0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54731 об'єктів під охороною
14127 крадіжок попереджено

В червні співробітниками груп мобільного реагування «ВЕНБЕСТ» в столиці було затримано 74 правопорушників

Загалом впродовж червня ГК «ВЕНБЕСТ» в столичному регіоні було зафіксовано 59 правопорушень, в ході реагування на які співробітниками ГМР було затримано та передано представникам МВС 74 правопорушників.

Так, завдяки оперативним та грамотним діям співробітників ГМР за вказаний період вдалося затримати 22 громадян, які скоїли крадіжки на суму від 270 до 3500 грн. В свою чергу, хуліганські дії стали причиною затримання 33 правопорушників. Крім того, співробітниками груп мобільного реагування було затримано двох громадян, які незаконно проникли на об’єкти, що перебувають під охороною компанії «ВЕНБЕСТ». Причиною ще 12 затримань стала відмова правопорушників розраховуватися за замовлення в ресторані чи придбаний в магазині товар.

Серед найрезонансніших затримань, здійснених співробітниками груп мобільного реагування ГК «ВЕНБЕСТ» в червні, варто відзначити наступні:

- затримання двох правопорушників, які відмовилися оплачувати своє замовлення в кафе на суму 769 грн. та побили адміністратора закладу;

- затримання хулігана, який намагався побити охоронця продуктового магазину;

- затримання правопорушника, який викрав велосипед у відвідувача одного з київських кафе;

- затримання громадянина, який викрав 60 упаковок зубної пасти з гіпермаркету.

Загалом упродовж перших шести місяців поточного року співробітниками груп мобільного реагування «ВЕНБЕСТ» за скоєння адміністративних правопорушень було затримано та передано територіальним органам МВС 367 громадян, що лише на 35% менше аналогічного показника за весь минулий рік. Крім того, представникам органів внутрішніх справ в січні – червні 2016 року співробітниками ГМР було передано 15 осіб, що підозрюються в скоєнні різних кримінальних злочинів, в тому числі:

- в скоєнні розбою – 1 особа;

- в хуліганських діях – 2 особи;

- в скоєнні крадіжок – 6 осіб;

- в шахрайстві – 3 особи;

- в зберіганні наркотиків – 3 особи.