Наші клієнти
логотип credit-agricole-bank логотип OTP Bank логотип Ощадбанк логотип ПУМБ логотип Укргазбанк логотип Укрсоцбанк Логотип Forward Bank логотип БТА банк логотип банк Південний логотип Диамант банк глобус банк логотип логотип Приватбанк логотип Новус логотип Нова пошта mirovaya karta logo логотип Альфабанк логотип Fornetti логотип Fishki логотип фокстрот Логотип Интертелеком логотип Автолюкс логотип аптека логотип Сбербанк логотип Zara логотип Arber логотип uterque Логотип Massimo Dutti логотип Oysho логотип Stradivarius логотип Pull&Bear Логотип Сушия логотип Фора логотип Roshen
Чому Вам потрібна особиста охорона
1
В Україні щорічно знаходять тільки 40% пропавших безвісти людей
2
Перші хвилини для подачі сигналу тривоги — ключові для пошуку
3
Не одразу завжди вдається самостійно виявити викрадення
4
У разі нападу потерпілому не завжди вдається привернути до себе увагу
5
Діти без нагляду дорослих є потенційною наживою для викрадачів

Переваги особистої охорони від «ВЕНБЕСТ»

иконка 1

Встановлення та підключення протягом одного дня

иконка 24/.7

Цілодобовий моніторинг тривог

Власний центр підготовки для Bodyguard

иконка мобильное приложение для охраны

Мобільна тривожна кнопка

иконка мобильное приложение для охраны

Управління з телефону за допомогою мобільного додатку

иконка

Встановлення датчиків затоплення, задимлення та газу

иконка

Використання безпровідних датчиків

иконка

Власні мобільні екіпажі

0-800-306-300

Дізнайтеся більше про умови охоронних послуг зателефонувавши за номером 0-800-306-300

(дзвінки по території України безкоштовні),

або Ви можете відправити форму заявки і наші оператори зв'яжуться з Вами

Заказать охрану ВЕНБЕСТ

Замовити охорону ВЕНБЕСТ

Охорона фізичних осіб у Львові

Компанія "Венбест" пропонує замовити охоронця у Львові, який володіє незаперечним професіоналізмом і великим досвідом роботи.

Захист від посягання на життя потребують не тільки відомі особистості: політики і представники шоу-бізнесу, які нам довіряють. Клієнтами спецслужб можуть бути керівники великих підприємств, щасливі бізнесмени і звичайні громадяни. Коло замовників необмежене, так як застрахуватися від чужої заздрості або неадекватних дій людей з порушеною психікою неможливо.

Необхідність в особистій фізичній охороні найчастіше виникає в сім'ях з маленькими дітьми, з тяжко хворими розсіяними людьми. У таких випадках – це життєва потреба, а не примха. Наш фахівець забезпечить безпеку на гідному рівні, наприклад, під час проведення масових заходів, де спостерігається велике скупчення народу. Для цього необов'язково замовляти послугу на тривалий час. Можна найняти особисту охорону на один день.

Першочергова задача агентства "Венбест" – звести до мінімальної ймовірності загрозу життю клієнта, у разі виникнення необхідності усунути проблему в найкоротші терміни.

Які види послуг пропонує наша фірма

Звернувшись до служби на сайті, ви можете розраховувати на співпрацю з пройшовшими спеціальну підготовку кадрами. Особиста охорона у Львові гарантує обслуговування на професійному рівні. Ми використовуємо інноваційні методи, що включають цілодобове спостереження за об'єктами і фізичними особами за допомогою СКУД, систем навігації GPS, які відстежують датчики. Великим попитом користується апаратура власного виробництва – "Дунай".

Ми пропонуємо комплексні заходи, що включають в себе:

  • персональну охорону у Львові;
  • проектування/установку/технічний супровід обладнання;
  • протипожежні та системи відеоспостереження;
  • пультовий захист приміщень;
  • надання послуг у будь-якому регіоні країни.

Найняти особистого охоронця в компанії "Венбест" – значить отримати висококваліфіковану допомогу від спеціально підготовлених силовиків. Новітні технології, тридцятирічний досвід і бездоганна репутація агентства забезпечать надійний захист на період будь-якої тривалості.

Найбільша мережа в Україні, створена з загонів швидкого реагування, показує високий професіоналізм щодо запобігання ситуацій, що загрожують життю людей. Вартість особистого охоронця залежить від термінів договору та кількості використовуваної спецтехніки. Ви можете розраховувати на дотримання повної конфіденційності та професійної етики. За телефонами, вказаними на сайті, можна отримати більш детальну інформацію.

В яких випадках може знадобитися послуга

Надійне агентство "Венбест" користується незаплямованою репутацією в охороні приватних осіб. Наші клієнти – це співвітчизники і зарубіжні гості, які потребують короткочасного або довгострокового захисту. Досвідчені співробітники проявляють пильність 24/7, вміють правильно складати маршрути пересування, відрізняються знанням іноземних мов.

Послугами охоронця у Львові можна скористатися у випадках:

  • забезпечення безпеки дитині по ходу слідування в школу/гімназію, на додаткові розвиваючі заняття (і назад додому);
  • спостереження за людьми похилого віку, членами сім'ї, наприклад, з хворобою Альцгеймера (деменції);
  • охорони фізосіб, які вирушають за кордон.

В останньому випадку передбачено оформлення документів, спілкування на міжнародній мові (англійською/німецькою/французькою), складання шляху проходження, запобігання ризикових ситуацій.

Варіанти

У компанії працюють жінки з належним рівнем підготовки. Їх присутність необхідна в делікатних ситуаціях. Вони краще справляються із забезпеченням безпеки дітей і людей похилого віку, привертають менше небажаної уваги.

Окрема категорія фізичного захисту – охоронець-водій. Транспорт за бажанням клієнта може бути власним або наданим в експлуатацію фірмою.

Поняття "персональний охоронець" давно вийшло за межі асоціації з принцами і непристойно багатими людьми. Сучасний світ перетворюється і з ним змінюються запити звичайних людей, до яких відноситься необхідність в безпеці.

На сайті вас чекають перевірені в справі фахівці і грамотна консультація оператора. Звертайтеся в будь-який час, бережіть себе і життя близьких людей!

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище