Наші клієнти
логотип credit-agricole-bank логотип OTP Bank логотип Ощадбанк логотип ПУМБ логотип Укргазбанк логотип Укрсоцбанк Логотип Forward Bank логотип БТА банк логотип банк Південний логотип Диамант банк глобус банк логотип логотип Приватбанк логотип Новус логотип Нова пошта mirovaya karta logo логотип Альфабанк логотип Fornetti логотип Fishki логотип фокстрот Логотип Интертелеком логотип Автолюкс логотип аптека логотип Сбербанк логотип Zara логотип Arber логотип uterque Логотип Massimo Dutti логотип Oysho логотип Stradivarius логотип Pull&Bear Логотип Сушия логотип Фора логотип Roshen

Що таке пультова охорона?

Компанія ВЕНБЕСТ надає послуги пультової охорони по всій Україні. Цілодобово патрулюють територію 350 наших екіпажів ГМР, більше 30 з них охороняють об’єкти в Києві.

У нас більше 20 власних пультів централізованого спостереження по всій Україні. Централізована охорона працює швидко і надійно: як тільки на пульт охорони надійшов сигнал тривоги, оператор направляє до Вас групу мобільного реагування. Екіпаж прибуває на місце події протягом декількох хвилин.

пультовая охрана венбест
Переваги роботи з компанією Венбест
НА ВАРТІ ВАШОЇ БЕЗПЕКИ З 1991 РОКУ!
87193

об'єктів під охороною - підтвердження визнання і довіри наших клієнтів

1

встановлення та підключення обладнання за один день

3000

співробітників по всій Україні

24/7

цілодобовий моніторинг тривог

566

власних мобільних екіпажів швидкого реагування

иконка мобильное приложение для охраны

просте управління сигналізацією за допомогою смартфона

иконка договор

матеріальна відповідальність за шкоду

оперативне реагування власними мобільними групами

0-800-306-300

Дізнайтеся більше про умови охоронних послуг зателефонувавши за номером 0-800-306-300

(дзвінки по території України безкоштовні),

або Ви можете відправити форму заявки і наші оператори зв'яжуться з Вами

Заказать охрану ВЕНБЕСТ

Замовити охорону ВЕНБЕСТ

Серед розмаїття послуг, що надаються охоронними агентствами по захисту квартир, будинків та інших приміщень, пультова охорона вважається найбільш ефективною. Це пов’язано з тим, що вона включає в себе комплекс заходів, кожне з яких відіграє важливу роль в системі захисту. Система являє собою набір апаратури – датчиків руху, приймально-контрольних приладів, диспетчерського пункту з пультом. Компанія «Венбест» дає можливість клієнтам замовити послугу пультової охорони в Києві та інших містах України за найнижчою ціною.

Як працює пультова охорона нерухомості

За допомогою спеціальних датчиків сигнал тривоги подається оператору на пульт управління. При необхідності, на місце виклику виїжджає оперативна мобільна група. Час прибуття дуже короткий і становить від п’яти до семи хвилин. Найчастіше саме спрацьовування сигналізації відлякує зловмисників, які не встигають завдати шкоди об’єкту. Мобільний екіпаж складається з спеціально навчених працівників, які мають в наявності необхідні засоби для реагування і захисту приміщення. По прибуттю на місце сигналу працівники охоронного агентства оглянуть периметр, виявлять причину спрацювання конкретного датчика, а також вживуть заходів по затриманню порушника. При цьому наявність власника нерухомості необов’язкова.

Переваги приватної пультової охорони від «Венбест»

Наша компанія пропонує клієнтам кращі умови щодо захисту їх нерухомості:

 • Наявність пульта в кожному з міст України, де надається дана послуга. Це дає можливість швидко зреагувати на сигнал тривоги.
 • 566 мобільних екіпажів, а також 2500 співробітників по всій Україні. Наші працівники мають професійну підготовку, а також забезпечені необхідним обладнанням та захисними засобами.
 • Широкий вибір обладнання для пультової охорони.
 • Моніторинг об’єктів в режимі часу 24/7.

