0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54731 об'єктів під охороною
14127 крадіжок попереджено

ГК «ВЕНБЕСТ» отримала право на інженерно-будівельне проектування в частині дотримання вимог пожежної безпеки

Сертифікат, що надає право на інженерно-будівельне проектування в  частині дотримання вимог пожежної безпеки об’єктів будівництва класу наслідків СС2 (середні наслідки), було отримано 15 червня 2016 року.

Даний документ надає право сертифікованому інженеру «ВЕНБЕСТ» проектувати, керувати або здійснювати нагляд з проектування розділів, що стосуються дотримання вимог пожежної безпеки будівель та споруд промислового або цивільного призначення (об’єктів  I – IV категорій складності). Зокрема, йдеться про такі об’єкти, як готелі та гуртожитки, будівлі спортивної інфраструктури, підприємств торгівлі, громадського харчування, медичних закладів, складські приміщення, в тому числі військові склади, житлові будинки та багатофункціональні споруди заввишки до 100 м, об’єкти водопроводу та каналізації промислових підприємств та населених пунктів, шляхові полотна магістральних доріг, злітно-посадкові смуги, мости й тунелі завдовжки до 1 км, магістральні трубопроводи тощо.
Сертифікат виданий Атестаційною архітектурно-будівельною комісією Всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників в будівництві».