0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54579 об'єктів під охороною
11493 крадіжок попереджено

Партнери

Група компаній «ВЕНБЕСТ» запрошує до партнерства та співпраці!

25-річний досвід роботи демонструє, що співпраця з нами є довготривалою, надійною, ефективною та взаємовигідною.

Нашими партнерами вже є монтажні організації, приватні охоронні компанії, будівельні холдинги, проектні організації та дизайн-студії, телекомунікаційні компанії, оператори мобільного зв’язку та багато інших.

Також група компаній «ВЕНБЕСТ» пропонує вигідні умови з придбання т злиття (M&A) для працюючого (дійсного) охоронного бізнесу в Україні.

Умови співпраці з кожним партнером обговорюються індивідуально і будуються на максимально вигідній для обох сторін пропозиції, як з точки зору набору послуг, так і з матеріальної мотивації.

Окрім основної діяльності із забезпечення послуг безпеки, ми завжди раді розглянути можливість проведення спільних промоакцій, рекламних кампаній, інформування наших клієнтів про послуги партнера та надання інформації про спеціальні партнерські акції та умови роботи.

Ми відкриті до пропозицій і конструктивного діалогу!

Запрошуємо до співпраці монтажні організації на спеціальних умовах!

Залучаємо до співпраці фахівців для монтажу охоронного обладнання, систем відеоспостереження, систем контролю та управління доступом. Звертайтеся за телефонами (067)329-25-00, (050)448-3478 або на електронну адресу a.honcharov@venbest.com.ua. Контактна особа – Гончаров Олександр.