0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54638 об'єктів під охороною
11493 крадіжок попереджено

Історія

На відміну від багатої на різноспрямовані вектори розвитку історії України у одного з провідних операторів ринку безпеки України – групи компаній «ВЕНБЕСТ» – цей вектор один, і він чітко та стабільно спрямований в одному напрямку – до вершин бізнесу. Причому ця спрямованість незмінна протягом усього часу існування групи компаній, а це вік чималий – «ВЕНБЕСТ» є ровесником держави Україна, відзначивши у грудні 2016 року 25 років з дня свого заснування. Спостерігаючи очима клієнта за роботою охоронних компаній, потрібно чітко розуміти, що ті чи інші форми роботи з клієнтом багато в чому зумовлені історією компанії.

Діяльність нашої компанії починалася з виробництва й основний кадровий склад Науково-впроваджувальної фірми «ВЕНБЕСТ-Лтд» до 1990 року працював у групі розробки обладнання Державної служби охорони. Питання автоматизації пультів централізованого спостереження стояло вкрай гостро та запропоноване комплексне рішення (щодо пультової та об’єктової частин, варіативності каналів зв’язку – дротові/бездротові) після розгляду на Всесоюзній технічній раді керівників позавідомчої охорони в Києві було гідно оцінено. Низкою фахівців було прийнято рішення організувати МП «Венера» – за іменем системи охоронно-пожежної сигналізації (ОПС). ОПС «Венера» – це прототип подальших розробок компанії, яка незабаром змінила свою назву на НВФ «ВЕНБЕСТ-ЛТД».

З 1991 р. НВФ «ВЕНБЕСТ-ЛТД» розвивалася досить активними темпами. Були створені спеціалізовані відділи: НДДКР (науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок), виробничий відділ, група технічної підтримки клієнтів.

За допомогою обладнання з лейблом «ВЕНБЕСТ» сьогодні охороняються такі об’єкти, як філії районних відділень Державного ощадного банку України, Національного банку України, Кабінету Міністрів, Міністерства оборони України, вся мережа торгових центрів «МЕТRО Cash&Carry Ukraine» по Україні, філії ТРС АК «Київенерго» та багато інших.

Спочатку компанія займалася тільки розробкою обладнання охоронно-пожежної сигналізації. Проте з часом реалії ведення бізнесу в пострадянській Україні вказали на потребу створення в компанії власної виробничої бази, на якій можна було б не тільки виробляти дослідні зразки обладнання, але і запускати їх у серійне виробництво. Таке виробництво було налагоджено, що й дало компанії поштовх до подальшого розвитку – «ВЕНБЕСТ» стала займатися наданням охоронних послуг.

Позитивну роль як для клієнта, так і для «ВЕНБЕСТ» стало відігравати те, що в рамках одного бренду існує виробництво обладнання і надання послуг на базі цього обладнання. При такому підході до роботи з клієнтами їх з’явилося так багато, що в 1999 році було зареєстровано ще одне підприємство, яке взяло на себе все навантаження щодо надання послуг фізичної та пультової охорони – ТОВ «ВЕНБЕСТ». Функціонування окремого підприємства дозволило зібрати штат фахівців, які якісно працюють саме в галузі надання послуг, і не відволікати фахівців, зайнятих розробкою нових версій устаткування та ПЗ, питаннями прямих відносин із клієнтом.

Подальшим ривком у розвитку «ВЕНБЕСТ» можна вважати активний, стрімкий розвиток мережі філій по Україні.

Наступною компанією, яка увійшла до групи «ВЕНБЕСТ», стала компанія «ВЕНБЕСТ-Юрконсалтинг». Метою компанії є контроль правових взаємовідносин усіх компаній, що входять до групи «ВЕНБЕСТ», з іншими суб’єктами ринку безпеки, а також надання послуг стороннім юридичним і фізичним особам.

Кадровий голод, як ніколи, почав відчуватися групою компаній «ВЕНБЕСТ» у 2005 році. Саме в цьому році через зростання всіх «ВЕНБЕСТів» постала потреба у фахівцях високої кваліфікації. Але ж «ВЕНБЕСТ» – не єдиний зростаючий оператор ринку безпеки, і, щоб виграти боротьбу за фахівця на кадровому ринку, необхідно було застосувати більш професійний підхід до підбору персоналу. Так народилася компанія «ВЕНБЕСТ-Рекрутинг», яка сьогодні надає послуги з підбору персоналу, в тому числі, і низці відомих західних компаній.

Цілодобово, 365 днів на рік, ми працюємо над тим, щоб підтвердити Вам статус найбільш відповідального та перспективного партнера на ринку послуг безпеки України. Виконувати поставлені Вами завдання бездоганно для нас означає: працювати в ногу з часом, постійно вдосконалюватися, мислити нестандартно, вміти миттєво приймати рішення та нести за них відповідальність, що повною мірою визначає погляд у майбутнє не тільки Групи компаній «ВЕНБЕСТ», а й наших клієнтів. Наші ж клієнти, будучи здебільшого лідерами у своєму бізнесі, вимагають найвищої якості забезпечення власної безпеки. І ми горді з того, що виправдовуємо довіру, перебуваючи на варті ЖИТТЯ, ЗДОРОВ'Я і ЗБЕРЕЖЕНОСТІ МАЙНА клієнта. Увесь наш багаторічний досвід і професіоналізм працюють на Вас!