Наші клієнти
логотип credit-agricole-bank логотип OTP Bank логотип Ощадбанк логотип ПУМБ логотип Укргазбанк логотип Укрсоцбанк Логотип Forward Bank логотип БТА банк логотип банк Південний логотип Диамант банк глобус банк логотип логотип Приватбанк логотип Новус логотип Нова пошта mirovaya karta logo логотип Альфабанк логотип Fornetti логотип Fishki логотип фокстрот Логотип Интертелеком логотип Автолюкс логотип аптека логотип Сбербанк логотип Zara логотип Arber логотип uterque Логотип Massimo Dutti логотип Oysho логотип Stradivarius логотип Pull&Bear Логотип Сушия логотип Фора логотип Roshen

Що таке пультова охорона?

Компанія «ВЕНБЕСТ» надає послуги пультової охорони по всій Україні. Цілодобово патрулюють територію 350 наших екіпажів ГМР, більш ніж 30 з них охороняють об’єкти у Києві.

У нас більше 20 власних пультів централізованого спостереження по всій Україні. Централізована охорона працює надійно та швидко: як тільки на пульт охорони надходить сигнал тривоги, оператор направляє до вас групу мобільного реагування. Екіпаж прибуває на місце події протягом кількох хвилин.

пультовая охрана венбест
Переваги роботи з компанією Венбест
НА ВАРТІ ВАШОЇ БЕЗПЕКИ З 1991 РОКУ!
87193

об'єктів під охороною - підтвердження визнання і довіри наших клієнтів

1

встановлення та підключення обладнання за один день

3000

співробітників по всій Україні

24/7

цілодобовий моніторинг тривог

566

власних мобільних екіпажів швидкого реагування

иконка мобильное приложение для охраны

просте управління сигналізацією за допомогою смартфона

иконка договор

матеріальна відповідальність за шкоду

оперативне реагування власними мобільними групами

0-800-306-300

Дізнайтеся більше про умови охоронних послуг зателефонувавши за номером 0-800-306-300

(дзвінки по території України безкоштовні),

або Ви можете відправити форму заявки і наші оператори зв'яжуться з Вами

Заказать охрану ВЕНБЕСТ

Замовити охорону ВЕНБЕСТ

Пультова охорона в Дніпрі

Комплексний сучасний захист об'єктів забезпечується за допомогою не тільки фізичної присутності, а й спеціальних високотехнологічних засобів. Найефективніше рішення – система пультової охорони нерухомості.

Компанія "Венбест" володіє мережею апаратів централізованого управління по всій території України. Оперативне професійне втручання в разі надходження сигналів тривоги забезпечується власними мобільними екіпажами. На місце події співробітники прибудуть в лічені хвилини.

Особливістю пультової охорони в Дніпрі є її універсальність. Вона підходить для комплексного захисту будинків і квартир, котеджів і дач, офісів, комерційних і виробничих будівель. Наші фахівці гарантують якісну інсталяцію протягом дня.

Принцип роботи та переваги

Пультовий захисний комплекс складається з трьох елементів. Головний – це диспетчерський пункт з пультом. Фіксацію змін в межах периметра забезпечує набір датчиків різного типу, а також приймально-контрольні прилади. Пультова охорона бізнесу високоефективна, але не складна. Ще один плюс – доступна ціна.

Сигнал тривоги миттєво надходить на пульт. Виїзд оперативної групи гарантує, що потенційний збиток буде мінімальним. Як показує статистика, сигналізація в переважній більшості випадків відлякує правопорушників.

Надійність відправки сигналів не викликає ні найменших сумнівів. В організації пультової охорони використовуються провідні та безпровідні технології. Йдеться про навігацію ;(GPS), телефон, радіодіапазон і пакетну передачу даних (Ethernet).

Завдання екіпажів, які прибувають на місце, полягає в огляді периметра і визначенні причини, по якій спрацювала тривога. Також вони вживають заходи, націлені на затримання зловмисника.

Приймально-контрольні прилади "Дунай"

Установка системи пультової охорони в Дніпрі передбачає наявність приймально-контрольної апаратури. Наша компанія пропонує сучасні апарати власного виробництва. Це – моделі серії "Дунай". В асортименті представлені три екземпляри ( "4L", "8L" і 16/32).

Дане модульне обладнання можна використовувати для забезпечення автономної охорони, а також підключати до пункту центрального відеоспостереження. Ефективність агрегату забезпечується наявністю потужного джерела живлення. Управління можна здійснювати дистанційно. Також передбачена опція інтеграції з мобільними гаджетами.

Асортимент датчиків

За допомогою центру спостереження створюється багаторівнева схема пультової охорони в Дніпропетровську. Її ефективність забезпечується використанням великого переліку різнотипних датчиків. Сьогодні це магнітоконтактні, акустичні, вібраційні і об'ємні моделі.

Вони фіксують появу в навколишньому просторі об'єктів, а також певних фізичних параметрів і явищ. Використовується кілька типів детекторів:

  • руху;
  • відкриття вікон і дверей;
  • геркони (гаражні).

Обов'язковий елемент – наявність датчиків руху. Їх принцип роботи побудований на виявленні інфрачервоних променів, радіації і мікрохвиль. Детектори відкриття дверей і вікон працюють за допомогою спеціального контакту і магнітного поля. Подібний принцип властивий гаражним герконам.

Доступна безпека від "Венбест"

Популярність захисту за допомогою сигналізаційних технологій пояснюється їх ефективністю і доступністю. Вартість послуг пультової охорони залежить від:

  • особливостей підключення об'єкта (його масштабів);
  • набору апаратури і складності інсталяції;
  • можливих додаткових витрат.

Більш надійними є бездротові датчики. Вони спрацьовують помітно швидше. Також варто враховувати рекомендації і поради фахівців нашого охоронного агентства. Це дозволить розраховувати на безперебійну роботу сигналізації.

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище