Наші клієнти
логотип credit-agricole-bank логотип OTP Bank логотип Ощадбанк логотип ПУМБ логотип Укргазбанк логотип Укрсоцбанк Логотип Forward Bank логотип БТА банк логотип банк Південний логотип Диамант банк глобус банк логотип логотип Приватбанк логотип Новус логотип Нова пошта mirovaya karta logo логотип Альфабанк логотип Fornetti логотип Fishki логотип фокстрот Логотип Интертелеком логотип Автолюкс логотип аптека логотип Сбербанк логотип Zara логотип Arber логотип uterque Логотип Massimo Dutti логотип Oysho логотип Stradivarius логотип Pull&Bear Логотип Сушия логотип Фора логотип Roshen
Відгуки про роботу з ВЕНБЕСТ
Всі відгуки
Богдан Крикун

Відмінна охоронна компанія, рекомендую, так як хлопці працюють на совість.

Тетяна Мерецька

Всім доброго часу доби!
Сьогодні з ранку в наш офіс на вул.Машинобудівній намагалися проникнути зловмисники. 2 тижні тому встановили сигналізацію, як відчували … Хлопцям велике спасибі! Приїхали і скрутили цих нездар. Приїхали швидко … нічого в офісі зіпсовано не було. Сподіваюся злодії зрозуміли свою помилку.

Валерія Кузьма

Професіонали своєї справи! Їм можна довірити свою безпеку.

Ірина Сема

Вже більше року користуємося, дуже добре працюють, задоволені, дуже подобатися. Оперативне реагування, швидкі виїзди на випадки.

Ольга Мошкова

Уклали договір на охорону дачі! Все дуже якісно, швидко і уважно! Хлопці нам все подетально розповіли (що дуже приємно) і ми залишилися Дуже задоволені! Всім раджу скористатися послугами даної компанії!))

0-800-306-300

Дізнайтеся більше про умови охоронних послуг зателефонувавши за номером 0-800-306-300

(дзвінки по території України безкоштовні),

або Ви можете відправити форму заявки і наші оператори зв'яжуться з Вами

Заказать охрану ВЕНБЕСТ

Замовити охорону ВЕНБЕСТ

Охорона об'єктів в Дніпрі

Важливий вектор діяльності фірми "Венбест" – охорона об'єктів власності. Йдеться про підприємства, офіси, склади, медичні установи, бізнес-центри, заклади харчування, торгові центри і т.д. Головне завдання – підтримка порядку, забезпечення збереження майна, попередження спроб злому, несанкціонованого проникнення, заподіяння шкоди.

Ми використовуємо ефективні методи фізичної охорони об'єктів в Дніпрі і забезпечуємо результат.

Принципи цілодобового захисту

З нами співпрацюють сотні клієнтів по всіх великих містах України. Вони вибирають "Венбест", адже ми пропонуємо комплексні захисні програми. Охорона об'єктів в Дніпропетровську здійснюється за допомогою:

  • індивідуально розробленої схеми та плану;
  • режиму пропусків і обмежень.

В процесі розробки схеми, враховуються масштаби будівлі, особливості прилеглої території. Якщо охороняється підприємство, то наші фахівці звертають увагу на специфіку технологічного процесу. Схема створюється разом з замовником. У плані передбачається графік несення служби, розміщення постів і їх кількість, число охоронців. Обов'язково встановлюється відеоспостереження, коригуються шляху просування транспортних засобів.

Установка пропускного режиму узгоджується з клієнтом. Саме він визначає коло осіб, які отримують право перебувати в позначених межах. Це стосується не тільки фізичних осіб, але також автотранспорту, матеріалів, предметів і т.д.

Охорона будівель складається з комплексу процедур. Перелік визначається характером і особливостями самої споруди. Наші фахівці забезпечують:

  • охорону майна;
  • контроль в межах території, що охороняється;
  • організацію режиму контролю-пропуску;
  • збір відомостей;
  • постійну перевірку аварійних систем.

Особливості охорони масових заходів

Надання послуг з охорони об'єктів, де проводяться збори різного масштабу, – пріоритетний напрямок у діяльності нашої компанії. Завдання – гарантувати безпеку учасників.

Нерідкі випадки зриву запланованої акції. Вони можуть бути наслідком неадекватної поведінки як самих учасників, так і результатів спланованих хуліганських дій. Останнє може спровокувати заворушення.

Компанія "Венбест" гарантує безпеку різного роду урочистостей. Це можуть бути як концерти, так і спортивні змагання, конференції.

Перший крок – складання докладного плану. Його пункти узгоджуються з клієнтом. Комплексний аналіз передбачає також оцінку протипожежного захисту. Безпосередньо в ході заходу наші співробітники будуть залишатися непомітними і для учасників, і для самих організаторів.

Система пультової охорони

Сучасне і одне з найбільш ефективних рішень – режим пультової охорони комерційних об'єктів. Моніторинг здійснюється цілодобово. Фахівці "Венбест" виконують інсталяцію обладнання протягом дня. У разі появи тривожного сигналу, миттєво виїжджає власний екіпаж швидкого реагування.

Центром пультової охорони приміщень є диспетчерський пункт, де знаходиться пульт. У систему входять приймально-контрольні прилади і перелік датчиків руху. Ефективність забезпечується за рахунок застосування дротових і бездротових технологій. Компанія пропонує власні приймально-контрольні прилади модульного типу "Дунай". Це – сучасна апаратура, оснащена інтеграцією з мобільними гаджетами. Вартість охорони об'єкта в Дніпрі за допомогою пульта безпосередньо залежить від його масштабності.

Крім сенсорів руху, в захисний комплекс входять також датчики відкриття вікон і дверей, гаражний геркон. Пультова охорона – це доступна за ціною багаторівнева система сигналізації, яка гарантує захист вашого майна.

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище