Група компаній «ВЕНБЕСТ» створена в 1991 році. Наразі компанія має декілька дочірніх підприємств:

• Науково-впроваджувальна фірма «ВЕНБЕСТ-ЛТД» — лідер України по розробці та виготовленню технічних засобів охорони;

• Охоронна компанія «ВЕНБЕСТ» — найбільша в Україні недержавна охоронна структура, яка надає повний спектр послуг з безпеки.

охрана венбест

Охоронна компанія «ВЕНБЕСТ» — це найбільша в Україні недержавна охоронна структура. В компанії більш ніж 2500 кваліфікованих спеціалістів з багаторічним досвідом роботи в силових структурах. Ми забезпечуємо охорону як приватних, так і державних об'єктів.Також надаємо всі види охорони особистого майна громадян.

Об'єднання з обмеженою відповідальністю Науково-впроваджувальна фірма «ВЕНБЕСТ-ЛТД» — підприємство, яке займається розробкою та виготовленням систем і засобів технічної охорони. З НВФ почала свою діяльність група компаній «ВЕНБЕСТ».

Сьогодні «ВЕНБЕСТ» — вітчизняний лідер з розробки та виготовлення апаратно-програмних комплексів і систем централізованого нагляду (СЦН), приймально-контрольного обладнання (ПКО) та систем охоронно-пожежної сигналізації (ОПС).

охрана венбест
«ВЕНБЕСТ» забезпечує:

• технічну охорону об'єктів всіх категорій складності та форм власності. У нас діють свої пульти централізованої охорони, розташовані в Києві й обласних центрах України;

• проектування, монтаж, налаштування, експлуатаційне обслуговування та ремонт технічних систем безпеки об'єктів на базі встановлення охоронної, пожежної і тривожної сигналізації.

• технічний нагляд за протипожежною автоматикою об’єктів; • цілодобову діяльність груп мобільного реагування на спрацювання систем охоронної, пожежної і тривожної сигналізації об'єктів. Оперативне реагування на службових автомобілях забезпечують 36 нарядів у Києві та області і 36 нарядів у інших регіонах України;

• охорона і супровід цінних вантажів та фізичних осіб територією України. Також надаємо послугу з моніторингу автотранспорту в режимі реального часу за допомогою GPS-навігації.

• фізичну охорону обєктів із забезпеченням пропускного та внутрішньооб’єктового режимів;

• забезпечення охорони масових заходів

Місія та цінності компанії «ВЕНБЕСТ»

Ми — охоронна компанія, яка розуміє, що кожна людина в суспільстві має жити в безпеці.

Будь-який бізнес можна вважати успішним, лише коли в його основу закладено правильні цінності, яких він дотримується кожного дня, та правильна місія, що надає можливість вдосконалюватися і зростати надалі.

охрана венбест
МІСІЯ

Поєднання класичного охоронного бізнесу з сучасними технологіями.

Ми прагнемо надавати охоронні послуги на рівні кращих світових компаній. Ми даємо можливість кожному клієнту почувати себе безпечно в режимі 24/7, перебуваючи в будь-якій точці світу.

охрана венбест
Національна компанія з покриттям по всій Україні

Ми пишаємося тим, що надаємо послуги практично в усіх регіонах. Наші клієнти відчувають, що вони проживають у великій країні, коли ми обслуговуємо їх від Харкова до Львова, від Одеси до Чернігова.

Повний комплекс охоронних послуг

Ми прагнемо того, щоб клієнт міг довірити нам абсолютно всі важливі аспекти свого життя, і бути спокійним за безпеку своїх близьких та себе, а також за цілісність бізнесу та майна. Ми надаємо послуги, які відповідають будь-яким потребам клієнта з питань безпеки.

охрана венбест
Соціальний захист

Ми активно вкладаємо в молодь, надаємо перспективу працювати і бути щасливими в Україні. До того ж робимо все, аби наші робітники, які працюють в компанії багато років, розвивалися в її межах у будь-якому віці, почуваючи себе впевнено.

ЦІННОСТИ

Довіра

Довіра — найголовніший актив нашого бізнесу. Кожного дня ми намагаємось заслужити довіру наших клієнтів, працівників і бізнес-партнерів.

Якість послуг та сервісу

Незважаючи на те, що ми охоронна компанія, в складі якої силовий блок, а також якісна поліцейська та армійська підготовка, ми прагнемо, в першу чергу, бути сучасним сервісним бізнесом, який передбачає якісні послуги.

Європейські стандарти ведення бізнесу

Ми пишаємося тим, як Україна рухається в напрямку Європи. З нашого боку ми розуміємо, що без застосування європейських стандартів у бізнесі цей шлях буде складнішим.

охранные услуги от венбест
Прозорість та відкритість

Охоронний бізнес часто є закритим від суспільства. Ми — за прозорість та відкритість, що робить нас сильніше як бізнес, а наших клієнтів — більш впевненими в своїй охоронній компанії та її послугах.

Компетенція та професіоналізм

Ми — найдосвідченіша недержавна охоронна компанія в Україні, яка прагне того, щоб цей досвід передавався від покоління до покоління всередині організації. Накопичений досвід та високий рівень професіоналізму — вигідні переваги для клієнтів.

Всі працівники нашої компанії розуміють та поділяють
прийняту місію й цінності! Це допомагає нашій команді рухатись у вірному напрямку.

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище