Наші клієнти
логотип credit-agricole-bank логотип OTP Bank логотип Ощадбанк логотип ПУМБ логотип Укргазбанк логотип Укрсоцбанк Логотип Forward Bank логотип БТА банк логотип банк Південний логотип Диамант банк глобус банк логотип логотип Приватбанк логотип Новус логотип Нова пошта mirovaya karta logo логотип Альфабанк логотип Fornetti логотип Fishki логотип фокстрот Логотип Интертелеком логотип Автолюкс логотип аптека логотип Сбербанк логотип Zara логотип Arber логотип uterque Логотип Massimo Dutti логотип Oysho логотип Stradivarius логотип Pull&Bear Логотип Сушия логотип Фора логотип Roshen
Відгуки про роботу з ВЕНБЕСТ
Всі відгуки
Богдан Крикун

Відмінна охоронна компанія, рекомендую, так як хлопці працюють на совість.

Тетяна Мерецька

Всім доброго часу доби!
Сьогодні з ранку в наш офіс на вул.Машинобудівній намагалися проникнути зловмисники. 2 тижні тому встановили сигналізацію, як відчували … Хлопцям велике спасибі! Приїхали і скрутили цих нездар. Приїхали швидко … нічого в офісі зіпсовано не було. Сподіваюся злодії зрозуміли свою помилку.

Валерія Кузьма

Професіонали своєї справи! Їм можна довірити свою безпеку.

Ірина Сема

Вже більше року користуємося, дуже добре працюють, задоволені, дуже подобатися. Оперативне реагування, швидкі виїзди на випадки.

Ольга Мошкова

Уклали договір на охорону дачі! Все дуже якісно, швидко і уважно! Хлопці нам все подетально розповіли (що дуже приємно) і ми залишилися Дуже задоволені! Всім раджу скористатися послугами даної компанії!))

0-800-306-300

Дізнайтеся більше про умови охоронних послуг зателефонувавши за номером 0-800-306-300

(дзвінки по території України безкоштовні),

або Ви можете відправити форму заявки і наші оператори зв'яжуться з Вами

Заказать охрану ВЕНБЕСТ

Замовити охорону ВЕНБЕСТ

Охорона об'єктів в Житомирі

"Венбест" ─ найкраща на сьогодні захисно-охоронна компанія України. Наші представництва є в кожному регіоні. Клієнтська база включає в себе як приватні, так і державні структури. Ми пропонуємо надання послуг з охорони об'єктів різного ступеня складності ─ від мінімальної до максимальної. У нашому арсеналі новітні технічні засоби і володіючий всіма необхідними навичками обслуговуючий персонал.

Фізична охорона об'єктів у Житомирі здійснюється співробітниками ─ вихідцями з силових органів або пройшли спецнавчання. Ми забезпечимо як вашу особисту недоторканність, так і захист членів сім'ї, гостей, бізнес партнерів.

А також охорону приміщень і безпеку масового заходу: концерту, конференції, спортивного змагання та ін. Виходячи з потреб, ви можете вибрати охоронців неозброєних ─ з найвищим рівнем спеціальної підготовки рукопашного бою, різних видів єдиноборств. І озброєних (охоронці, група швидкого реагування) ─ з володінням стрілецькою зброєю.

Що ми забезпечуємо

Охорона комерційних, житлових об'єктів, транспорту повинна відповідати певним вимогам. Тільки професіонали можуть правильно, оперативно, результативно організувати роботу.

Ми пропонуємо:

  • Створення точної схеми об'єкта: охорона будівель, території, починається з виявлення та усунення "слабких місць".
  • Пропускний режим: його створюють з метою недопущення на підприємство, будинок сторонніх. А також для перешкоди попадання небажаних (небезпечних) предметів, виносу документації, цінних речей.
  • Координацію пересування автотранспорту: всередині зони, що охороняється і на під'їздах до неї.

Охорона об'єктів власності вибудовується нами в ваших інтересах. Для цього ми враховуємо всі нюанси, специфіку вашої діяльності. Охороняємо аеропорти, банки + банкомати, заводи, промислові та медичні установи, ділові і торгові центри. Також квартири, котеджі, аптеки, готелі, ресторани, магазини, склади, автостоянки, гаражі. Захистимо будь-яку власність, яку ви вважаєте за потрібне.

Наші технологічні можливості

  • Особиста безпека: тривожна кнопка, GPS годинник, GPS-трекери, GPS-моніторинг автомобіля.
  • Охоронно-пожежна безпека: в тому числі наша самостійна роботка ─ ППКОП "Дунай. Її унікальність полягає в широкому охопленні ─ 128 шлейфів. Зараз ─ це найбільш затребувана серед наших клієнтів ПП-система.
  • Пультова охорона адміністративних, комунальних об'єктів, житла.
  • Проектування-установка-обслуговування систем відеоспостереження, разом зі СКУД, GPS-стеженням;
  • Проектування-монтаж-обслуговування систем захисту.

Охорона майна, людини, з Venbest ─ цілодобово, ефективно, надійно. Охоронно-захисні заходи можуть йти в комплексі і окремо.

Ціни

Вартість охорони об'єкта в Житомирі буде залежати від його типу, розміру/площі, обсягу робіт, часу спостереження. Ми проведемо аналіз і розробимо індивідуальний проект під замовника. В середньому, цінник цілком доступний. Натомість ви отримуєте професійну, висококваліфіковану охоронну допомогу від "Венбест".

Наші акційні пропозиції можуть здешевити обраний вами сервіс. Так новітні бездротові системи "Макс Про" і "Аякс" ми підключаємо і обслуговуємо 60 днів безкоштовно. В обох комплектах передбачені розширення для ще більшого комфорту і контролю.

Після укладення договору ми несемо матеріальну відповідальність за виконання кожного пункту. Ми дорожимо репутацією і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання.

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище