Наші клієнти
логотип credit-agricole-bank логотип OTP Bank логотип Ощадбанк логотип ПУМБ логотип Укргазбанк логотип Укрсоцбанк Логотип Forward Bank логотип БТА банк логотип банк Південний логотип Диамант банк глобус банк логотип логотип Приватбанк логотип Новус логотип Нова пошта mirovaya karta logo логотип Альфабанк логотип Fornetti логотип Fishki логотип фокстрот Логотип Интертелеком логотип Автолюкс логотип аптека логотип Сбербанк логотип Zara логотип Arber логотип uterque Логотип Massimo Dutti логотип Oysho логотип Stradivarius логотип Pull&Bear Логотип Сушия логотип Фора логотип Roshen

Що таке пультова охорона?

Компанія «ВЕНБЕСТ» надає послуги пультової охорони по всій Україні. Цілодобово патрулюють територію 350 наших екіпажів ГМР, більш ніж 30 з них охороняють об’єкти у Києві.

У нас більше 20 власних пультів централізованого спостереження по всій Україні. Централізована охорона працює надійно та швидко: як тільки на пульт охорони надходить сигнал тривоги, оператор направляє до вас групу мобільного реагування. Екіпаж прибуває на місце події протягом кількох хвилин.

пультовая охрана венбест
Переваги роботи з компанією Венбест
НА ВАРТІ ВАШОЇ БЕЗПЕКИ З 1991 РОКУ!
87193

об'єктів під охороною - підтвердження визнання і довіри наших клієнтів

1

встановлення та підключення обладнання за один день

3000

співробітників по всій Україні

24/7

цілодобовий моніторинг тривог

566

власних мобільних екіпажів швидкого реагування

иконка мобильное приложение для охраны

просте управління сигналізацією за допомогою смартфона

иконка договор

матеріальна відповідальність за шкоду

оперативне реагування власними мобільними групами

0-800-306-300

Дізнайтеся більше про умови охоронних послуг зателефонувавши за номером 0-800-306-300

(дзвінки по території України безкоштовні),

або Ви можете відправити форму заявки і наші оператори зв'яжуться з Вами

Заказать охрану ВЕНБЕСТ

Замовити охорону ВЕНБЕСТ

Сучасні реалії такі, що пультова охорона нерухомості потрібна як у приватному житті, так і в комерційній діяльності. Її мета – убезпечити, зберегти здоров'я, майно, інтелектуальні, матеріальні цінності. Встановлення пультової охорони в Чернівцях сьогодні найефективніший, захисний захід, що користується попитом. Її результативність найвища. Досконалі датчики, швидкісна передача сигналу, оперативність оповіщення та реагування – гарантія захисту від несанкціонованого проникнення, угону, пожежі (підпалу), крадіжки, витоку газу.

Компанія "Венбест"

Ми ─ захисно-охоронний холдинг із більш ніж 30-им досвідом роботи. В даний час є лідером ринку, маємо представництва у всіх сферах країни. Працюємо із окремими громадянами, державними бізнес-структурами. Нам під силу об'єкти будь-якої складності. Швидко на рівні світових стандартів забезпечимо пультову охорону бізнесу, квартири, будинки, готелі, території, транспорту.

Наші висококваліфіковані спеціалісти професіонали своєї справи. Наш інженерний відділ, науково-виробничий, технічний володіє сучасними технологіями та розробками, що не мають аналогів. У нас стійка репутація, якою ми цінуємо. Тому гарантуємо виконання всіх взятих на себе зобов'язань з підписання договору з клієнтом.

ППКОП "Дунай"

Унікальна протипожежна “Дунай”-система ─ наша гордість та найпопулярніша пультова охорона у Чернівцях. Це власна розробка науково-впроваджувального підрозділу Venbest, подібної до якої немає у конкурентів. Її одночасне зональне охоплення в діапазоні від 4 до 128 (!) каналів дає максимальний захист. На сьогоднішній день вона є найкращою, надчутливою ПП системою.

Наші пропозиції

  • Послуги пультової охорони у Чернівцях для житлових, нежитлових об'єктів, місцевості, що вбереже від шкоди або мінімізує її.
  • Супутникова сигналізація для автотранспорту: "радіомітка", охорона з "радіоміткою", відкриття автомобіля за пін-кодом.
  • Охоронно-захисні заходи для людини: наручний GPS годинник, трекери з платформами на iOS, Android. Вони дають змогу точно відстежувати весь маршрут руху, а при небезпеці подають тривожний сигнал одним натисканням на вбудовану кнопку.

Організація пультової охорони

  • На початковому етапі ми детально вивчаємо об'єкт і розробляємо індивідуальний охоронний проект для нього.
  • Проводимо складання, монтаж, налагодження необхідних пристроїв та обладнання.
  • Після підключення до центрального пульта ведемо відеоспостереження, GPS-моніторинг, СКУД у безперервному 24/7 режимі. У разі небезпеки, позаштатної ситуації спрацьовує сигнальне сповіщення. Тривога у форматі sms, GPRS, GSM передачі протягом 2-3 секунд надійде на центр-пульт, смартфон власника. ГМР "Венбест" негайно виїде на місце, час прибуття – 2-7 хвилин. Також ми сповістимо нацполіцію та за необхідності інші профільні служби.

Ціни VENBEST

Послуги технічної охорони можуть йти окремо за напрямками або пакетом. Загалом ми дотримуємося принципу надійності та доступності. Навіть за повного переліку захисних заходів вартість послуг пультової охорони у нас демократична.

Остаточний цінник формується залежно від обраної стратегії, типу споруди, з урахуванням площі, поверховості, кількості та виду прорізів та ін. А також її розташування та конкретного району міста, передмістя. Запрошуємо вас до офісу, дамо повну інформацію з цього питання. Адреса вказана на сайті.

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище