Повернутися

Огляд виставки «БЕЗПЕКА-2019»

24.02.2020

22 жовтня відбулось відкриття виставки БЕЗПЕКА-2019, яка проходила в КиївЕкспоПлазі (с.Березівка, вул. Амстердамська 1), де компанії презентували свої новинки. Ми зробили огляд найбільших компаній, поспілкувались з менеджерами та познайомимось з найцікавішими новинками цього року.

На виставці охоронна компанія ВЕНБЕСТ презентувала один із найбільших стендів. Олександр Тупчій розповів нам про продукти та цінову політику. Компанія має три основні напрями діяльності, один із них – особиста безпека, яка представлена годинником з кнопкою тривоги (вартість 1000-1600 грн) та переносним трекером (вартістю від 2000 грн), мета якого забезпечити охорону дітей, старших людей, або будь-яких людей, які знаходяться в небезпеці. Коди дитина чи доросла людина нажимає кнопку тривогу ми бачимо її місце знаходження і відправляємо свою групу швидкого реагування на допомогу.

Другий напрям направлений на ефективність для комерційного транспорту (продукти Кондор, Кондор+, вартістю від 150 дол). Мета даних продуктів – це контроль за рухом комерційного транспорту, контроль витрат палива, звітність для аналізу ефективності бізнесу.

Основний напрям компанії – це супутникова автосигналізація для захисту машини від угону. Вона представлена трьома продуктами: Коннект Кілес, Коннект Плюс і Коннект Плюс СД (від 600 дол). Реалізовано управління автомобілем через мобільний телефон. За допомогою додатку можна чи включена охорона, бачити де знаходиться автомобіль, заряд акумулятора, подивитись історію поїздок, а також відправляти команди, наприклад: відкрити закрити автомобіль, запустити двигун та багато інших функцій.

 

НВФ ВЕНБЕСТ презентували на виставці нову продукцію та програмне забезпечення. НВФ ВЕНБЕСТ працює на ринку більше 25 років та орієнтовані на В2В клієнтів. В основі нового продукту лежить мультиплатформеність. Серце даного продукту – це хмарна сиcтема CASL CLOUD.Функціонал даної системи має більш простий і зрозумілий дизайн, підтримує як нові моделі Аякс, так старі Дунай, Лунь, все, що працює через контакт id. Також на ньому реалізований функціонал Дунай М3 –сигнали тривоги автоматично передаються на пульт реагування.

На стенді було представлено обладнання КАСЛ ПРО. Унікальність якого полягає в його гібридності, він працює як з провідними так і безпровідними системами. На стенді були представлені прилади, які входять в дану систему: клавіатура датчики, «розумна розетка» та інше. Оператор пульта матиме можливість бачити стан датчиків, і, при необхідності, направить до вас інженера. Тобто в дану охоронну систему було інтегровано ще й елементи «розумного будинку».

 
Компанія «TISO» – це український виробник обладнання для фізичного захисту, який виготовляє широкий асортимент турнікетів, боллардів, блокувальних воріт, а також протипожежних дверей і воріт. На ринку представлені понад 20 років. Зі зразками продукції компанії можна було ознайомитися на стенді.
 

 

На виставці БЕЗПЕКА-2019 компанія Явір-2000 презентувала нові охоронні прилади та системи відеоспостереження.

Серед охоронних приладів були представлені:

Гібридний прилад – має можливість підключення 8 провідних зон, до 100 пристроїв компанії Аякс, 8-ми зчитувачів Явір ТМ, а також можливість користування додатком для постановки, зняття, та моніторингу подій. Прилад підходить для охорони об»єктів та приватних осель.

Провідний прилад – можливість підключення 4-х провідних pон, 4 провідні зчитувачі та використання додатку Явір ТМ. Новий прилад, який підходить для невеликих приміщень, чотирьохзонний.

Пожежний прилад – для передачі подій пожежного характеру.

«Явір GSM» – має можливість підключення до 32 провідних зон та до 3-х розширювачів «Явір CE».

 

На стенді з системами відеоспостереження HIKVISION компанія презентувала останні розробки. Можна було ознайомитись з камерами, які бачать в темноті, камерами та відеореєстраторами з аналітикою, а також з камерами нового покоління, що розпізнають автономера.

 

 

Компанія TRINITY SB на своєму стенді на виставці БЕЗПЕКА -2019 презентувала новинки:

 • замки для готелей з номерним фондом до 100 номерів, які працюють автономно, але в єдиній системі, що дає можливість керувати ними за допомогою програми.
 • системи автономного контролю доступу
 • системи відеоспостереження
 • WI-FI-камери, які ідеально підходять для використання вдома в ролі відео-няні
 • Камери для охорони периметру
 • Камери з розпізнаванням обличчя та об’єктів
 • Панорамні камери

 

«Тірас» — український виробник обладнання для охоронних та протипожежних систем. 

На стенді презентували нові розробки в трьох зонах: охоронна сигналізація, протипожежні системи та пультове програмне забезпечення.

По охоронним системам була представлена лінійка «ОРІОН Нова» другого покоління, яка складається з чотирьох модифікацій приладів: «НОВА XS», «НОВА S», «НОВА M», «НОВА L». Дані продукти повністю задовольняють потребу кінцевого споживача. ЇХ можна використовувати як на маленьких об»єктах, гаражах, так і в будинках. Ця система може розширюватись до 128 зон за допомогою модулів розширення. Кожна з модифікацій приладів працюють з хмарним сервером «TIRAS CLOUD-2», що дає можливість керувати охоронною системою за допомогою застосунків на мобільному пристрої.

Системи протипожежної сигналізації були представлені як адресними (ТІРАС Прайм А) так і неадресними (система ТІРАС Прайм 8L) приладами.

 

Польська компанія ACO – виробник та дистрибьютор абонентських пристроїв і домофонних систем та рішень.

На своєму стенді компанія презентувала:

 • Новинку «ACO GO!» — це система, яка дозволяє нам керувати нашими абонентськими пристроями і панеллю через wi-fi.
 • «COMO / FAMILIO» — проста cистема для сім»ї, яка працює з відеокамерою або аудіо пристроєм. Панель дає змогу обслуговувати до 6 клієнтів.
 • Система під багатоквартирні будинки – має панелі різного типу.
 • Зразки індивідуального дизайну панелей.
 • Абонентські пристрої.

Весь цикл виробництва даної продукції здійснюється в Польщі.

 

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище