Група компаній «ВЕНБЕСТ» - ровесниця нашої держави. Але, на відміну від різновекторного розвитку України, один з провідних операторів українського ринку безпеки, «ВЕНБЕСТ» - чітко і стабільно розвивається в одному напрямку - до вершин бізнесу.

Спостерігаючи за діяльністю охоронних компаній, потрібно розуміти, що ті чи інші форми роботи з клієнтами багато в чому зумовлені історією самої компанії.

Як все починалося?

Діяльність нашої компанії починалася з виробництва - Науково-впроваджувальної фірми «ВЕНБЕСТ-Лтд». До 1990 року основний кадровий склад цієї структури працював в групі розробки обладнання Державної служби охорони. У той час вкрай гостро стояло питання автоматизації пультів централізованого спостереження. Фахівці НВФ запропонували комплексне рішення щодо пультової та об'єктової частин, а також варіативності каналів зв'язку - дротові / бездротові. Всесоюзна технічна рада керівників позавідомчої охорони в Києві гідно оцінила розробку, після чого кілька фахівців прийняли рішення організувати МП «Венера» - від назви системи охоронно-пожежної сигналізації. ОПС «Венера» - це прототип подальших розробок компанії, яка незабаром стала називатися НВФ «ВЕНБЕСТ-ЛТД».

З 1991 року НВФ «ВЕНБЕСТ-ЛТД» розвивалася активними темпами. Були створені спеціалізовані відділи: НДДКР (науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок), виробничий відділ, група технічної підтримки клієнтів.

Сьогодні за допомогою обладнання з лейблом «ВЕНБЕСТ» охороняються такі об'єкти, як філії районних відділень Державного ощадного Банку України, Національного Банку України, Кабінету Міністрів, Міністерства Оборони України, всеукраїнська мережа торгових центрів «МЕТRО Cash & Carry Ukraine», філії ТРС АК «Київенерго» і багато інших.

Спочатку компанія займалася тільки розробкою обладнання охоронно-пожежної сигналізації. Згодом реалії ведення бізнесу в пострадянській Україні зажадали наявності власної виробничої бази, на якій можна не тільки виробляти дослідні зразки обладнання, але і запускати їх серійне виробництво. Процес був налагоджений, і це дало компанії поштовх до подальшого розвитку - «ВЕНБЕСТ» стала займатися наданням охоронних послуг.

Перевагою, як для клієнта, так і для компанії є те, що в рамках одного бренду існує виробництво обладнання та надання послуг на базі його використання. Такий формат роботи привів до значного збільшення кількості клієнтів. Тому, в 1999 році було зареєстровано ще одне підприємство, сферою діяльності якого стало безпосередньо надання послуг фізичної та пультової охорони - ТОВ «ВЕНБЕСТ». Таким чином, було чітко розподілено функціональні обов'язки між двома підрозділами - одні фахівці працювали з клієнтами, інші - зосередилися на розробці нових версій обладнання та програмного забезпечення.

Наступним етапом розвитку «Венбест» стало стрімке розширення філіальної мережі компанії по Україні.

Далі, до групи компаній «ВЕНБЕСТ» приєдналася «ВЕНБЕСТ-Юрконсалтинг». Мета даної організації - контролювати правові взаємини всіх підрозділів групи компаній «ВЕНБЕСТ» з іншими суб'єктами ринку безпеки. Також фірма надає послуги стороннім юридичним і фізичним особам.

У 2005 році в групі компаній «ВЕНБЕСТ» виник серйозний дефіцит кадрів. У зв'язку з активним ростом структури з’явилася потреба у фахівцях високої кваліфікації. Щоб в конкурентному ринку безпеки витримати боротьбу за фахівця, необхідно було застосовувати професійний підхід до підбору персоналу. Так з'явилася компанія «ВЕНБЕСТ - Рекрутинг». Сьогодні вона надає послуги підбору кадрів, в тому числі, для ряду відомих західних компаній.

24/7/365 ми працюємо над підтвердженням статусу найбільш відповідального та перспективного партнера на ринку послуг безпеки України. Бездоганно виконувати взяті на себе зобов'язання перед клієнтами для нас означає: бути сучасними, постійно вдосконалюватися, мислити нестандартно, вміти миттєво приймати рішення і нести за них відповідальність. Це в повній мірі визначає принципи не тільки Групи компаній «ВЕНБЕСТ», а й наших клієнтів. Замовники наших послуг, в більшості будучи лідерами в своєму бізнесі, вимагають найвищої якості забезпечення безпеки. Ми гордимося тим, що виправдовуємо довіру, перебуваючи на варті ЖИТТЯ, ЗДОРОВ'Я та ЗБЕРЕЖЕННЯ МАЙНА клієнтів. Наш багаторічний досвід і професіоналізм працюють на Вас!

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище