0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54638 об'єктів під охороною
11493 крадіжок попереджено

Програма забезпечення охоронними послугами жителів України «Безпека для кожної оселі» стартувала в новій мережі продажів Групи компаній «ВЕНБЕСТ»


Усвідомлюючи актуальність питань забезпечення якісними охоронними послугами жителів України, Група компаній «ВЕНБЕСТ» активно працює над розширенням своєї мережі продажів. Так, в доповнення до постійно діючих філій компанії в кожному обласному центрі лише впродовж одного місяця — з 11 березня поточного року — компанія відкрила 20 нових точок продажів: 10 — в Києві, 7 — в Запоріжжі та ще 3 в Дніпропетровську.

Нові точки продажів розташовані у зручних місцях — торговельних центрах, де в процесі здійснення покупок та вільного проведення часу жителі України можуть отримати детальну консультацію компетентних спеціалістів ГК «ВЕНБЕСТ» з  питань забезпечення безпеки та охорони житла, оцінити рівень захисту своєї квартири чи будинку, підібрти оптимальний для себе варіант охорони майна, оформити договір на охоронні послуги тощо.

Питання захисту майна та можливостей охорони сьогодні стають все більш актуальними. При цьому даний сегмент бізнесу є мало висвітленим з точки зору обізнаності потенційних клієнтів в частині його характеристик, можливостей та доступності. Існує хибна думка про високу вартість послуг охорони та складнощі, що виникають при установці охоронної сигналізації. Крім того, люди фактично не володіють інформацією про те, скільки  правопорушень вдається попередити завдяки охороні житла та бізнесу, є лише загальна статистика від уповноважених органів стосовно кількості злочинів проти рухомого та нерухомого майна громадян та юридичних осіб.
Слід відзначити, що нові точки продажів орієнтовані переважно на роботу з сегментом  приватних осіб, власниками квартир та будинків. Фахівці ГК «ВЕНБЕСТ» володіють повною інформацією та мають всі повноваження для проведення пояснювальної роботи з клієнтом стосовно необхідності та можливостей кожної людини в забезпеченні безпеки його житла та автотранспорту.

Запрошуємо всіх в безпечний світ з Групою компаній «ВЕНБЕСТ»! Мы працюємо щодня.
В Києві:
ТРЦ Ocean Plaza - вул. Антоновича, 176
ТРЦ «Магелан» -  пр. Академіка Глушкова, 13Б
Ашан на Петрівці - пр. Московський, 15
ТРЦ Sky Mall - пр. Генерала Ватутіна, 2
ТРЦ «Гулівер» – пл. Спортивна, 1А
Супермаркет NOVUS - пр. Дружби народів, 16А
Супермаркет NOVUS  - вул. Академіка Палладіна, 7А
Супермаркет NOVUS  - пр. Миколи Бажана, 8
Супермаркет NOVUS  - пр. Лобановського, 4Д
Супермаркет NOVUS - пр. Броварський, 17
В Запоріжжі:
ТЦ VARUS - вул. Північнокільцева, 10
ТРЦ City Mall - вул. Запорізька, 1Б
ТЦ «Амстор» (біля «Сільпо») - вул. Перемоги, 64
ТЦ «Амстор» (біля «Сільпо») - вул. Чарівна, 74
ТЦ «Амстор» (біля «Сільпо») - вул. Новокузнецька, 41
ТЦ «Амстор» (біля «Сільпо») - вул. Бородинська, 20
ТЦ «Амстор» (біля «Сільпо») — пр. Ювілейний, 13
В Дніпропетровську:
ТЦ «Нагорка» - вул. Гагаріна, 8А
ТЦ «Вавілон» - вул. Маршала Малиновського, 2
ТЦ «Мост Сіті» - вул. Глінки, 2