0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54579 об'єктів під охороною
11493 крадіжок попереджено

В травні групами мобільного реагування «ВЕНБЕСТ» лише в столиці було затримано 66 правопорушників

Загалом впродовж останнього весняного місяця ГК «ВЕНБЕСТ» було зафіксовано 56 випадків затримань правопорушників в Києві. Так, завдяки грамотним та оперативним діям співробітників груп мобільного реагування «ВЕНБЕСТ» були здійснені затримання 33 громадян, які скоїли крадіжки на суму від 1000 до 27000 грн.  9 раз групи мобільного реагування в травні викликались співробітниками ресторанів та кафе, клієнти яких відмовлялися розраховуватися за замовлення. При цьому сума чеку правопорушників складала від 700 до 2000 грн.

В свою чергу, хуліганські дії громадян стали підставою для виклику груп мобільного реагування «ВЕНБЕСТ» у 18 випадках.
Серед найрезонансніших затримань травня варто відзначити наступні:
- затримання хулігана, який, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, розбив скло вітрини в магазині, що знаходиться під охороною ГК «ВЕНБЕСТ»;
- затримання трьох громадян, які не розрахувалися за своє замовлення в ресторані на суму 2000 грн.;
- затримання двох правопорушників, які вчинили крадіжку з супермаркету на суму 27000 грн.;
- затримання громадянина, який вкрав дитячий візочок з приміщення ломбарду.
Все затримані групами мобільного реагування «ВЕНБЕСТ» відповідно до законодавства були передані співробітникам поліції.
Нагадаємо, впродовж січня – квітня групами мобільного реагування «ВЕНБЕСТ» було затримано та передано представникам правоохоронних органів 278 громадян, які скоїли адміністративні правопорушення, та 15 підозрюваних у вчиненні різних злочинів, в тому числі у скоєнні розбою – 1 особа, хуліганства – 2 особи, крадіжок – 6 осіб, шахрайства  – 3 особи, а також зберіганні наркотиків  – 3 особи.
На сьогодні в містах України працюють 150 груп мобільного реагування ГК «ВЕНБЕСТ», 36 з яких – у столичному регіоні. Окрім об’єктів, що охороняються безпосередньо ГК «ВЕНБЕСТ», співробітники ГМР виїжджають у випадку тривоги на об’єкти, що перебувають під охороною 37 компаній-партнерів в Києві та Київській області, а також близько 20 охоронних структур, які здійснюють свою діяльність в інших регіонах.