Повернутися

Яна Клочкова — амбасадор «ВЕНБЕСТ»

27.02.2020

Що значить бути амбасадором? Насправді, це не лише про залучення нових шанувальників на своїх зіркових сторінках в соціальних мережах. Бути амбасадором компанії означає підтримувати її діяльність, розділяти її цінності, та від серця рекомендувати її людям.

Для зіркової плавчині Яни Клочкової важливо почуватись у безпеці, тому, на власному досвіді переконавшись у якості послуг охоронної компанії «ВЕНБЕСТ», вона стала нашим амбасадором. Яна довіряє нам власну безпеку і безпеку близьких, і саме тому вона радить наші послуги своїм шанувальникам.

Снимок экрана 2019-12-23 в 13.27.15

Нам дуже пощастило, що Яна Клочкова — наш амбасадор. Вона щиро підтримує бренд і сприяє його розквіту. Ми вдячні Яні за довіру, адже нам також приємна така співпраця. Ми пишаємося тим, що нашу компанію представляє така видатна особистість.

Та чи правда, що рівень послуг для пересічного клієнта та амбасадора компанії різний? Хочемо вас запевнити, що це не так. Місія компанії «ВЕНБЕСТ» — зменшити кількість пограбувань і нападів і захистити якомога більше людей від небезпек. Ми щиро піклуємося про кожного, хто звернеться до нас. Тому можемо з гордістю заявити, що якість послуг для зіркового амбасадора компанії Яни Клочкової і для пересічного клієнта — однаково висока. Для нас безпека клієнта — понад усе.

Снимок экрана 2019-12-23 в 13.27.02

Ми дякуємо Яні за те, що саме вона наш амбасадор. Адже в ній ми знайшли гідну підтримку.

І знайте – супергерої існують.

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище