0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54731 об'єктів під охороною
14127 крадіжок попереджено

«Тривожна кнопка» від НВФ «ВЕНБЕСТ» - гарантована безпека для всіх і кожного

Напружена криміногенна ситуація в країні мотивує виробників охоронних комплексів активізувати роботи зі створення все нових й нових систем для забезпечення максимальної безпеки клієнтів та охорони їх майна.

Так, науково-впроваджувальна фірма «ВЕНБЕСТ-ЛТД», провідний вітчизняний розробник та виробник систем і засобів технічної охорони, нещодавно вивів на ринок свою чергову новинку – програмно-апаратний комплекс «Тривожна кнопка».

button-e1473600397874Комплекс призначений для оперативного виклику групи мобільного реагування у випадку виникнення позаштатних ситуацій на об‘єкті, що перебуває під охороною. Виклик може бути здійснений в три різні способи: натисканням «тривожної кнопки» безпосередньо на панелі приладу, натисканням на винесену кнопку, підключену до тривожного шлейфу, а також в Android-додатку «Дунай-СТК», розробленому спеціалістами НВФ «ВЕНБЕСТ-ЛТД».

При натисканні кнопки сигнал миттєво надходить на пульт централізованого спостереження компанії «ВЕНБЕСТ», і на об‘єкт негайно виїжджає група мобільного реагування усунення загрози та затримання зловмисників.

«Тривожна кнопка» сьогодні є фактично незамінним елементом системи комплексної безпеки різних підприємств, фінансових закладів, розважальних центрів, ресторанів, кафе тощо. Крім того, це відмінний варіант для охорони приватних будинків, квартир, готельних комплексів, котеджних містечок та ін.
При розробці новинки спеціалістами НВФ «ВЕНБЕСТ-ЛТД» були застосовані найсучасніші рішення в сфері безпеки та інноваційні підходи, що забезпечило максимальну зручність у користуванні ПАК «Тривожна кнопка», та високу якість роботи комплексу.

Детальніше про комплекс та інші новинки НВФ «ВЕНБЕСТ-ЛТД» можна дізнатися на сайті виробника.

Довідка:

НВФ «ВЕНБЕСТ-ЛТД», родоначальник Групи компаній «ВЕНБЕСТ», працює на українському ринку безпеки з 1991 року, надаючи комплексні рішення для організації автономної та централізованої, а також охоронно-пожежної сигналізації.

Обладнання виробництва НВФ «ВЕНБЕСТ-ЛТД» класу High security ефективно вирішує всі завдання технічної охорони, чи то йдеться про систему автономної сигналізації локального об‘єкту чи про комплексну систему технічної безпеки з використанням одного чи кількох ПЦС.

Лише в Україні на сьогодні працюють понад 400 ПЦС на базі системи передавання даних інтелектуальної (СПДІ) «Дунай-XXI», а також програмного комплексу нового покоління «Дунай-ПРО», розроблених НВД «ВЕНБЕСТ-ЛТД».

Системи СПДІ «Дунай-ХХІ» і «Дунай-ПРО» впроваджено на багатьох об‘єктах Національного банку України, комерційних банках, вони успішно експлуатуються на великих промислових підприємствах України, в морських портах, аеропортах, на об‘єктах Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони України та інших державних об‘єктах особливої важливості.

За матеріалами порталу www.security-news.today