Охорона котеджів

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для приватних будинків. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем

Акційні пропозиції ВЕНБЕСТ

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

 

Пультова охорона котеджів

Все більше заможних людей замість апартаментів в багатоповерхівках обирають приватні будинки. Відповідно, кількість котеджів стає дедалі більше. Зростає і зацікавленість таким видом житла злодіїв: по-перше, в будинок легше забратися, по-друге, тут напевно є чим поживитися. Тому, охорона котеджів сьогодні вкрай необхідна.

ВЕНБЕСТ пропонує своїм клієнтам ефективне вирішення питання захисту житла – охорона котеджів Києва та інших міст України. Так Ви будете впевнені в цілісності та збереженні Вашого майна та безпеки близьких Вам людей.

Ми гарантуємо сучасне обладнання європейського рівня та високу якість послуг.

Наші фахівці швидко і якісно встановлять сигналізацію, а також гарантують Вам гарантійне та післягарантійне обслуговування устаткування.

Наші оператори пульту охорони цілодобово стежать за безпекою Вашого житла. У разі проникнення сторонніх, наша група мобільного реагування буде у Вас вже через кілька хвилин. Екіпажі постійно патрулюють місцевість, тому, на сигнали тривоги реагуємо оперативно, навіть в умовах заторів Києва та інших великих міст. Кваліфіковані охоронці швидко і професійно затримають зловмисників.

Ціна на охорону для приватного будинку

Ви вирішили підключати охорону котеджу? – зв’яжіться з нашими менеджерами. Вони підберуть Вам комплекс послуг, що відповідає Вашим потребам в охороні. Це може бути стандартна сигналізація або з додатковими функціями. Відповідно і ціна визначається індивідуально. У будь-якому випадку вона нижча за вартість Вашого майна, спокою і почуття захищеності.

ВЕНБЕСТ – якісні послуги за доступною ціною.

Як підібрати сигналізацію для котеджу?

Для забезпечення безпеки Вашої дачі важливо розуміти всі ризики проникнення.

 1. Оскільки високий ризик проникнення через вікна, необхідно встановити датчик руху – розбиття у кожну кімнату, бажано на кожне вікно датчик відкриття.
 2. Якщо Ви маєте сейф, рекомендуємо встановити датчик відкриття сейфа.
 3. Датчики затоплення та диму вбережуть Вас від пожежі та неякісної сантехніки.
 4. Звукова сирена відлякає зловмисників та приверне увагу Ваших сусідів у разі проникнення.
 5. Залежно від кількості членів сім’ї та для Вашої зручності керування сигналізацією, Ви можете використовувати мобільний додаток для Вашого смартфона, брелок з кнопкою або встановити клавіатуру чи тачмеморі.