0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54245 об'єктів під охороною
7698 крадіжок попереджено

Співробітники ГК «ВЕНБЕСТ» знешкодили озброєного правопорушника

Завдяки оперативним та професійним діям групи мобільного реагування ГК «ВЕНБЕСТ» в Чернівцях затримано та передано представникам правоохоронних органів правопорушника, який погрожував відвідувачам інтерактивного клубу вогнепальною зброєю.

Сигнал тривоги надійшов на пульт централізованого спостереження ГК «ВЕНБЕСТ» о шостій ранку 25 травня. А вже за чотири хвилини група мобільного реагування прибула на об’єкт, що знаходиться під охороною. Як з’ясувалося, один з відвідувачів закладу, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння, погрожував оточуючим застосуванням вогнепальної зброї невстановленого зразка.

Співробітники ГК «ВЕНБЕСТ» затримали та знешкодили правопорушника, після чого передали його слідчо-оперативній групі місцевого управління поліції.

Нагадаємо, на сьогодні кількість груп мобільного реагування ГК «ВЕНБЕСТ» досягла 150. Окрім об’єктів, що охороняються безпосередньо «ВЕНБЕСТ», ГМР Групи компаній виїжджають у випадку тривоги на об’єкти, що знаходяться під охороною понад півсотні компаній-партнерів.