безкоштовно по Україні

044 500 00 09

47454 об'єктів під охороною
5812 крадіжок попереджено

Співробітник ГМР ВЕНБЕСТ виборов першість на міжнародному чемпіонаті з пауерліфтингу та став майстром спорту

Працівник Тернопільської філії ТОВ «ВЕНБЕСТ» Леонід Глібов став переможцем 7-го Відкритого Чемпіонату України з пауерліфтингу, який відбувся у Луцьку. Захід організував офіційний представник World Powerlifting Alliance (WPA) в Україні – WPA Ukraine. На чемпіонат з’їхались представники майже з усіх обласних центрів України, а також із Польщі, Румунії, Молдови та інших європейських країн.

Змагаючись у дивізіоні «Raw amateur», наш працівник Леонід Глібов виборов І місце з дисципліни «Станова тяга» у ваговій категорії 90 кг та віковій групі 18-19 років – із результатом 215 кг. В абсолютній першості з цієї дисципліни він отримав «бронзу». Окрім цього, за результатами змагань Леонід Глібов виконав необхідний норматив і здобув звання майстра спорту WPA Ukraine зі станової тяги.

Спортсмен ділиться враженнями: «Їдучи на змагання, я, перш за все, ставив собі за мету здобути звання майстра спорту, адже тренуюся вже близько шести років. Коли дізнався, що іще й одержав першість з цієї дисципліни – дуже зрадів. Це моя перша перемога на змаганнях такого рівня. Раніше неодноразово виборював перші місця на обласних чемпіонатах рідної Тернопільщини».

Однак на досягнутому Леонід не має наміру зупинятись і вже готується до чемпіонату з пауерліфтингу в Польщі, який відбудеться цьогоріч восени.