0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54245 об'єктів під охороною
7698 крадіжок попереджено

Переможцю акції ВЕНБЕСТ «Охорону підключай – у мандрівку вирушай» вручили приз

Генеральний директор ВЕНБЕСТ Андрій Булах привітав переможця акції Олега Мариненка та вручив приз – сертифікат номіналом 20 000 грн на подорож від туристичного оператора «Дінадіс». Сертифікат дає право власнику протягом року замовити будь-які туристичні послуги на цю суму.

«Ми приурочили акцію до новорічно-різдвяних свят. Не даремно вона тривала протягом грудня і січня – періоду, традиційно наповненого атмосферою передчуття приємних сюрпризів. Такий сюрприз ми вирішили зробити нашим новим клієнтам, – зазначає Андрій Булах. – Сертифікат на подорож, який ми обрали як приз – це своєрідний символ того, що разом з ВЕНБЕСТ ви можете бути впевненими у захищеності свого майна навіть тоді, коли вас тривалий час немає вдома. Наша компанія вже понад 25 років працює на ринку охоронних послуг і протягом цього періоду ми завоювали довіру десятків тисяч клієнтів».

Переможець акції Олег Мариненко прийняв подарунок із радістю. Він поділився враженнями: «Спершу коли мені зателефонували і повідомили про виграш призу – не повірив. З’явилась думка, що це жарт чи розіграш. Вже потім переконався, що справді став переможцем акції. Приємно було отримати подарунок від компанії, – розповідає Олег Мариненко. – Звернутись до ВЕНБЕСТ мені порекомендували знайомі. Адже нещодавно я вирішив поставити під охорону свій приватний будинок. Досить довго вивчав ринок охоронних послуг, читав форуми, розпитував у господарів будинків на сусідніх вулицях, до якої охоронної фірми підключені вони. Також звернув увагу на те, автомобілі яких компаній бачу найчастіше. Після такого ретельного аналізу справді пропозиції ВЕНБЕСТ здалися мені найкращими. Залишились гарні враження і про сервіс компанії – консультував мене компетентний менеджер, після укладення договору обладнання встановили швидко».

Нагадаємо, розіграш призу акції «Охорону підключай – у мандрівку вирушай!» відбувся 3 лютого 2017 року з допомогою сервісу random.org. Учасниками акції стали усі нові клієнти, які підписали договір на отримання послуг з охорони із Групою компаній ВЕНБЕСТ з 1 грудня 2016 року до 31 січня 2017 року.