0 800 306 300

безкоштовно по Україні

044 500 00 09

54731 об'єктів під охороною
14127 крадіжок попереджено

Навчальний центр

У травні 2013 року компанія «ВЕНБЕСТ» отримала ліцензію Міністерства освіти і науки України на створення власного навчального центру для навчання та підвищення кваліфікації охорони.

Навчальний центр «ВЕНБЕСТ» створений для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за спеціальностями охоронник і охоронець.

Відповідно до отриманої ліцензії, центр може одночасно проводити навчання 45 охоронників і 15 охоронців.

Створений центр є повноцінним спеціалізованим навчальним закладом, в якому будуть викладатися всі предмети, необхідні для навчання зазначеним вище професіями.

Серед них:

  • технічні засоби охорони;
  • інформаційні технології;
  • охорона об'єктів;
  • охорона фізичних осіб;
  • основи галузевої економіки і підприємництва;
  • охорона праці;
  • психологія і етика ділових відносин;
  • курси охоронців;
  • курси охоронників.

Крім теоретичних дисциплін, студенти обох спеціальностей будуть проходити на базі компанії «ВЕНБЕСТ» курс спеціалізованої фізичної підготовки і виробничу практику. Керувати практикою будуть кваліфіковані наставники, які передадуть свої знання і навички студентам.

Загальна тривалість курсу залежить від розряду, який в результаті отримає охоронник або охоронець.

Для отримання I-го розряду курс навчання складає півтора місяці, II-го - два місяці, III-го - три місяці, і IV-го - два з половиною місяці.

Після проходження курсу кожен студент центру отримує свідоцтво державного зразка з присвоєнням відповідної кваліфікації.

Відкриваючи навчальний центр, звичайно ж, в першу чергу ми ставили перед собою завдання забезпечити висококваліфікованими кадрами компанію «ВЕНБЕСТ». Однак назвати навчальний центр внутрішньою структурою не можна. Ми плануємо співпрацю і з іншими охоронними компаніями, банками та організаціями, яким необхідні наші послуги.

Навчальний центр відкритий для співпраці з партнерськими організаціями та приватними особами. Тому сьогодні ми запрошуємо всіх бажаючих отримати якісну освіту в охоронній сфері відвідати наш центр і переконатися у високій якості наших послуг.

Навчальний центр «ВЕНБЕСТ»:

м. Київ, вул. Зрошувальна, 6а
тел.: (044) 499 49 22