Охорона житлових комплексів

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для житлових комплексів. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем

Акційні пропозиції ВЕНБЕСТ

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

 

Охорона житлового комплексу в Києві

У столиці стрімко зростає кількість житлових комплексів. ЖК – це багатоквартирний будинок або декілька будинків та обслуговуючі приміщення, розміщені на загальній території. Охорона житлового комплексу – обов’язкова умова, адже завжди знайдуться ті, хто не проти поживитися чужим майном. ВЕНБЕСТ пропонує комплексний захист від зловмисників. Ми забезпечуємо як фізичну охорону, так і застосування технічних засобів.

Охорона багатоквартирного будинку має на увазі також і охорону під’їздів житлових будинків Києва:

 • установка домофонних систем;
 • установка систем відеоспостереження;
 • підключення охоронно-пожежної сигналізації під’їзду;
 • організація постів охоронців-консьєржів.

Крім того, охорона житлових комплексів може включати в себе систему “автопаркінгу” – коли в’їзд в зону паркування перекритий шлагбаумом з автоматичною пропускною системою. Керувати нею можна за допомогою ключа. Також пропуск на паркінг може бути обладнаний постом охорони.

Контрольно-пропускний пункт можна організувати і на в’їзді на територію ЖК.

Всі охоронці проходять спеціальну підготовку, в їх обов’язки входить:

 • підтримувати громадський порядок на території ЖК;
 • забезпечувати пропускний режим мешканців, гостей і автотранспорту;
 • надати допомогу в разі надзвичайних ситуацій.

Вся охоронна система житлового комплексу має зв’язок з пультами централізованого спостереження нашої компанії. Саме тому Ваша безпека цілодобово під контролем наших фахівців. У разі отримання сигналу тривоги, оператори пульта спостереження висилають групу мобільного реагування. Екіпаж прибуде на місце події вже через кілька хвилин. Підрозділи нашої компанії працюють злагоджено і оперативно, тому охорона багатоквартирних будинків Києва в надійних руках.

Ми пропонуємо своїм клієнтам оптимальні умови співпраці. Ціна наших послуг розраховується індивідуально, з урахуванням бюджету клієнта і його потреб в охороні.

Ми надаємо клієнтам:

 • індивідуальний підхід;
 • якість і професіоналізм надання послуг;
 • оперативне реагування на сигнали тривоги;
 • доступна вартість послуг та обладнання.

Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені в якості послуг, адже нам довіряє Київ і вся Україна.

ВЕНБЕСТ: Наш досвід – Ваша безпека