0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54638 об'єктів під охороною
11493 крадіжок попереджено

Безпечна весна від «УкрАвто» і «ВЕНБЕСТ»

Протягом багатьох років Корпорація «УкрАВТО» залишається вірною своїм традиціям і пропонує клієнтам на автомобільному ринку тільки найкращий сервіс. Запорукою довіри покупців завжди були і залишаються стабільність, надійність, застосування новітніх технологій і співробітництво з найсучаснішими партнерами автомобільного сегменту.

Почавши співпрацю з найбільшим в Україні охоронним холдингом «Венбест», Корпорація «УкрАВТО» пропонує своїм клієнтам можливість повного забезпечення безпеки авто будь-якого класу.

З 25 квітня до 31 травня 2017 року кожен клієнт, купуючи комплект охоронного обладнання CONNECT PLUS або CONNECT для автомобілів будь-якої марки і моделі в ряді салонів мережі «УкрАВТО» отримує установку за 1.20 грн.

«Ми запускаємо безпрецедентну акцію з лідером ринку безпеки, компанією «ВЕНБЕСТ», завдяки якій клієнт може встановити систему безпеки на свій автомобіль всього за 1 гривню», – повідомив директор АФ «ЗІП АВТО» Юрій Романенко.

Чим вигідна така пропозиція?

При купівлі протиугінної супутникової охорони CONNECT PLUS або CONNECT клієнт отримує:
• якісне сучасне охоронне устаткування з надійними технологіями захисту від угону;
• цілодобове реагування на тривожні події мобільними групами (понад 350 автомобілів охорони по всій території України);
• вигоду при монтажі систем охорони CONNECT Plus до 7500 грн, а CONNECT до 3000 грн.
«Зміцнюючи нашу співпрацю з Корпорацією «УкрАВТО» за допомогою новітніх технологій ми в першу чергу забезпечуємо унікальний сервіс безпеки клієнта і його транспортного засобу. Ми гарантуємо цілодобову турботу про клієнтів та їхнє майно», – зазначає генеральний директор охоронного холдингу «ВЕНБЕСТ» Андрій Булах.

Що необхідно для участі в акції?

• звернутися в автосалон або дилерський центр мережі «УкрАВТО» (список салонів, які беруть участь в акції – в кінці статті) або в інтернет-магазин ЗІП-АВТО;
• придбати обладнання CONNECT або CONNECT PLUS в дилерській мережі «УкрАВТО»;
• узгодити з менеджером дату і час установки охорони на ваш автомобіль.

Встигніть скористатися акційною пропозицією – подаруйте цілодобову безпеку своєму автомобілю!
Ми чекаємо на Вас в автосалонах мережі «УкрАВТО» вже сьогодні!

Корпорація «УкрАВТО» найбільша і найстаріша автомобільна компанія України. Протягом багатьох років компанія забезпечує інноваційною і високотехнологічною роботою десятки тисяч людей. Єдина компанія з повним циклом виробництва. Корпорації довіряють більше 1 000 000 клієнтів. Daimler AG, General Motors, Maserati S.p.A., KIA Motors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ цінують Корпорацію УкрАВТО як надійного і професійного партнера.

Охоронний холдинг «ВЕНБЕСТ» – найбільша в Україні недержавна охоронна структура, яка налічує 2500 фахівців з багаторічним досвідом роботи в силових структурах. Компанії довіряють клієнти, яким необхідна надійна охорона нерухомості, підприємств корпоративного та державного секторів, особистого майна, рухомих об'єктів, масових заходів, фізична і персональна охорона.

Представлена у всіх регіонах країни, має власний навчальний центр. Клієнти компанії завжди можуть бути впевнені в якісному сервісі, який підкріплений міжнародним сертифікатом якості ISO 9001-2008.

Автосалони і дилерські центри «УкрАвто», які беруть участь в акції «Безпечна весна»:

- Автосервісна філія «Бліц-Авто»
Київ, вул. Мурманська, 6

- Автоцентр «Київ»
Київ, пр-т. Степана Бандери, 22

- ТОВ «Автоцентр на Кільцевій»
Київська обл. Софіївська Борщагівка, вул Толстого, 2

- Автосервісна філія «Універсал-Авто»
Київ, ул.Туполева, 19

- ТОВ «Автоцентр« Голосіївський »
Київ, вул. Героїв Оборони, 4