0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54638 об'єктів під охороною
11493 крадіжок попереджено

Чемпіонат України з поліцейського хортингу

Відповідно до плану проведення заходів Федерацією поліцейського хортингу, чемпіонат України відбувся 6-9 вересня 2017 року в м. Бердянськ Запорізької області.

Поліцейський хортинг є національним професійно-прикладним спортом, який заснований на сучасних методиках підготовки поліцейських і професійних спортсменів з різних видів бойових мистецтв.

Змагання проходили у декількох категоріях: «Техніка самозахисту», «Поліцейський самозахист», «Показові виступи зі зброєю та без зброї».

В складі обласних команд у змаганнях брали участь працівники та військовослужбовці Національної поліції України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, Державної пенітенціарної служби України, групи компаній «ВЕНБЕСТ». Загалом більше 100 учасників мали можливість продемонструвати майстерність із самозахисту.

За підсумками змагань співробітники ТОВ «ВЕНБЕСТ» під керівництвом викладача спеціальних предметів Шаповалова Б.Б. посіли призові місця. Зокрема, переможцями стали охоронники групи мобільного реагування :

Авдєєв Денис Аркадійович – 2 місце;

Гайдук Дмитро Михайлович – 3 місце

Завдяки сучасним технологіям підготовки до дій в екстремальних ситуаціях, розроблених НЦ ТОВ «ВЕНБЕСТ» спільно з Поліцейським Центром бойових мистецтв «Закон і порядок» та Інститутом проблем виховання НАПН України, наші працівники успішно виступили на чемпіонаті.

За результатами змагань представників ТОВ «ВЕНБЕСТ» включено кандидатами до національної збірної України для підготовки до виступу на чемпіонатах Європи та світу. Ці результати підтверджують, що професійна підготовка наших охоронників здійснюється на належному рівні. Приємно, що це не лише наша думка, а й думка професіоналів з Федерації поліцейського хортингу України.

Призерів змагань урочисто привітав колектив, а співзасновник групи компаній «ВЕНБЕСТ» Георгій Миколайович Тупчій відзначив переможців подяками та грошовими винагородами.

Бажаємо нашими співробітникам нових перемог!