Потрібен підвищений рівень захисту Вашого майна? - Скористайтеся послугою комплексної охорони. Комплексна охорона об'єднує функції охоронної і тривожної сигналізації. Охоронні датчики зафіксують вторгнення зловмисників, а тривожна сигналізація дозволить оперативно викликати групу мобільного реагування в разі виникнення небезпеки. ВЕНБЕСТ надає послуги комплексної охорони по Києву і всій Україні. Ми гарантуємо лояльні ціни і якість послуг.

физическая охрана

Комплексна охорона

Пультова охорона

Ефективна система захисту Вашого майна - пультова охорона. ВЕНБЕСТ надає професійні послуги пультової охорони по Києву і Україні. Об'єкти цілодобово перебувають під наглядом наших операторів пульту охорони. У нас 350 власних екіпажів мобільного реагування. Наші охоронці ГМР проходять професійну підготовку і мають необхідне обмундирування для оперативного і ефективного затримання зловмисників.

видеонаблюдение венбест, охрана обьектов

Фізична охорона

ВЕНБЕСТ надає всі види послуг фізичної охорони: організація пропускних пунктів із залученням охоронців, патрулювання території, пункти відеоспостереження, охорона заходів, особиста охорона. Ми організовуємо як позмінну, так і цілодобову охорону. У навчальному центрі ВЕНБЕСТ проходять професійну підготовку як об'єктні, так і особисті охоронці. Закінчення навчального курсу підтверджується свідоцтвом державного зразка.

Кнопка тривоги

Кнопка тривоги використовується як основна, так і додаткова функція безпеки. Вона дозволить Вам миттєво оповістити про небезпеку і оперативно отримати допомогу професійних охоронців. Наша група мобільного реагування прибуде на місце події вже через кілька хвилин. В асортименті послуг компанії ВЕНБЕСТ є як стаціонарні, так і портативні тривожні кнопки gsm.

брелок охранной сигнализации

Відеоспостереження і пожежна безпека

Установка відеоспостереження допоможе Вам забезпечити порядок і безпеку як приватного майна, офісних і виробничих приміщень, так і прилеглої території. Ми пропонуємо якісні послуги, сучасне обладнання, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

охрана обьектов, квартир от венбест

Ми виробляємо власне
охоронне устаткування!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

0-800-306-300

Дізнайтеся більше про умови охоронних послуг зателефонувавши за номером 0-800-306-300

(дзвінки по території України безкоштовні),

або Ви можете відправити форму заявки і наші оператори зв'яжуться з Вами

Заказать охрану ВЕНБЕСТ

Замовити охорону ВЕНБЕСТ

Послуги комплексної охорони

Комплексна охорона – це поєднання охоронної і тривожної сигналізації для посилення безпеки. Спрацьовування охоронних датчиків дозволить зафіксувати факт проникнення в приміщення сторонніх осіб. А функція тривожної сигналізації дозволить оперативно повідомити на пульт спостереження про подію і отримати допомогу групи мобільного реагування.
Дислокація екіпажів ГМР організована так, щоб вони могли прибути на місце події протягом декількох хвилин і знешкодити зловмисників або допомогти попередити серйозні наслідки надзвичайних ситуацій.
ВЕНБЕСТ надає послуги комплексної охорони напротязі багатьох років. У нас достатньо досвіду і кваліфікованих фахівців для того, щоб гарантувати своїм клієнтам високий рівень обслуговування по всій Україні.
У роботі ми використовуємо тільки сучасне якісне обладнання українського та зарубіжного виробництва.
Комплексна сигналізація рекомендована для будь-якого типу приміщень – від офісних і виробничих, до приватних будинків.
Особливо актуальна ця послуга в Києві, де високий рівень злочинності, і треба оперативно і ефективно реагувати на загрози.
Ціна системи захисту залежить від типу приміщення і класу необхідної безпеки. У будь-якому випадку, вартість послуги виправдана Вашим спокоєм і безпекою Вашого майна.

ВЕНБЕСТ
Наш досвід – Ваша безпека.

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище