Наші клієнти
логотип credit-agricole-bank логотип OTP Bank логотип Ощадбанк логотип ПУМБ логотип Укргазбанк логотип Укрсоцбанк Логотип Forward Bank логотип БТА банк логотип банк Південний логотип Диамант банк глобус банк логотип логотип Приватбанк логотип Новус логотип Нова пошта mirovaya karta logo логотип Альфабанк логотип Fornetti логотип Fishki логотип фокстрот Логотип Интертелеком логотип Автолюкс логотип аптека логотип Сбербанк логотип Zara логотип Arber логотип uterque Логотип Massimo Dutti логотип Oysho логотип Stradivarius логотип Pull&Bear Логотип Сушия логотип Фора логотип Roshen
Відгуки про роботу з ВЕНБЕСТ
Всі відгуки
Богдан Крикун

Відмінна охоронна компанія, рекомендую, так як хлопці працюють на совість.

Тетяна Мерецька

Всім доброго часу доби!
Сьогодні з ранку в наш офіс на вул.Машинобудівній намагалися проникнути зловмисники. 2 тижні тому встановили сигналізацію, як відчували … Хлопцям велике спасибі! Приїхали і скрутили цих нездар. Приїхали швидко … нічого в офісі зіпсовано не було. Сподіваюся злодії зрозуміли свою помилку.

Валерія Кузьма

Професіонали своєї справи! Їм можна довірити свою безпеку.

Ірина Сема

Вже більше року користуємося, дуже добре працюють, задоволені, дуже подобатися. Оперативне реагування, швидкі виїзди на випадки.

Ольга Мошкова

Уклали договір на охорону дачі! Все дуже якісно, швидко і уважно! Хлопці нам все подетально розповіли (що дуже приємно) і ми залишилися Дуже задоволені! Всім раджу скористатися послугами даної компанії!))

0-800-306-300

Дізнайтеся більше про умови охоронних послуг зателефонувавши за номером 0-800-306-300

(дзвінки по території України безкоштовні),

або Ви можете відправити форму заявки і наші оператори зв'яжуться з Вами

Заказать охрану ВЕНБЕСТ

Замовити охорону ВЕНБЕСТ

Один з напрямків роботи охоронної компанії «Венбест» – встановлення і налагодження пожежної сигналізації під ключ. Наші фахівці швидко підберуть і змонтують все необхідне обладнання під конкретний проект, а ціна послуг задовольнить більшість клієнтів.

Функції і завдання пожежної сигналізації

Система пожежної сигналізації – комплекс елементів, здатних виявляти вогонь, посилати сигнал тривоги, автоматично повідомляти одиниці пожежних або виконувати інші дії, що зменшують вплив вогню. Завдання ОСП (охоронно-пожежної сигналізації) – виявлення пожежі до того, як вона розвинеться і досягне важко контрольованих розмірів. Швидке виявлення джерела пожежі дає більше часу для проведення евакуації з будівлі і ефективного захисту накоплених в ньому матеріальних цінностей. Охоронно-пожежна сигналізація – основна система безпеки на об'єктах і в житлових приміщеннях.

Конструкція пожежної сигналізації

Базова сигналізація складається з:

 • панелі управління;
 • різних типів детекторів;
 • сигнальних пристроїв.

Така система відрізняється простотою встановлення і експлуатації. Панелі управління сигналізацією можуть мати від чотирьох до восьми сигнальних входів (для невеликих об'єктів), а деякі системи можуть підключати до 64 детекторів (для об'єктів такого типу, як зали, склади, ресторани і т.д.).

Різновиди датчиків

Основні причини, за якими пожежна сигналізація включається в роботу – це підвищення температурного режиму, наявність задимленості і чадного газу, а також поява вогню. На кожен з цих факторів є свій обов'язковий датчик:

 • Пожежні сповіщувачі. Є компонентами системи пожежної сигналізації, що містить, принаймні, один датчик. До них відносяться детектори диму і датчики вогню. Ефективність системи протипожежного захисту і надійність ініційованих нею аварійних сигналів залежать від правильного вибору і розміщення детекторів.
 • Теплові сповіщувачі – одні з найстаріших типів пожежних сповіщувачів. Їх можна розділити на два типи – точкові і лінійні.

  Перший тип реагує на температуру, що перевищує граничні значення нагрітого полум'ям повітря. Зазвичай це близько + 60°C. Детектори другого типу відстежують, як швидко підвищується температура, і активують сигналізацію при значному її підвищенні за короткий період часу.

  Лінійні детектори можуть реагувати на перевищення граничної температури або занадто швидкої зміни цього значення. Зазвичай це оптоволоконні детектори або детектори, робота яких базується на явищі зміни опору електричного провідника через підвищення температури. Лінійні детектори в основному використовуються там, де через дуже великі відстані до приміщення або його розміри, необхідно встановити велику кількість точкових теплових детекторів.

 • Детектори диму. Дим від вогню може бути набагато небезпечніше самого полум'я. Згідно зі статистикою, до 70% пожеж викликали смерть в результаті контакту з димом і токсичними продуктами згоряння, такими як чадний газ, хлористий водень, ціаністий водень. Крім того, навіть їх короткочасне вдихання може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям, таким як кашель, короста в горлі, пошкодження дихальної системи. Детектори диму є першою лінією захисту від цих загроз.
 • Детектори всмоктування. Принцип їх роботи базується на постійному моніторингу поточної якості повітря в зоні, охопленій протипожежним захистом. З цією метою використовується всмоктуючий вентилятор і мережа труб з впускними отворами, розташованими через певні проміжки часу, за допомогою яких відбираються проби повітря і відправляються в вимірювальну камеру. У ній вони перевіряються на вміст часток диму. Датчик витрати повітря також є частиною детектора всмоктування. Його завдання полягає у виявленні появи тріщин і перешкод у всмоктуючих трубах. Детектори всмоктування мають багато переваг у порівнянні з іншими детекторами диму, як з точки зору ефективності виявлення небезпеки пожежі, так і корисності. Перш за все, вони відрізняються високою чутливістю, швидкістю реакції і рідкими помилковими спрацьовуваннями.

Різновиди систем пожежної сигналізації

За принципом роботи можна виділити два типи даних систем:

 • Адресна система з високою точністю вкаже на місце виникнення пожежі. Її відрізняє сучасність і надійна робота. Високу сукупну вартість компонентів виправдовує порівняно дешеве застосування на практиці. Кількість адресних датчиків повинна бути в 2 рази менше, ніж аналогових. З цього випливає, що вартість сервісу і витрати матеріалів в 2 рази скорочені.
 • Аналогова. Виявить місце загоряння за номером шлейфа, на якому зазвичай знаходиться певна кількість датчиків. Чим їх більше, тим нижче точність виявлення. Застосування аналогової системи виправдано в маленькому приміщенні. До основних її переваг відносяться низька ціна, а також простота пусконалагоджувальних робіт.

Висновок

Забезпечення пожежної охорони – необхідна умова для швидкого реагування на можливе загоряння не тільки для промислових об'єктів, але також будинків, квартир, котеджів і т.д. Компанія «Венбест» надає своїм клієнтам найнижчу ціну на пожежну охорону не тільки в Києві, а й інших містах України.

Виберіть Ваше місто

Array ( )
Буковель
Мариуполь
Ужгород
Киев
Винница
Херсон
Харьков
Одесса
Днепр
Полтава
Львов
Ивано-Франковск
Тернополь
Ровно
Черновцы
Хмельницкий
Житомир
Черкассы
Николаев
Кропивницкий
Кременчуг
Cумы
Кривой Рог
Запорожье
Северодонецк
Луцк
Умань
Христиновка
Монастырище