Охорона житла у Дніпрі

Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки для квартир, приватних будинків, житлових комплексів та котеджних містечок. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 359 грн/міс
alt
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний вебсервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем

Акційні пропозиції ВЕНБЕСТ

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резервуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

У вас виникли запитання?

 

Охорона житла

Захист власності є важливою проблемою, якій слід приділити особливу увагу. Багато людей вибирають професійні системи сигналізації, які підвищують рівень безпеки майна і пропонуються різними охоронними агентствами. Охорона житла, один із напрямків роботи компанії «Венбест». Ми пропонуємо багато різних і доступних рішень, які допоможуть на 100% захистити житло, а також його жителів.

Основні елементи охорони житла

Основними елементами системи охоронної сигналізації житлової нерухомості є:

 • Панель керування сигналізацією.
 • Передавач (зв’язується зі станцією моніторингу).
 • ІК-сповіщувачі (детектори руху, здатні фіксувати переміщення людей в приміщенні), що встановлюються в залежності від кількості вікон і розташування кімнат.
 • Сенсорна панель (використовується для постановки і зняття системи з охорони за допомогою індивідуального коду доступу).
 • Внутрішня або зовнішня сирени, які звуковим чином вказують, коли система включена.

До панелі управління можуть бути підключені додаткові пристрої, які в більшій мірі підвищують безпеку в квартирі – детектор диму, детектор розбиття скла або детектор газу.

Типи детекторів

Детектор, це елемент системи сигналізації, що використовується для виявлення об’єктів, явищ і фізичних параметрів в навколишньому просторі. Сигнал сповіщувача відправляється на контрольну панель, яка реєструє важливі параметри, виконує функції сигналізації і активує виконавчі механізми.

Найбільш пов’язані з системою сигналізації детектори руху, завдання яких – виявлення рухомого порушника або детектора відкриття, так званого герконового перемикача:

 • PIR – виявляють рух на основі уловлювання радіації. Вони встановлюються переважно в житлових і офісних приміщеннях.
 • PIR + MW – виявляють рух на основі виявлення інфрачервоного випромінювання і додавання мікрохвиль. Ці пристрої стійкі до різких перепадів температур або рухів повітря. Детектори встановлюються в приміщеннях з кондиціонуванням повітря або механічною вентиляцією, з протікаючими дверима або вікнами і т. д.
 • Геркон – контроль відкриття дверей або вікон. Детектор має контакт, який замикається під впливом магнітного поля, що створюється магнітом. Коли один з елементів відсувається від іншого, інформація передається на панель управління.
 • Гаражний геркон – герметичний датчик відкриття, контролюючий відкриття воріт гаража. Має контакт, який замикається під впливом магнітного поля, що створюється магнітом. Коли один з елементів відсувається від іншого, інформація передається на панель управління.

Інші типи детекторів, які часто можна знайти в системах сигналізації:

 • Пожежний сповіщувач. Виявляє наявність диму в приміщенні на ранніх стадіях пожежі.
 • Газу. Його завдання полягає в тому, щоб виявити раннє перевищення порогового значення концентрації одного з газів і передати інформацію на панель управління.
 • Повеней. Особливо корисний під час відсутності мешканців у випадку поломки труби в підвалі, котельні, пральні, кухні.
 • Розбиття скла. Реагує на звуки, що виникають при розбиванні скла, корисно, коли хтось хоче проникнути через розбите вікно.

Як здійснюється моніторинг охорони житла

Моніторинг системи охоронної сигналізації є постійним контролем стану безпеки. Передавач, підключений до панелі управління системою охоронної сигналізації, відправляє на станцію моніторингу інформацію про важливі операції, які виконує охоронна сигналізація. Опціонально, інші сигнали, такі як постановка або зняття з охорони, можуть контролюватися за запитом клієнта. Це ніяк не порушує недоторканність приватного життя власника контрольованого об’єкта, але дозволяє йому надавати інформацію про те, чи відбувалося щось в його будинку під час відсутності, а також дає можливість співробітникам компанії миттєво реагувати на сигнали тривоги.

Висновок

Щоб замовити охорону об’єктів нерухомості в Києві і інших містах України, скористайтеся послугами компанії «Венбест». Ми пропонуємо клієнтам установку сучасного обладнання, повне його обслуговування, безпосередньо фізичну охорону об’єктів, а також систему контролю та управління доступом за найнижчими цінами.