0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54245 об'єктів під охороною
7698 крадіжок попереджено

Компанія ВЕНБЕСТ розпочинає співпрацю з корпорацією УкрАВТО

Тепер, кожен клієнт дилерської мережі «УкрАВТО» має можливість вибрати відповідний для свого автомобіля варіант охорони. Серед них:
CONNECT Plus – супутниковий автомобільний охоронний комплекс, розроблений спеціально для автовласників, яким необхідна ефективна сигналізація і реагування групами «ВЕНБЕСТ».
CONNECT – призначений для власників автомобілів з уже наявною сигналізацією, підключає ваш автомобіль на пульт охорони «ВЕНБЕСТ».
Крім того, вигідні пропозиції в лінійці продуктів «ВЕНБЕСТ» зможуть також знайти і власники комерційних автопарків.

«Крім нашого 25-річного досвіду роботи в сфері охорони і безпеки, одним з основних переваг співпраці з компанією «ВЕНБЕСТ» є той факт, що ми єдина охоронна структура, яка забезпечує реагування мобільними групами, а це понад 350 патрулів по всій території України. Ми гарантуємо впевненість в тому, що автовласник не залишиться один на один з проблемами в критичний момент. У разі небезпеки або неправомірних дій третіх осіб ми оперативно відреагуємо, надамо якісний сервіс і підтримку клієнту», – зазначає генеральний директор «ВЕНБЕСТ» Андрій Булах.

Керівництво корпорації «УкрАВТО» переконане, що надійний захист від «ВЕНБЕСТ» підвищить безпеку автовласника і забезпечить збереження його транспортного засобу. А значить, покупка автомобіля стане для клієнтів «УкрАВТО» ще більш приємною подією.

«Ми дбаємо про максимальний комфорт наших клієнтів і доводимо це не словом, а ділом. Саме тому ми обираємо для співпраці компанії з надійною репутацією, які надають комплексні послуги найвищого рівня. «ВЕНБЕСТ» є сьогодні одним з лідерів охорони будь-якого типу майна, в тому числі автомобілів та інших рухомих об'єктів. Відмінною особливістю цієї компанії є наявність цілої лінійки продуктів, які охоплюють весь спектр автомобільного ринку, що є для нас важливим фактором», – повідомив директор АФ «ЗІП АВТО» Юрій Романенко.

Охоронний холдинг «ВЕНБЕСТ» – найбільша в Україні недержавна охоронна структура, яка налічує 2500 фахівців з багаторічним досвідом роботи в силових структурах. Компанії довіряють клієнти, яким необхідна надійна охорона нерухомості, підприємств корпоративного і державного секторів, особистого майна, рухомих об'єктів, масових заходів, фізична і персональна охорона.
ВЕНБЕСТ має представництва в усіх регіонах країни, власний навчальний центр. Клієнти компанії завжди можуть бути впевнені в якісному сервісі, який підкріплений міжнародним сертифікатом якості ISO 9001-2008.
Всі подробиці про системи охорони автомобілів ви можете дізнатися на сайті www.venbest.ua

Корпорація «УкрАВТО» є найбільшим автовиробником, дистриб'ютором і постачальником сервісних послуг в Україні. Єдина компанія з повним циклом виробництва. Головний експортер автомобілів у країни СНД і далекого зарубіжжя, генеральний імпортер та офіційний дилер понад 20 всесвітньо відомих автомобільних брендів.
Компанії довіряють більше 1 000 000 клієнтів. Daimler AG, General Motors, Maserati S.p.A., KIA Motors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ цінують Корпорацію «УкрАВТО» як надійного і професійного партнера.