0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54731 об'єктів під охороною
14127 крадіжок попереджено

x

Спеціальна пропозиція "Подвійний захист"

Охоронна система та страхуваняя.

Акція діє з 01.01.2019 р. до 28.02.2019 р.

x
Охорона житла

Охорона житла – єдиний гарантований спосіб захистити вашу оселю на випадок «вторгнення» непроханих гостей

x
Охорона бізнесу

Комплексні рішення в сфері забезпечення охорони та безпеки для підприємств державного та приватного сектору

x
Охорона автомобіля

Супутникова GPS автосигналізація для автомобиля та охорона комерційного автопарку з 24\7 реагуванням

x
Системи сигналізації

Сучасне обладнання класу High security для ефективного вирішення всіх питань технічної охорони

x
Сервіс

Профілактичне та сервісне обслуговування обладнання від виробника

венбест в цифрах

27 років

працюємо на ринку України

2500

працівників по всій Україні

54731

об'єктів під охороною

24/7

24 години на добу на сторожі вашої безпеки

Наші офіси

Наші клієнти

Сертифікати та ліцензії

Потреба в безпеці та усвідомленості захищеності – одна з найважливіших для людини. Ми всі прагнемо стабільності та передбачуваності, мріємо про впевненість у майбутньому та спокій.

Між тим, нинішні реалії – складна економічна ситуація та сплеск злочинності по всій Україні – не викликають оптимізму. Як захистити себе та своїх близьких, як убезпечити своє майно? Ці й багато інших подібних питань сьогодні хвилюють всіх. Адже не секрет, що найнадійніші замки легко піддадуться досвідченому злодію, а обладнані сигналізацією від іменитих виробників па автомобілі викрадаються так само легко й швидко, як і залишені без відповідного захисту машини.

Отже, який вихід?

Компанія «ВЕНБЕСТ» - визнаний лідер ринку охоронних послуг в Україні, ось вже 26 років забезпечує якісними охоронними послугами як пересічних громадян нашої країни, так і різноманітні бізнес-структури. Для своїх клієнтів «ВЕНБЕСТ» пропонує комплексні рішення в сфері безпеки: це й пультова та фізична охорона, супровід масових заходів та забезпечення пожежної безпеки, системи спостереження та супровід цінних вантажів. Крім того, «ВЕНБЕСТ» є найбільшим українським виробником власних технічних систем безпеки класу High security.

Висока якість послуг, які надає «ВЕНБЕСТ», підтверджена довірою численних клієнтів компанії, серед яких провідні підприємства України, в тому числі METRO Cash&Carry, «АТБ маркет», «Новус», «Алло», Zara, Bershka, «Фокстрот», «Ельдорадо», «Нова пошта», Delivery, «Приватбанк», «Креді Агріколь банк», Національний банк України, котеджні містечка «Золоті ворота», Green hills, Park House, житлові комплекси та багато інших.

На сьогодні в штаті «ВЕНБЕСТ» працюють понад 2500 висококваліфікованих фахівців, багато з яких мають досвід роботи в різних державних силових структурах, в тому числі на керівних посадах. Кожний співробітник компанії обов’язково проходить загальну та спеціалізовану підготовку, щорічний медичний огляд, а також тестування на професійну придатність.

Серед безумовних переваг співробітництва з «ВЕНБЕСТ» клієнти компанії відзначають високу якість встановлюваного обладнання, оперативність підключення, застосування найсучасніших технологій у виробництві, що забезпечує безперебійну роботу апаратури, широке покриття та головне – гарантовану безпеку!

Довіртесь професіоналам! Телефонуйте: 0 800 306 300, (044) 500 00 09.