Наші клієнти
логотип credit-agricole-bank логотип OTP Bank логотип Ощадбанк логотип ПУМБ логотип Укргазбанк логотип Укрсоцбанк Логотип Forward Bank логотип БТА банк логотип банк Південний логотип Диамант банк глобус банк логотип логотип Приватбанк логотип Новус логотип Нова пошта mirovaya karta logo логотип Альфабанк логотип Fornetti логотип Fishki логотип фокстрот Логотип Интертелеком логотип Автолюкс логотип аптека логотип Сбербанк логотип Zara логотип Arber логотип uterque Логотип Massimo Dutti логотип Oysho логотип Stradivarius логотип Pull&Bear Логотип Сушия логотип Фора логотип Roshen
Чому Вам потрібна особиста охорона
1
В Україні щорічно знаходять тільки 40% пропавших безвісти людей
2
Перші хвилини для подачі сигналу тривоги — ключові для пошуку
3
Не одразу завжди вдається самостійно виявити викрадення
4
У разі нападу потерпілому не завжди вдається привернути до себе увагу
5
Діти без нагляду дорослих є потенційною наживою для викрадачів

Переваги особистої охорони від «ВЕНБЕСТ»

иконка 1

Встановлення та підключення протягом одного дня

иконка 24/.7

Цілодобовий моніторинг тривог

Власний центр підготовки для Bodyguard

иконка мобильное приложение для охраны

Мобільна тривожна кнопка

иконка мобильное приложение для охраны

Управління з телефону за допомогою мобільного додатку

иконка

Встановлення датчиків затоплення, задимлення та газу

иконка

Використання безпровідних датчиків

иконка

Власні мобільні екіпажі

0-800-306-300

Дізнайтеся більше про умови охоронних послуг зателефонувавши за номером 0-800-306-300

(дзвінки по території України безкоштовні),

або Ви можете відправити форму заявки і наші оператори зв'яжуться з Вами

Заказать охрану ВЕНБЕСТ

Замовити охорону ВЕНБЕСТ

Компанія "ВЕНБЕСТ" – комплексний провайдер охоронних послуг. Зона його покриття – вся Україна. У портфоліо – проекти як з фізичної охорони заходів, приміщень фірм, закладів, підприємств, приватних осіб, так і по організації пультового захисту домоволодінь і комерційних об'єктів 24/7.

Послуги особистої охорони – популярна опція. До них часто вдаються публічні люди, бізнесмени, селебріті. Особи, які можуть відчувати тиск і загрозу життю у зв'язку зі своєю діяльністю. Або просто – небажанпй підвищений суспільний інтерес. Завдання особистого охоронця в такому випадку – захистити клієнта від можливого посягання на його життя, здоров'я і особистий простір, від негативних наслідків такого втручання.

Всі ми бачили фільми – художні або документальні, кадри телепередач, де герої сюжетів простують в оточенні грізних охоронців. На практиці це не завжди виглядає саме так. Більше того – найкраща охорона та, яка непомітна. Це команда, яка діє злагоджено до автоматизму – і не відрізняються для обивательського ока. Щоб забезпечити максимальну безпеку, краще довіритися перевіреній компанії.

Якщо ви проживаєте в Дніпрі і потребуєте особистої охорони – зверніться в нашу фірму. 27 років досвіду роботи в галузі дозволили нам об'єднати кращі кадри і експертизу, створити власні технічні розробки і рішення.

Якою має бути професійна охорона приватних осіб?

Досвідчений охоронець – сполучна ланка між клієнтом, його командою, з одного боку, командою охоронної компанії – з іншого, і з навколишнім світом – з третього. В його зоні відповідальності – безпека клієнта. Він зобов'язаний:

 • завчасно оцінити всі можливі ризики і вибудувати політику і алгоритм їх попередження;
 • мати спеціальну підготовку, підтримувати гарну фізичну форму, відповідати критеріям психологічної та емоційної стійкості, бажаний досвід роботи в силових структурах або служби у військових підрозділах;
 • вибудовувати безпечні маршрути, налагоджувати контроль території, її проглядність для візуального і відеоспостереження, оперативно реагувати на потенційні ризики;
 • забезпечувати контроль вашого контактного кола і при необхідності – обмежувати або дозувати доступ до нього;
 • супроводжувати всі переміщення особи, що охороняється;
 • спостерігати за обстановкою навколо клієнта, в усіх місцях його знаходження, ідентифікувати небезпеки та усувати їх своєчасно.
 • особистий охоронець повинен діяти оперативно, а головне – непомітно.

Алгоритм роботи особистої фізичної охорони

Хороший охоронець працює не на усунення наслідків, а на їх попередження. Велика частина ресурсів спрямовується саме на аналіз ризиків і усунення загроз. Злагоджені дії команди, особливо, коли співпраця встановлюється на тривалий термін, дозволяють налагодити саме таку ефективну систему з управління ризиками безпеки. Система роботи персональної охорони виглядає наступним чином:

 • вас постійно супроводжує охоронець, який забезпечує прикриття;
 • всі маршрути пересування за кілька годин до відправлення перевіряються оперативною групою в складі кількох співробітників;
 • заздалегідь продумується схема розміщення додаткового «підкріплення» в ключових ризикових місцях – наприклад, відкритих майданчиках, де клієнт буде знаходитися довго, місця посадки та виходу з авто, виходу і входу в будівлі;
 • схема розташування охоронців перекриває всі потенційно небезпечні місця;
 • кожна група оснащена спеціально підготовленим автомобілем і водієм-профі зі спеціальними навичками.

Не в кожній ситуації доречно оточувати себе кількома десятками охоронців. До того ж, не кожна людина, що потребує підвищеної безпеки, готова піти на такі витрати і радикальний перегляд свого способу життя. Якісний підрядник за допомогою сучасних технічних засобів здатний оптимізувати кількість людей в охоронній команді, не жертвуючи якістю роботи. "Венбест" в Дніпрі пропонує можливість впровадити на об'єктах, що охороняються такі технічні опції:

 • моніторинг тривоги цілодобово;
 • мобільна тривожна кнопка;
 • управління параметрами системи через додаток смартфона або планшета;
 • установка датчиків води, диму і газу, в т. ч., бездротових;
 • наявність власних мобільних екіпірованих екіпажів.

Обсяг послуг особистої охорони

Захист фізичних осіб – сфера, де застосовується виключно індивідуальний підхід. Масштабність залежить від запиту замовника, його статусу, наявності потенційних ризиків і небезпеки їх можливих наслідків, бюджету. Які варіанти особистої охорони фіз. осіб можливі в Дніпрі:

 • забезпечення безпеки приватних осіб;
 • на день/добу;
 • на заході;
 • ситуативна (при перевезенні великих сум грошей);
 • команда на автомобілі;
 • озброєна цілодобова;
 • для дітей;
 • персональна безпека на основі GPS-систем та ін.

Дуже часто охоронця "замовляють" на день або на кілька годин. Це економно за витратами, не вимагає зайвих формальностей і заповнення документів, дає можливість найняти охоронця тільки на обумовлений термін, не відчуваючи дискомфорту по відношенню до власної свободи. Часто до такого типу охорони вдаються батьки, щоб організувати безпечне пересування дітей та догляд за ними по дорозі в школу, на додаткові заняття, при поверненні додому.

Вимоги до охоронців

Вартість послуг особистої охорони безпосередньо залежить від рівня захисту, який забезпечує підрядник. "ВЕНБЕСТ" наймає кваліфікований персонал і піклується про те, щоб співробітники підтримували себе в найкращій професійній формі. Які вимоги застосовуються до висококласного охоронця?

 • відмінна фізична підготовка, витривалість, володіння навичками самооборони, бойових мистецтв;
 • володіння зброєю;
 • психічна стійкість і емоційний інтелект;
 • вміння злагоджено працювати в команді;
 • відповідальність, комунікативні навички;
 • високі навички водіння автомобіля і підготовка в протиаварійному водінні;
 • досвід роботи і хороші рекомендації;
 • можливість адаптуватися до ненормованого графіку.

Само собою, неприйнятна схильність до залежностей (алкоголь, наркотики, азартні ігри), наявність серйозних захворювань, в тому числі і психічних, які здатні надовго вибити з графіка, ПТСР, наявність судимостей за кримінальні правопорушення та ін.

Вибір підрядника щодо забезпечення особистої охорони

Вибираючи, кому довірити безпеку як власну, так і своїх близьких, краще покладатися на перевірені організації. "ВЕНБЕСТ" – 27 років досвіду роботи на ринку дозволили нам створити власний R&D-центр. Він працює над створенням унікальних технічних рішень – від окремих датчиків небезпеки до комплексів сигналізації, які пов'язують об'єкт з черговим пультом в режимі реального часу і дозволяють протягом декількох хвилин реагувати на тривожні сигнали.

З 2013 року в компанії "ВЕНБЕСТ" функціонує власний Навчальний центр, де регулярно підвищують кваліфікацію наші співробітники – в тому числі, і охоронці. Вони першими дізнаються про появу на ринку інноваційних технологій і профільних технічних засобів, проходять навчання, в т. ч., за такими напрямками, як етика ділового спілкування, основи підприємництва, вдосконалення психофізичної підготовки.

"ВЕНБЕСТ" – експерт на ринку охоронних послуг, готовий надати клієнтський сервіс найвищого рівня, високі стандарти по всьому спектру послуг, а також – супровід клієнта на всіх етапах співпраці.

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище