0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54579 об'єктів під охороною
11493 крадіжок попереджено

Компанія ВЕНБЕСТ виступила партнером з безпеки на міжнародній виставці RDB EXPO-2017 і презентувала комплексні рішення в галузі охорони бізнесу

Перша в Україні міжнародна спеціалізована виставка індустрії рітейлу та девелопменту відбулась 6-7 квітня у Києві в НСК «Олімпійський». Її організатором стала Асоціація рітейлерів України.

На понад 3000 кв. м площі захід зібрав власників, топ-менеджерів та лінійних керівників лідерів ринку роздрібної торгівлі і комерційної нерухомості як нашої країни, так і зарубіжжя – зокрема, Франції, Німеччини, Австрії, Швеції, Грузії, Туреччини, Єгипту, Польщі, Білорусі, Росії та Казахстану. За два дні роботи на виставці побували більше 2000 гостей.

«Нам приємно, що організатори виставки довірили питання безпеки саме нашій компанії. ВЕНБЕСТ має великий досвід забезпечення охорони масових заходів. Ми розуміємо потреби наших клієнтів і завжди готові надати якісний сервіс, який буде враховувати побажання замовників, – зазначає генеральний директор ВЕНБЕСТ Андрій Булах.Наша компанія вже понад 25 років успішно працює на ринку безпеки і може запропонувати комплексні рішення, які поєднують як технічну, так і фізичну охорону».

Окрім участі у виставці як партнер з безпеки, компанія ВЕНБЕСТ була представлена і на власному стенді. Тут гості та учасники заходу могли ознайомитись зі спектром послуг компанії для об’єктів комерційної нерухомості, серед яких, зокрема, проектування, монтаж та обслуговування систем охоронної, пожежної і тривожної сигналізації, систем відеоспостереження. З усіх питань кваліфіковані консультації надавали профільні фахівці. «Виставка стала чудовою нагодою ще раз наголосити на широких можливостях, які може забезпечити наша компанія для представників бізнесу, зокрема, сфери роздрібної торгівлі. Адже ВЕНБЕСТ вже не перший рік співпрацює із провідними мережами рітейлу в Україні – серед них Novus, Metro Cash&Carry, Фора, АТБ, Нова лінія, Eva, ProStor, Zara, Puma та інші. Розгалужена мережа наших філій по усій Україні та понад 300 екіпажів груп мобільного реагування, що працюють у цілодобовому режимі, гарантують якісний та надійний сервіс нашим клієнтам, які мають представництва у різних містах країни», – відзначив директор департаменту продажів ВЕНБЕСТ Леонід Полупан.

Також на стенді ВЕНБЕСТ була представлена власна лінійка продуктів на базі використання GPS-технологій. «Поряд зі вже традиційними рішеннями із забезпечення логістики та моніторингу рухомих об’єктів, наприклад, комерційних автопарків, ми презентували ряд новинок з акцентом на охоронній функції. Зокрема, найбільшу популярність мали системи відеоспостереження в автомобілях, поєднані із логістичними системами, а також рішення для мерчендайзерів та інших працівників компаній-учасників, які у рамках виконання своїх службових обов’язків потребують як охорони, так і контролю», – розповів директор департаменту супутникових систем охорони Олександр Смичніков.

Група компаній ВЕНБЕСТ працює на українському ринку із 1991 року і є лідером серед недержавних охоронних структур. За цей час свою безпеку нам довірили понад 40 тисяч клієнтів. Компанія не лише надає послуги з технічної і фізичної охорони, але й також є провідним вітчизняним розробником та виробником спеціалізованого обладнання. У ВЕНБЕСТ працюють понад 2500 висококваліфікованих фахівців.