0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54245 об'єктів під охороною
7698 крадіжок попереджено

Дозвіл МВС на використання спецсигналів – перевага екіпажів мобільного реагування «ВЕНБЕСТ»

«ВЕНБЕСТ» – єдина в Україні приватна охоронна компанія, яка має дозвіл МВС на використання спецсигналів, проблискових маячків оранжевого кольору, на машинах власних груп мобільного реагування. Вони забезпечують більшу помітність на дорозі та спонукають інших учасників дорожнього руху віддавати перевагу автомобілю ГМР, який поспішає на порятунок чийогось майна або здоров’я. Для клієнта компанії – це додаткова гарантія, що екіпаж групи мобільного реагування оперативніше прибуде на сигнал тривоги, щоб запобігти правопорушенню.

Дозвіл МВС на використання спецсигналів – перевага екіпажів мобільного реагування «ВЕНБЕСТ»

 

Крім того, «ВЕНБЕСТ» приділяє велику увагу оснащенню персоналу охорони активними і пасивними спецзасобами захисту, а також постійному підвищенню його кваліфікації. Компанія має власну збройову кімнату, де зберігаються пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями не смертельної дії – травматична зброя, дозволена українським законодавством для використання співробітниками приватних охоронних структур під час виконання службових обов’язків. Нею укомплектовують групи мобільного реагування «ВЕНБЕСТ».

Також кілька років тому компанія відкрила власний Навчальний центр, який ліцензований Міністерством освіти і науки України. Заклад створений для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за спеціальностями «охоронець» та «охоронник». Курси поєднують перелік теоретичних і практичних дисциплін, які опановують під керівництвом досвідчених наставників. Пройшовши навчання у центрі, персонал охорони компанії отримує знання та навички, необхідні для професійного виконання обов’язків. Надалі високий рівень його кваліфікації підтверджується щорічними текстами.

Такий комплексний підхід до кожного напряму охоронної діяльності дозволяє компанії «ВЕНБЕСТ» забезпечити високий рівень якості послуг, а клієнтам – бути впевненими, що їхній спокій під надійним захистом.