Охорона квартир

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для квартир в багатоповерхових будинках. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 359 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем

Акційні пропозиції ВЕНБЕСТ

Сигналізація Ajax БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. Венбест пропонує охорону на найвигідніших умовах: Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax БЕЗКОШТОВНО в користування на термін дії охорони. Не нехтуйте своєю безпекою. Венбест – Я ВСЕ БАЧУ.
 • Безкоштовне підключення
 • Комплект сигналізації БЕЗКОШТОВНО
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

 

Охорона квартир

У наш час крадіжки зі зломом є досить поширеним явищем. Поряд з матеріальними збитками, вони несуть в собі небезпеку для життя і здоров’я мешканців квартири. Саме тому багато людей користуються послугами спеціалізованих охоронних агентств для захисту свого житла від неправомірних дій третіх осіб, а також різних непередбачених ситуацій. Компанія «Венбест» пропонує повний комплекс послуг з охорони квартир в Києві та більшості інших міст України.

Як здійснюється квартирна охорона

Приватна охорона квартир здійснюється шляхом моніторингу встановлених систем сигналізації та на основі профілактичних патрулів. Система сигналізації підключена до нашого Центру моніторингу аварійних сигналів, і в разі ненормальної ситуації робляться відповідні дії. Це може бути телефонний дзвінок оператора, відправка групи втручання, або повідомлення про інцидент у відповідні служби (поліція, пожежна команда, служба швидкої допомоги). Належне підключення і контроль за ефективністю роботи системи охоронної сигналізації є завданням працівників компанії «Венбест».

Переваги установки охоронної системи у квартирі

Компанія «Венбест» пропонує клієнтам повний комплекс охоронно-захисних послуг:

 • приватна охорона квартир;
 • фізична охорона квартир;
 • пультова охорона квартир;
 • встановлення сигналізації у квартиру;
 • моніторинг сигналів тривоги в режимі 24/7;

Встановлення охоронної системи у квартиру

При постановці квартири на охорону використовується цілий ряд датчиків і сигналізаторів, кожен з яких призначений для певних цілей:

 • Датчики руху. Дозволяють запрограмувати необхідну відповідь персонажу, що знаходиться в полі діапазону пристрою.
 • Газові датчики. Дим або чадний газ більше не будуть представляти небезпеки для мешканців. Система, яка виявила дим, відреагує негайно, щоб ви могли безпечно вжити відповідних заходів.
 • Датчики затоплення. Більше не потрібно турбуватися про затоплення квартири під час вашої відсутності. Відповідний детектор повідомить про це. А за допомогою автоматизації можна запрограмувати відключення води, щоб мінімізувати втрати.
 • Магнітні датчики. Ніхто не увійде непомітно через вікно, двері або ворота. Детектор виявить будь-який неконтрольований рух.
 • Система відеоспостереження, що складається з декількох камер.
 • Сигналізатори – зовнішні та внутрішні. Їх завдання сповіщати власника житла про спробу незаконного проникнення.
 • Домашня автоматизація. Завдяки різним типам детекторів і контролерів тепер можна управляти всіма домашніми компонентами, що відповідають за безпеку, зі свого смартфона, планшета, або комп’ютера.
 • Мобільний додаток з кнопкою тривоги. З його допомогою можна перетворити смартфон в персональний gps gsm трекер. Цей додаток працює сумісно з системами супутникового моніторингу ГЛОНАСС і GPS. Крім самих даних про позиціонування на місцевості, з пристрою можна передавати на сервер сервісні та текстові повідомлення, тривожні повідомлення, а також зображення.

Як працює пультова охорона квартир

За допомогою спеціальних датчиків сигнал тривоги подається оператору на пульт управління. При необхідності, на місце виклику виїжджає оперативна мобільна група. Час прибуття дуже короткий і становить від п’яти до семи хвилин. Найчастіше саме спрацьовування сигналізації у квартирі відлякує зловмисників, які не встигають завдати шкоди об’єкту. Мобільний екіпаж складається зі спеціально навчених працівників, які мають в наявності необхідні засоби для реагування і захисту приміщення. По прибуттю на місце сигналу працівники охоронного агентства оглянуть периметр, виявлять причину спрацювання конкретного датчика, а також вживуть заходів щодо затримання порушника. При цьому наявність власника нерухомості необов’язково.

Оперативне реагування власними мобільними групами

Крім того, у нас є постійний контакт з поліцією, пожежною командою та службами порятунку. Ми також гарантуємо досить короткі терміни поїздки для наших груп втручання. Це люди зі спеціальною підготовкою, які мають відповідні інструменти, щоб перешкодити зловмиснику здійснити протиправні дії. Дані працівники можуть використовувати зброю, заходи прямого примусу і електрошокери. На прохання клієнта наша група втручання також може проводити профілактичне патрулювання. В даному випадку перед нею стоятиме завдання з’являтися в районі потрібну кількість разів в різний час дня і ночі згідно з установленим графіком.

Вартість установки охоронної сигналізації у квартирі

Ціна даної послуги залежить від декількох факторів:

 • площі самої квартири;
 • кількості та складності встановленого обладнання;
 • типу сигналізації (дротова або бездротова);
 • типу моніторингу (пультова охорона, передача сигналів тривоги власнику квартири і т.д.);
 • додаткових охоронних послуг.

Фахівці нашої компанії допоможуть будь-якому клієнту максимально точно вибрати необхідний тип квартирної охорони, який в повній мірі відповідає всім його вимогам.

Кращий захист від ВЕНБЕСТ

Компанія «Венбест» пропонує повний комплекс охоронно-захисних послуг:

 • фізична охорона;
 • пультова охорона;
 • охоронно-пожежна безпека;
 • Проектування, монтаж, обслуговування систем відеоспостереження і СКУД;
 • GPS-моніторинг;
 • проектування, монтаж, обслуговування охоронних систем, в тому числі й власного виробництва «Дунай».

Ми надаємо охоронні послуги з 1991 року. На цей час штат співробітників компанії налічує понад 2500 чоловік. Завдяки наявності центрів моніторингу, ми маємо можливість відстежувати сигнали тривоги в режимі 24/7, а наявність власних мобільних екіпажів гарантує максимально швидке реагування на виниклі загрози.