0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54638 об'єктів під охороною
11493 крадіжок попереджено

"Дунай 8L": гарантія безпеки, що доступна кожному

На початку поточного року Науково-впроваджувальна фірма «ВЕНБЕСТ-ЛТД» презентувала свою нову унікальну розробку — прилад приймально-контрольний охоронний (ППКО) «Дунай-8L».
Призначений для організації автономної або централізованої охорони об’єктів, прилад «Дунай-8L» вигідно відрізняється від аналогів низкою інноваційних рішень, надійністю в експлуатації та максимальною доступністю для споживачів.

Для роботи з пультом централізованого спостереження прилад обладнаний GPRS-модемом на дві SIM-картки.  А для забезпечення стабільності роботи ППКО «Дунай-8L»  передбачене резервування електроживлення від  акумуляторної батареї.
«Серед технічних нововведень, що були впроваджені при розробці приладу, варто відзначити можливість підключення до восьми шлейфів, три керованих виходи, а також збільшення кількості користувачів для взяття об’єкту під охорону та, відповідно, зняття з неї, - розповідає генеральний директор НВФ «ВЕНБЕСТ-ЛТД» Григорій Андрушко. – Працюючи над ППКО «Дунай-8L», ми ставили собі за мету створити максимально простий у використанні та водночас надійний прилад, що відповідав  би всім вимогам наших клієнтів та при цьому був доступним для кожного».
В рамках цієї концепції ППКО «Дунай-8L» отримав низку приємних та корисних для клієнта опцій, що дозволяють контролювати безпеку свого житла чи офісу, в тому числі на відстані: можливість дистанційного налаштування, дистанційного взяття під охорону та зняття з неї, дистанційне керування електронними виходами та реле. Іншими словами, керувати приладом можна навіть на відстані, через інтернет, використовуючи звичайний смартфон. Окрім того, до переваг новинки можна сміливо додати можливість підключення до шлейфів «Дунай-8L» автоматичних пожежних сповіщувачів.
На сьогодні приймаються попередні замовлення на наступну партію приладів  «Дунай-8L», яка має надійти у продаж вже найближчим часом. Детальна інформація на http://venbest.org.ua/index.php?id_product=12&controller=product.

И ще один надважливий момент: на відміну від більшості аналогів, ППКО «Дунай-8L»  доступний фактично кожному власнику житла. Завдяки оптимальному підбору функцій приладу конструкторам вдалося максимально його здешевити: сьогодні «Дунай-8L» можна придбати за більш ніж привабливою ціною  - 3120 грн.!
Відзначимо, що перша партія приладів в кількості 500 шт. вже успішно використовується клієнтами ГК «ВЕНБЕСТ» та інших операторів ринку, які високо оцінили якість «Дунай-8L» та стабільність його роботи.

За матеріалами порталу www.security-news.today