0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54579 об'єктів під охороною
11493 крадіжок попереджено

Компанія «ВЕНБЕСТ» взяла участь у Subaru Service Days

Традиція японського автовиробника Subaru влаштовувати свято для клієнтів на знак вдячності за відданість бренду знайшла відгук і в нашій країні. Subaru Service Days тривали з кінця жовтня майже до кінця листопада у трьох українських містах – Києві, Харкові та Дніпрі. До заходів, які відбулись у столиці, цього року приєдналась компанія «ВЕНБЕСТ» – наші спеціалісти розповідали відвідувачам про супутникові системи охорони та моніторингу автомобілів.

На стенді компанії кожен охочий міг отримати вичерпну консультацію про увесь спектр послуг цього напрямку. Також серед гостей заходу розіграли два сертифікати, які надають 50% знижки на придбання обладнання для охорони автомобілів, і сувенірну продукцію.

Компанія «ВЕНБЕСТ» взяла участь у Subaru Service Days. Серед гостей заходу розіграли два сертифікати, які надають 50% знижки на придбання обладнання для охорони автомобілів.
Як розповідає директор департаменту супутникових систем охорони «ВЕНБЕСТ» Олександр Смичніков: «Завдяки участі у заході ми отримали чудову нагоду ще раз нагадати про послуги супутникової охорони автомобілів нашій цільовій аудиторії і таким чином продовжити популяризувати цей напрямок. Адже у багатьох нинішніх і потенційних клієнтів «ВЕНБЕСТ» більше асоціюється із послугами охорони житла і бізнес-об’єктів, які з’явилися набагато раніше і вже встигли завоювати довіру споживачів. Наш стенд викликав значну зацікавленість серед відвідувачів Subaru Service Days, фахівці департаменту надали чимало консультацій про можливості, які може забезпечити «ВЕНБЕСТ» для власників автомобілів, тож ми очікуємо розширення кола клієнтів компанії».

Детальніше ознайомитись із повним спектром послуг супутникової охорони та моніторингу автомобілів можна тут