Наші клієнти
логотип credit-agricole-bank логотип OTP Bank логотип Ощадбанк логотип ПУМБ логотип Укргазбанк логотип Укрсоцбанк Логотип Forward Bank логотип БТА банк логотип банк Південний логотип Диамант банк глобус банк логотип логотип Приватбанк логотип Новус логотип Нова пошта mirovaya karta logo логотип Альфабанк логотип Fornetti логотип Fishki логотип фокстрот Логотип Интертелеком логотип Автолюкс логотип аптека логотип Сбербанк логотип Zara логотип Arber логотип uterque Логотип Massimo Dutti логотип Oysho логотип Stradivarius логотип Pull&Bear Логотип Сушия логотип Фора логотип Roshen

Що таке пультова охорона?

Компанія ВЕНБЕСТ надає послуги пультової охорони по всій Україні. Цілодобово патрулюють територію 350 наших екіпажів ГМР, більше 30 з них охороняють об’єкти в Харкові.

У нас більше 20 власних пультів централізованого спостереження по всій Україні. Централізована охорона працює швидко і надійно: як тільки на пульт охорони надійшов сигнал тривоги, оператор направляє до Вас групу мобільного реагування. Екіпаж прибуває на місце події протягом декількох хвилин.

пультовая охрана венбест
Переваги роботи з компанією Венбест
НА ВАРТІ ВАШОЇ БЕЗПЕКИ З 1991 РОКУ!
87193

об'єктів під охороною - підтвердження визнання і довіри наших клієнтів

1

встановлення та підключення обладнання за один день

3000

співробітників по всій Україні

24/7

цілодобовий моніторинг тривог

566

власних мобільних екіпажів швидкого реагування

иконка мобильное приложение для охраны

просте управління сигналізацією за допомогою смартфона

иконка договор

матеріальна відповідальність за шкоду

оперативне реагування власними мобільними групами

0-800-306-300

Дізнайтеся більше про умови охоронних послуг зателефонувавши за номером 0-800-306-300

(дзвінки по території України безкоштовні),

або Ви можете відправити форму заявки і наші оператори зв'яжуться з Вами

Заказать охрану ВЕНБЕСТ

Замовити охорону ВЕНБЕСТ

Однією з найбільш затребуваних послуг, пов'язаних із захистом житла, є пультова охорона. У наш час це найнадійніший засіб захисту, що включає в себе цілий ряд різних заходів. Система являє собою набір апаратури – датчиків руху, приймально-контрольних приладів, диспетчерського пункту з пультом. Щоб замовити технічну охорону в місті Харків, скористайтеся послугами компанії «Венбест».

Професійна система моніторингу – гарантія вашої безпеки

Моніторинг будинку або бізнесу тепер практично стандартний. Установки з'являються в громадських будівлях, а також на складах, виробничих підприємствах, житлових комплексах або приватних будинках. Пультова охорона – це відмінне рішення, яке може бути корисно, як від несанкціонованого вторгнення третіх осіб, так і для забезпечення фізичного захисту. Компанія «Венбест» в області віддаленого відеоспостереження пропонує комплексні послуги для індивідуальних і бізнес-клієнтів. У нас в наявності є більше 20 пультів централізованого спостереження по всій Україні, більше 500 груп мобільного реагування, а також можливість моніторингу об'єкту, що охороняється в режимі 24/7.

Як працює пультова охорона приміщень

Компанія «Венбест» в Харкові і області пропонує сучасну систему моніторингу, засновану на передовому технологічному обладнанні та професійній підтримці співробітників служби безпеки. У нас є власний центр моніторингу тривог, який постійно записує інформацію, отриману від систем відеоспостереження, встановлених на місці. Онлайн моніторинг здійснюється операторами, які відстежують відео з камер в режимі 24/7. У разі виникнення небезпеки, черговий персонал негайно повідомляє найближчу групу мобільного реагування. Таким чином, патруль прибуває швидко – до того, як буде завдано серйозної шкоди майну. При цьому знаходження в будинку або квартирі власника майна зовсім необов'язково. Група мобільного реагування після прибуття на місце самостійно здійснить огляд території та житла, а також в разі необхідності вживе заходів по затриманню порушника.

Пультова охорона GSM – захист в кишені

Це найбільш сучасний метод охоронної системи. На відміну від пультової охорони, сигнал від датчиків надходить власнику квартири безпосередньо на стільниковий телефон. При цьому абсолютно не має значення відстань до джерела сигналу. Головна умова – наявність стільникового зв'язку. До того ж, вартість даної послуги може коливатися на більш низькому рівні – клієнтові доводиться платити лише за встановлення необхідного обладнання на території, що охороняється. З недоліків можна виділити тільки час, який проходить з моменту отримання сигналу, на його реагування. В даному випадку важлива кожна хвилина. При пультовій охороні за пультом завжди знаходиться працівник охоронної компанії, а самостійно і безперервно мати можливість відстежувати тривожні сигнали зі смартфону не завжди зручно.

Що пропонує централізована охорона об'єктів

Віддалений відеоконтроль це:

 • Індивідуальне рішення. Відповідно до потреб клієнта, незалежно від того, чи контролює він ваш будинок або бізнес, наші фахівці врахують всі необхідні нюанси і подбають про правильне розміщення камер.
 • Сучасні пристрої систем відеоспостереження. Завдяки цьому, моніторинг будинків і інших об'єктів максимально ефективний, а зображення з камер чітко і точно записується без перешкод і збоїв.
 • Комплексне обслуговування 24 години на добу. Наш центр моніторингу тривог працює в цілодобовому режимі і помітить навіть найменші порушення.

Яке обладнання використовується для пультової охорони

Можна виділити кілька основних типів пристроїв, які використовуються нашими фахівцями для захисту житла та нерухомості:

 • Панель управління. Найважливіший елемент системи, що включає кілька типів аварійних сигналів (крадіжка зі зломом, відключення електроенергії, постановка на охорону, зняття з охорони, пожежа).
 • PIR-детектор. Пасивний детектор руху і інфрачервоний детектор виявляють рух людей в області виявлення і запускають тривогу.
 • PET-детектор. Детектор для приміщень, де утримуються домашні тварини. Технологія дозволяє відрізнити вихованця від людини без зміни ефективності.
 • Акустичний детектор. Розпізнає звук розбитого скла, а також звук удару, який викликає тривогу.
 • Магнітний детектор. Сигналізує про відкриття дверей або вікна.
 • Детектор диму і тепла. Виявляє ранню стадію розвитку пожежі, викликаючи сигнал тривоги.
 • Професійні камери спостереження, які встановлюються відповідно до специфіки об'єкта.

Переваги пультової охорони від компанії «Венбест»

Ми пропонуємо своїм клієнтам цілий ряд переваг:

 • Можливість замовити дану послугу, як приватними особам, так і бізнес-клієнтам.
 • Самостійну установку обладнання, його налаштування і подальше обслуговування.
 • Матеріальну відповідальність у разі невиконання умов договору.
 • Цілодобовий моніторинг, а також швидке реагування на сигнал тривоги власними мобільними екіпажами.
 • Доступну вартість підключення пультової охорони.

Висновок

Пультова охорона бізнесу і індивідуальних клієнтів – сучасний метод захисту приміщень від зловмисників. Хоча ціна даної послуги і вище більшості інших охоронних заходів, вона повною мірою компенсується максимальною ефективністю. ЧОП «Венбест» – лідер охоронних послуг в Україні з більш ніж 20-річним стажем. Ми пропонуємо послуги з установки пультової охорони в Харкові і області, а також більшості великих міст України.

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище