0 800 306 300

бесплатно по Украине

044 500 00 09

54245 объектов под охраной
7698 краж предупреждено

Компанія ВЕНБЕСТ обговорила взаємодію з органами внутрішніх справ на Координаційній раді МВС України

27 березня керівництво компанії «ВЕНБЕСТ» прийняло участь у засіданні Координаційної ради із взаємодії органів внутрішніх справ з охоронними підприємствами, їх об’єднаннями та службами безпеки суб’єктів господарювання. Серед багатьох розглянутих питань основний акцент бувпоставленийна необхідності тісної взаємодії органів внутрішніх справ із недержавними охоронними структурами.

У цій зустрічі, на якій головував заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, брали участь начальник Департаменту ДСО Анатолій Назаренко, перший заступник начальника ДДСО Олександр Крилач, начальник ГУМВС України в місті Києві Юрій Мороз, заступник начальника ГУМВС України в Київській області Григорій Розум, начальник ДГБ Міністерства внутрішніх справ України Володимир Гриняк, заступник начальника управління - начальник Відділу правових засад державного нагляду та контролю УДНК Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Олена Галдецька, представники недержавних організацій в сфері безпеки Володимир Косенко, Сергій Шабовта, Сергій Худобін, Віктор Моргун, Георгій Тупчій.

У ході засідання заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий наголосив, що сьогодні для правоохоронних органів першочергова ціль полягає в тому, щоб в непростий для України час забезпечити безпеку кожного громадянина та його власності. За його словами, нині є досить нагальною координація діяльності всіх організацій і структур, які працюють в охоронній сфері.

Анатолій Назаренко, начальник Департаменту Державної служби охорони при МВС України коротко поінформував про результати і проблемні питання діяльності підрозділів у цій сфері. Він наголосив на важливості співпраці з недержавними охоронними підприємствами, яка, до речі, приносить позитивний результат. Анатолій Миколайович підкреслив, що представники недержавних охоронних структур – колишні працівники правоохоронних органів, які добре розуміють питання безпеки.

Присутні на зустрічі дійшли спільної думки з приводу необхідності врегулювання законодавчого поля діяльності охоронних структур, встановлення довіри між Міністерством внутрішніх справ та приватним ринком охоронних послуг, створення спільної координаційної структури. Учасники зустрічі висловили повну готовність до співпраці, але наголосили на тому, що подібні координаційні ради слід організовувати не лише у Києві, а й обов’язково у регіонах, де працівники охоронних структур знають і розуміють ситуацію на місцях.

Заступник начальника управління-начальник Відділу правових засад державного нагляду та контролю УДНК Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Олена Галдецька зауважила, що наявне нормативно-правове забезпечення, яке стосується охоронної сфери, зокрема щодо сфери служби ДСО, достатнє, однак деякі документи потребують доопрацювання.

Заступник Міністра Сергій Яровий уважно поставився до кожного зауваження чи пропозиції. За його словами, представникам державних та недержавних охоронних структур необхідно окреслити своєрідну «дорожню карту» - напрямок, в якому надалі відбуватиметься взаємодія. Сергій Анатолійович наголосив, що найближчим часом слід поставити чіткі задачі щодо співробітництва державних та недержавних охоронних підприємств під час виконання функцій з охорони та забезпечення громадського порядку, як короткострокового, так і довгострокового.

За інформацією прес-служби

Департаменту ДСО при МВС України