Охорона приватних будинків

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для приватних будинків. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем

Акційні пропозиції ВЕНБЕСТ

Сигналізація Ajax БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. Венбест пропонує охорону на найвигідніших умовах: Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax БЕЗКОШТОВНО в користування на термін дії охорони. Не нехтуйте своєю безпекою. Венбест – Я ВСЕ БАЧУ.
 • Безкоштовне підключення
 • Комплект сигналізації БЕЗКОШТОВНО
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

 

Охорона будинків

Щоб забезпечити безпеку своїх близьких, і в той же час зменшити ризик крадіжки зі зломом і крадіжки цінного майна, багато людей в наш час інвестують в професійну охорону будинків і заміських котеджів. Компанія «Венбест» пропонує своїм клієнтам ряд сучасних рішень, призначених для всіх бажаючих захистити свої активи від злодіїв.

Переваги домашньої сигналізації

Сучасні системи сигналізації – це рішення, що характеризуються високою ефективністю експлуатації, підвищують рівень безпеки членів домогосподарства, мінімізують ризик злому і актів вандалізму. Наша компанія встановлює надзвичайно сучасні домашні сигналізації на основі новітніх технічних рішень. Завдяки цьому установка сигналізації будинку менш складна, а вся система надійна в експлуатації і стійка до спроб обійти її потенційним злодієм. Вибираючи сучасні бездротові методи охорони будинку, які можуть інтегруватися з мобільними пристроями, клієнт отримує можливість управляти окремими елементами домашньої системи безпеки зі свого смартфона. Наша компанія пропонує кілька сучасних систем безпеки, які включають в себе, як базову домашню сигналізацію, так і інші види сигналів тривоги:

 • пожежа.
 • повінь.
 • чадний газ.
 • задимлення.

Більш детально про електронні системи безпеки

Електронні системи безпеки використовуються для захисту людей і майна. Базова система охоронної сигналізації складається з панелі управління, детекторів і сирени. Датчики виявляють вторгнення небажаних осіб в зону, що охороняється і інформують власника, службу безпеки або служби екстреної допомоги безпосередньо про порушення безпеки за допомогою світлової або звукової сигналізації, або повідомленням через мобільний телефон. Охоронна сигналізація може включати датчики руху, детектори розбиття скла, диму, витоку CO2 або води, детектори температурної реакції або обладнання відкривання дверей. Система може бути підключена до цілодобового центру моніторингу та інших систем безпеки.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Фахівці нашої компанії підберуть датчики тривоги професійно, наприклад, у вітальні, в гаражі, в передпокої. Якщо у власників приватного або заміського будинку є собака або кішка, ми будемо використовувати детектори, які не реагують на рухи вихованця. Захист дверей і вікон здійснюється спеціальними датчиками відкриття. Клієнт може вибрати панель управління системою відповідно до його переваг – з сенсорним екраном або з класичною клавіатурою. Установка і підключення всього обладнання здійснюється за один день відповідно до попередньо обумовлених умов.

Особливості використання мобільного додатку

Мобільний додаток дозволить вам включити систему, перевірити, хто і коли її використовував, переглянути зображення з домашніх камер і управляти функціями розумного будинку (якщо у вас є ці опції). Ви отримаєте повідомлення, якщо вдома прозвучить сигнал тривоги, якщо ваша дитина повернеться зі школи або в разі відключення електроенергії.

Пультова охорона заміського і приватного будинку

Компанія «Венбест» в Київській області пропонує сучасну систему моніторингу, засновану на передовому технологічному обладнанні та професійній підтримці співробітників служби безпеки. Ми маємо власний центр моніторингу тривог, який постійно записує інформацію, отриману від систем відеоспостереження, встановлених на місці. Онлайн-моніторинг здійснюється операторами, які відстежують відео з камер в режимі 24/7. У разі виникнення небезпеки, черговий персонал негайно повідомляє найближчу групу мобільного реагування. Таким чином, патруль прибуває швидко – до того, як буде завдано серйозної шкоди майну. При цьому знаходження в будинку або квартирі власника майна зовсім необов’язково. Група мобільного реагування після прибуття на місце самостійно здійснить огляд території та житла, а також в разі необхідності вживе заходів по затриманню порушника. Послуга пультової охорони застосовується до будь-яких типів житла в Києві і області:

 • елітних будинків;
 • домівках в селі;
 • котеджів;
 • приватних будинків.

Фізична охорона приватного будинку

Наша інтегрована модель безпеки, крім операторів 24-годинного центру моніторингу, може включати декількох охоронців, які будуть відповідати за щоденні контакти з клієнтом, огляд території, укомплектування персоналом, навчання, впровадження та моніторинг дотримання процедур безпеки. У надзвичайній ситуації охоронці будуть використовувати підтримку груп швидкого реагування. Ми подбаємо про те, щоб сторонні особи або транспортні засоби не потрапляли в маєток, а також, щоб рух в його околицях був безпечним. У наші завдання входитиме контроль за в’їздом і виїздом автомобілів, технічних, муніципальних і екстрених служб.

Вартість послуг зі встановлення сигналізації в будинку

При розрахунку ціни на підключення охоронної сигналізації враховується кілька параметрів:

 • Тип об’єкта який підключається.
 • Складність і кількість встановленого обладнання. Провідні датчики коштують дешевше, але не забезпечують такої ж швидкої і надійної роботи, як бездротові. У вартість послуги також входить монтаж обладнання.
 • Кількість і тип підключаємих детекторів.
 • Додаткові витрати.

Щоб більш детально ознайомитися з цінами на охорону будинків в Київській області, можна зв’язатися з представником нашої компанії по одному з вказаних номерів телефонів. Він надасть всю необхідну інформацію, а також допоможе підібрати найбільш відповідний тип захисту.

Компанія «Венбест» пропонує повний комплекс охоронно-захисних послуг. Наші представництва знаходяться більш ніж в 20 містах України. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми зможемо підібрати найбільш підходящий вид цілодобової охорони об’єкта, що забезпечує 100% його захист.