Охорона дачних будинків

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для приватних будинків. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем

Акційні пропозиції ВЕНБЕСТ

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

 

Охорона дачі

Для багатьох дача – улюблене місце відпочинку та дозвілля. Віддаленість від великого міста дає можливість відволіктися від шуму та метушні. У той же час, заміські будинки частіше привертають увагу злодіїв, адже господарі живуть там не завжди. Тому, відповідь на питання: чи потрібна охорона для дачі однозначна – звісно, так!

Наша система безпеки допоможе Вам зберегти майно цілісним та неушкодженим. Охорона дачі від компанії ВЕНБЕСТ захистить Вас від:

 • злому та крадіжки;
 • пожежі;
 • затоплення;
 • витоку газу.

Сучасна сигналізація працює чітко і надійно. Якщо у Ваше житло намагаються проникнути зловмисники, спрацьовують датчики відкриття дверей або вікон. Сигнал надходить до оператора пульта, і вже через кілька секунд до Вас направляється група мобільного реагування. Не важливо, це Київ чи інші міста України – час прибуття екіпажу – до 7 хвилин! Спецпідготовка і оснащення наших оперативників дозволяють швидко і ефективно затримати «непрошених гостей».

Охорона дачного будинку від ВЕНБЕСТ – це оперативність, злагодженість і надійність!

Скільки коштує охорона дачі

Принцип нашої роботи – індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми можемо запропонувати широкий спектр обладнання з різним набором функцій в залежності від потреб замовника. Відповідно до цього формується ціна.

Це може бути стандартна сигналізація, або з додатковими опціями. Наприклад, відеоспостереження або віддалене управління.

Дізнатися, скільки коштує охорона дачі, Ви можете у наших менеджерів. Вони також дадуть відповідь на інші, цікаві для Вас питання.

Встановлення та налаштування сигналізації наші фахівці проводять швидко і якісно. Монтажні роботи не зашкодять Вашому інтер’єру, бездротова система встановлюється після закінчення ремонту.

Ми також здійснюємо нашим клієнтам гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання.

Замовивши нашу послугу охорони, Ви зробите правильний вибір! Ми подбаємо про Ваше майно, захист і спокій.

ВЕНБЕСТ: Наш досвід – Ваша безпека!

Як підібрати сигналізацію для дачі?

Для забезпечення безпеки Вашої дачі важливо розуміти всі ризики проникнення.

 1. Оскільки високий ризик проникнення через вікна, необхідно встановити датчик руху – розбиття у кожну кімнату, бажано на кожне вікно датчик відкриття.
 2. Якщо Ви маєте сейф, рекомендуємо встановити датчик відкриття сейфа.
 3. Датчики затоплення та диму вбережуть Вас від пожежі та неякісної сантехніки.
 4. Звукова сирена відлякає зловмисників та приверне увагу Ваших сусідів у разі проникнення.
 5. Залежно від кількості членів сім’ї та для Вашої зручності керування сигналізацією, Ви можете використовувати мобільний додаток для Вашого смартфона, брелок з кнопкою або встановити клавіатуру чи тачмеморі.