0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54731 об'єктів під охороною
14127 крадіжок попереджено

«ВЕНБЕСТ-ЛТД» виводить на ринок чергову новинку — «Дунай G1R»

Науково-впроваджувальна фірма «ВЕНБЕСТ-ЛТД», провідний український виробник систем і засобів технічної охорони, виводить на ринок свою чергову розробку — GPRS-модем «Дунай G1R».
Модем працює в мережі GSM, використовуючи технологію пакетної передачі даних GPRS. Таким чином, модем забезпечує зв’язок об’єктового обладнання з пультом централізованого спостереження, що дозволяє відмовитися від використання з цією метою телефонних ліній.

За словами розробників новинки, «Дунай-G1R» можна встановити як на штатне місце ППК, створених фахівцями НВФ «ВЕНБЕСТ-ЛТД» (наприклад, ВБД6 або «Дунай-128»), так і підключити через комплект переходу (це актуально для ВБД4 та «Дунай-4.2»). Модемом підтримується робота з ПО «Дунай-Lite».

Серед особливостей приладу варто відзначити підвищену стабільність  роботі та простоту конфігурації. Зазначимо, що застосування інноваційних рішень при розробці приладу дозволило інженерам суттєво знизити собівартість новинки.

Конструкцією модему передбачена можливість використання двох SIM-карт, USB-конфігурування, робота с RCOM. На платі приладу мається кероване реле.
До беззаперечних переваг пристрою варто віднести також можливість встановлення на смартфон користувача мобільного додатку «Тривожна кнопка».
Орієнтовний старт продажів новинки запланований вже на вересень поточного року.

Детальна інформація про модем доступна на сайті виробника.

За матеріалами порталу www.security-news.today