GSM сигналізація

Це найбільш сучасний метод охоронної системи. На відміну від пультової охорони, сигнал від датчиків приходить власнику квартири безпосередньо на мобільний телефон. При цьому абсолютно не має значення відстань до джерела сигналу. Головна умова – наявність мобільного зв’язку. До того ж, вартість даної послуги може коливатися на більш низькому рівні – клієнтові доводиться платити лише за встановлення необхідного обладнання на території, що охороняється. З недоліків можна виділити тільки час, який проходить з моменту отримання сигналу, на його реагування. В даному випадку важлива кожна хвилина. При пультовій охороні за пультом завжди знаходиться працівник охоронної компанії, а самостійно і безперервно мати можливість відстежувати тривожні сигнали зі смартфона не завжди зручно.

Надійність пультової охорони

Для підвищення надійності відправки сигналів в охоронних сигналізаціях можуть використовуватися одночасно бездротові і дротові технології – телефон, Ethernet, радіодіапазон, GSM. На пульт охорони постійно виводиться інформація про всі датчики, які входять в систему сигналізації. При пошкодженні будь-якого з них, дана несправність оперативно виявляється і усувається. Оператор пульта охорони, отримавши інформацію про надзвичайну подію, віддає потрібні команди групі оперативного реагування. На місце де спрацювала сигналізація виїжджають фахівці, здатні усунути виниклу проблему: охоронці, пожежні, сантехніки, служба газу та ін.

Вартість пультової охорони

При розрахунку ціни на підключення пультової охорони враховується кілька параметрів:

 • Тип об’єкту підключення. Чим він більший, тим вище ціна.
 • Складність і кількість встановленого обладнання. Дротові датчики коштують дешевше, але не забезпечують такої ж швидкої і надійної роботи, як бездротові. У вартість послуги також входить монтаж обладнання.
 • Додаткові витрати. Багато власників, підключаючи пультової охорону, нехтують порадами та рекомендаціями охоронного агентства. Щоб не виникало конфліктних ситуацій, а також оплати за неправдиві виїзди, потрібно самостійно стежити за включенням або виключенням сигналізації, закривати вікна і двері при виході з будинку, а також виконувати всі поради та рекомендації щодо поводження з технікою.

Устаткування для пультової охорони

Пультова охорона включає в себе як технічні, так і фізичні засоби захисту:

 • Датчики (об’ємний, магнітно-вібраційний, акустичний).
 • Приймально-контрольні прилади (комплектуються з датчиками).
 • Систему передачі сповіщень (сукупність діючих технічних засобів, які необхідні для передачі сигналів) – телефонна лінія, GSM, GPRS, радіоканал.
 • ПЦО або сам пульт (знаходиться у охорони), пульт централізованого спостереження.

Типи датчиків

Детектор, це елемент системи сигналізації, що використовується для виявлення об’єктів, явищ і фізичних параметрів в навколишньому просторі. Сигнал сповіщувача відправляється на контрольну панель, яка реєструє важливі параметри, виконує функції сигналізації і активує виконавчі механізми.

Найбільш пов’язані з системою сигналізації датчики руху, завдання яких – виявлення рухомого порушника або датчики відкриття, так звані герконові перемикачі:

 • Датчики руху. Працюють на основі уловлювання радіації або виявлення інфрачервоного випромінювання і додавання мікрохвиль. Ці пристрої стійкі до різких перепадів температури і рухам повітря. Детектори встановлюються в приміщеннях з кондиціонуванням повітря або механічною вентиляцією, з протікаючими дверима, вікнами і т. д.
 • Датчики відкриття дверей або вікон. Детектор має контакт, який замикається під впливом магнітного поля, що створюється магнітом. Коли один з елементів відсувається від іншого, інформація передається на панель управління.
 • Гаражний геркон. Датчик відкриття, контролюючий відкриття воріт гаража. Має контакт, який замикається під впливом магнітного поля, що створюється магнітом. Коли один з елементів відсувається від іншого, інформація передається на панель управління.

Висновок

Пультова охорона ЧОП, бізнесу і індивідуальних клієнтів – сучасний метод захисту приміщень від зловмисників. Завдяки наявності багаторівневої системи сигналізації, а також постійному моніторингу сигналів з центрального пункту управління, витрати на установку і утримання даної системи компенсуються наданої нею безпекою. Компанія «Венбест» – лідер охоронних послуг в Україні з більш ніж 20-річним стажем. Довіряючи безпеку нашим фахівцям, можна бути на 100% впевненому в своєчасному та надійному захисту.

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище