0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54245 об'єктів під охороною
7698 крадіжок попереджено

В Запоріжжі співробітники групи мобільного реагування «ВЕНБЕСТ» затримали озброєного правопорушника

27 червня 2016 року співробітниками групи мобільного реагування «ВЕНБЕСТ»  в Запоріжжі було затримано рецидивіста, який погрожував ножем відвідувачам кафе.

Сигнал тривоги надійшов на пульт централізованого спостереження компанії  «ВЕНБЕСТ» о 18-57. Оперативно прибувши на місце пригоди, співробітники групи мобільного реагування виявили там чоловіка, неадекватна поведінка якого свідчила про те, що від перебуває в стані алкогольного сп’яніння.  Хуліган  поводив себе дуже агресивно, погрожуючи відвідувачам кафе та персоналу закладу.
Всі спроби втихомирити дебошира успіхом не увінчалися. Більше того, не заспокоюючись, хуліган вихопив ніж та спробував нанести удар одному з офіціантів кафе. Швидко зорієнтувавшись, співробітник групи мобільного реагування прикрив собою юнака, внаслідок чого сам отримав ножове поранення.
Таким чином, завдяки високій майстерності та професіоналізму співробітникам «ВЕНБЕСТ» вдалося попередити серйозний злочин та врятувати життя відвідувачам та персоналу кафе.
Здійснивши затримання хулігана, співробітники ГМР «ВЕНБЕСТ» передали його представникам поліції. Як з’ясувалося пізніше, затриманим виявився 42-річний місцевий житель, що вже неодноразово притягався до кримінальної відповідальності.
Після інциденту постраждалого співробітника ГРМ було госпіталізовано. Сьогодні небезпеки для його життя немає.