Наші клієнти
логотип credit-agricole-bank логотип OTP Bank логотип Ощадбанк логотип ПУМБ логотип Укргазбанк логотип Укрсоцбанк Логотип Forward Bank логотип БТА банк логотип банк Південний логотип Диамант банк глобус банк логотип логотип Приватбанк логотип Новус логотип Нова пошта mirovaya karta logo логотип Альфабанк логотип Fornetti логотип Fishki логотип фокстрот Логотип Интертелеком логотип Автолюкс логотип аптека логотип Сбербанк логотип Zara логотип Arber логотип uterque Логотип Massimo Dutti логотип Oysho логотип Stradivarius логотип Pull&Bear Логотип Сушия логотип Фора логотип Roshen
Відгуки про роботу з ВЕНБЕСТ
Всі відгуки
Богдан Крикун

Відмінна охоронна компанія, рекомендую, так як хлопці працюють на совість.

Тетяна Мерецька

Всім доброго часу доби!
Сьогодні з ранку в наш офіс на вул.Машинобудівній намагалися проникнути зловмисники. 2 тижні тому встановили сигналізацію, як відчували … Хлопцям велике спасибі! Приїхали і скрутили цих нездар. Приїхали швидко … нічого в офісі зіпсовано не було. Сподіваюся злодії зрозуміли свою помилку.

Валерія Кузьма

Професіонали своєї справи! Їм можна довірити свою безпеку.

Ірина Сема

Вже більше року користуємося, дуже добре працюють, задоволені, дуже подобатися. Оперативне реагування, швидкі виїзди на випадки.

Ольга Мошкова

Уклали договір на охорону дачі! Все дуже якісно, швидко і уважно! Хлопці нам все подетально розповіли (що дуже приємно) і ми залишилися Дуже задоволені! Всім раджу скористатися послугами даної компанії!))

0-800-306-300

Дізнайтеся більше про умови охоронних послуг зателефонувавши за номером 0-800-306-300

(дзвінки по території України безкоштовні),

або Ви можете відправити форму заявки і наші оператори зв'яжуться з Вами

Заказать охрану ВЕНБЕСТ

Замовити охорону ВЕНБЕСТ

Організація фізичної охорони об'єктів – сукупність дій і заходів, спрямованих на збереження майна, захист і підтримку порядку на підприємстві, припинення і усунення нападів, зломів, проникнень, підпалів, саботажів і навмисного заподіяння шкоди іншими способами. Компанія «Венбест» пропонує клієнтам можливість замовити фізичну охорону будівель і споруд в Києві і інших містах України.

Що повинна забезпечувати цілодобову охорону об'єктів

Звернувшись в нашу компанію, клієнт отримає повний комплекс охоронних заходів:

 • Встановлення пропускного режиму. Замовник сам вирішує, хто має право перебувати на території його об'єкта. Завдання охоронців – суворо дотримуватися цього правила і не допускати на територію сторонніх осіб. Це ж правило стосується транспорту, предметів, матеріалів і документів.
 • Для ефективності охоронних заходів, індивідуально з замовником розробляється схема охорони з урахуванням масштабів об'єкта, технологічного процесу роботи підприємства, особливостей території і т.д.
 • З урахуванням отриманих вимог, компанія розробляє план охорони, кількість і місця встановлення постів, графік несення служби, необхідну кількість охоронців. Також можливе корегування шляхів слідування автотранспорту по підприємству, його огляд, установка систем відеонагляду за пересуванням.

Що включає в себе охорона об'єктів

Залежно від того, до якого об'єкту застосовується фізична охорона, вона може складатися з декількох пунктів:

 • Контроль всередині території, що охороняється.
 • Контроль аварійних систем.
 • Збір та аналіз інформації.
 • Охорона особистого майна.
 • Організація контрольно-пропускного режиму.

Фізична охорона масових заходів

Охорона масових заходів – це комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки всіх учасників масової акції або заходу. Загроза зриву масового заходу може носити різний характер – від заздалегідь запланованого сторонніми особами хуліганства в розрахунку на трансформацію хуліганських дій в масові заворушення, до просто неадекватної поведінки окремих його учасників. При організації масових заходів організатор зобов'язаний забезпечити безпеку учасників шоу. Наша компанія надає комплексний професійний захист для:

 • спортивних заходів;
 • концертів;
 • конференцій;
 • банкетів; ярмарків;
 • фестивалів.

Ми доручаємо це завдання тільки кваліфікованим співробітникам, підтримуваним сучасними технічними засобами. Як правило, під час виконання такого роду замовлень, охоронці одягаються однаково, щоб вони були видимі не тільки організаторам, але і учасникам заходу. Перед виконанням замовлення складається план захисту з замовником. Представник компанії оглядає об'єкт з точки зору здоров'я, безпеки та протипожежного захисту. На основі такого ретельного аналізу визначається коло обов'язків співробітників служби безпеки. В ході діяльності ми тісно співпрацюємо зі службами поліції, міський охорони, пожежної охорони та служби швидкої допомоги.

Види фізичної охорони об'єктів

Залежно від типу обраного об'єкта, застосовується два типи охорон:

 • Неозброєна. Як правило, така охорона складається з одного або декількох співробітників, які володіють достатніми вміннями і знаннями, щоб забезпечити безпеку без застосування зброї. Графік чергувань охоронців підбирається охоронною компанією за погодженням із замовником.
 • Озброєна. До неї допускаються співробітники, які мають спеціальні навички, а також пройшли необхідну підготовку. Озброєна фізична охорона може включати в себе комплекс заходів – від організації і управління стаціонарними постами, до оперативного виїзду мобільного екіпажу.

Переваги роботи з компанією «Венбест»

Маючи багаторічний досвід роботи в охоронній сфері, ми пропонуємо клієнтам наступні переваги:

 • Самостійна розробка системи охорони об'єкта.
 • Встановлення необхідного обладнання та контроль його роботи.
 • Кваліфікований штат охоронців, які пройшли відповідну підготовку.
 • Комплексний підхід, що включає визначення можливих ризиків, аналіз технічного стану і ефективності встановлених охоронних систем.
 • Цілодобовий режим роботи, включаючи контрольно-пропускний.

Висновок

Компанія «Венбест» надає послуги приватного охоронця за найнижчою ціною. Наші представництва знаходяться більш ніж в 20 містах України. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми зможемо підібрати найбільш зручний вид цілодобової охорони об'єкта, що забезпечує 100% його захист.

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище