0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54731 об'єктів під охороною
14127 крадіжок попереджено

Як захистити Вашу дитину? Ексклюзивна пропозиція «ВЕНБЕСТ»

Враховуючи погіршення криміногенної ситуації в нашій країні, з кожним днем стає все більш актуальним питання не лише збереження майна, але і безпеки самих громадян. Найбільш вразлива категорія – це діти, які виявляються безпорадними в разі неправомірних дій або навіть в разі, якщо вони просто зайшли в незнайомий двір і заблукали.

За інформацією з різних джерел, за минулий рік у розшуку перебувало понад 4,5 тис. дітей. Тільки за перші чотири місяці цього року було зафіксовано 1700 заяв про зникнення дітей. Причини цього абсолютно різні, від банального прогулу уроків і подорожі незнайомими районами до цілеспрямованих неправомірних дій зловмисників щодо самої дитини чи її батьків.

Щоб запобігти таким випадкам, компанія ВЕНБЕСТ пропонує своїм клієнтам нову послугу із забезпечення безпеки дітей з використанням технології GPS. Далеко не перший рік на ринку присутні наручні годинники різних модифікацій, які дозволяють батькам відслідковувати, де знаходиться дитина, а також отримувати сигнали тривоги на особистий мобільний. Однак, такий сервіс часто недостатній, оскільки в разі реальної загрози для дитини батьки не завжди мають можливість оперативно їй допомогти. А іноді навіть не відразу можуть побачити інформацію про тривогу та передати її до правоохоронних органів.

Як розповів директор департаменту супутникових систем охорони Олександр Смичніков: «ВЕНБЕСТ пропонує своїм клієнтам підключення наручних дитячих годинників різних моделей на пульт охорони. У такому разі інформація про місцезнаходження і переміщення дитини, а також інформація про тривоги (наприклад, у зв’язку із натискання тривожної кнопки, виходом за межі дозволеного району або, наприклад, школи в навчальний час) – будуть відразу передаватися на цілодобові пульти компанії ВЕНБЕСТ. Співробітники компанії оперативно зв'яжуться з батьками, забезпечать виїзд групи мобільного реагування до місцезнаходження дитини, а також залучать поліцію в разі потреби».

Щоб отримати детальнішу інформацію, звертайтесь:

+380/44/ 501 33 77
+380/50/ 501 33 77
+380/93/ 501 33 77
+380/68/ 501 33 77

auto@venbest.com.ua