника / розпорядника його персональних даних уточнення своїх персональних даних; — застосовувати передбачені законом засоби правового захисту у разі порушення законодавства про захист персональних даних.

11.5. Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором Проекту самостійно або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності.

11.6. Організатор та Замовник не несе жодної відповідальності за захист персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій третіх осіб. Так само, Організатор та Замовник Проекту не несе жодної відповідальності за порушення прав третіх осіб внаслідок дій Учасника з розміщення таких персональних даних.

11.7. Учаснику може бути відмовлено в участі в Проекті при недотриманні учасником цих Правил участі в Проекті.

 

 

Выберите Ваш город

Array ( )
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк