0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54245 об'єктів під охороною
7698 крадіжок попереджено

В серпні співробітниками груп мобільного реагування «ВЕНБЕСТ» в Києві було затримано 51 правопорушника

Упродовж серпня компанією «ВЕНБЕСТ» лише в столичному регіоні було зафіксовано 45 правопорушень, в ході реагування на які співробітниками груп мобільного реагування було затримано 51 правопорушника.

Упродовж серпня компанією «ВЕНБЕСТ» лише в столичному регіоні було зафіксовано 45 правопорушень, в ході реагування на які співробітниками груп мобільного реагування було затримано 51 правопорушника.

Так, завдяки високому професіоналізму та оперативності співробітникам ГМР вдалося затримати та передати представникам правоохоронних органів 30 громадян, які скоїли крадіжки на суму від 500 до 10000 грн. Хуліганські дії стали причиною затримань ще 16 громадян. Співробітниками груп мобільного реагування «ВЕНБЕСТ» також було затримано трьох громадян, які відмовились розраховуватися за свої замовлення в ресторанах на суму від 420 до 980 грн.

Крім того, в серпні співробітниками ГМР було затримано правопорушників, які намагалися оформити кредит за підробленими документами, а також розрахуватися в торгових точках фальшивими грошовими купюрами.
Серед найрезонансніших затримань, які були здійснені співробітниками «ВЕНБЕСТ» упродовж останнього літнього місяця, варто відзначити наступні:

  • затримання правопорушниці, яка неодноразово скоювала крадіжки в одному зі столичних супермаркетів;
  • затримання двох громадян, які, перебуваючи в стані алкогольного сп‘яніння, вчинили хуліганські дії та розбили два кальяни в кафе;
  • затримання громадянина, який намагався розрахуватися в магазині 500-гривневою купюрою з ознаками підробки;
  • затримання хулігана, який побив на одному з київських ринків адміністратора торгового підприємства;
  • затримання правопорушниці, яка вкрала з фірмового бутіку товар на суму 5700 грн.;
  • затримання громадянина, який намагався оформити кредит за підробленими документами;
  • затримання в супермаркеті двох хуліганів, які, перебуваючи в стані алкогольного сп‘яніння, намагалися побити охоронника магазину;
  • затримання громадянки, яка скоїла крадіжку в магазині та побила адміністратора.

Відповідно до законодавства, всіх затриманих співробітники груп мобільного реагування «ВЕНБЕСТ» передали представникам правоохоронних органів.

Нагадаємо, на сьогодні загальна кількість груп мобільного реагування «ВЕНБЕСТ» сягнула 150. Безпосередньо в столичному регіоні працюють 36 ГМР.

Найбільша серед приватних охоронних структур кількість груп мобільного реагування, їх грамотне розташування в районах міста та високий професіоналізм співробітників дозволяє компанії «ВЕНБЕСТ» гарантувати своїм клієнтам оперативність прибуття ГМР на об‘єкти, що перебувають під охороню, та кваліфіковану допомогу в будь-якій нештатній ситуації.