0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54638 об'єктів під охороною
11493 крадіжок попереджено

Група компаній «ВЕНБЕСТ» взяла участь у ХХІ Міжнародній виставці «Безпека 2016»

Нагадаємо, що подія відбувалася з 18 по 21 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». На стенді групи компаній «ВЕНБЕСТ» відвідувачі мали нагоду ознайомитись з новинками охоронного обладнання, дізнатись докладніше про послуги пультової і фізичної охорони бізнес- та житлових об’єктів, поспілкуватися з першими особами Групи компаній та отримати відповіді на свої питання.

Виставка "Безпека 2016"

Одним з нових напрямків, представлених на стенді «ВЕНБЕСТ», стали послуги супутникових систем охорони та моніторингу автомобілів, які будуть цікаві як приватним особам, так і корпоративним автопаркам. Головна перевага цього пакету послуг – в охороні задіяна не лише автомобільна сигналізація, а й реагування мобільними групами компанії «ВЕНБЕСТ» за повного сприяння Національної поліції. Групи мобільного реагування працюють у цілодобовому режимі, можуть оперативно виїхати на запобігання викраденню транспортного засобу та затримати зловмисника.

Також в рамках  виставки відвідувачі мали нагоду побувати на спільному майстер-класі співробітників груп мобільного реагування «ВЕНБЕСТ» та міжнародного центру ізраїльського воєнізованого спорту ICIPS. Вони продемонстрували насичену та різноманітну програму, яка включала елементи рукопашного бою і техніку знешкодження нападників, озброєних холодною чи вогнепальною зброєю.

майстер-клас співробітників груп мобільного реагування «ВЕНБЕСТ» та міжнародного центру ізраїльського воєнізованого спорту ICIPS

Цікавим доповненням експозиції на стенді «ВЕНБЕСТ» стала миттєва безпрограшна лотерея. Вона викликала неабиякий ажіотаж серед відвідувачів. Протягом кількох днів на виставці розіграли понад 500 різних призів – від кулькової ручки-стилосу до карти V.I.P.-клієнта «Platinum» і сертифіката на 25 місяців безкоштовного обслуговування.

Стенд компанії "Венбест" на виставці "Безпека 2016"