Охорона бізнесу

Охорона бізнесу — один з основних напрямків у портфелі клієнтів ВЕНБЕСТ. Нам довіряють міжнародні та національні компанії України.
від 559 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона бізнесу

Захист бізнесу

Залежно від напряму комерційної діяльності існують особливості, які ми знаємо та зробимо найкращі рішення для вашого підприємства.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити охорону підприємства

Для максимального захисту комерційних обʼєктів вас можуть зацікавити додаткові наші послуги

Акційні пропозиції

Монтаж та 2 місяці охорони БЕЗКОШТОВНО
Під час війни запит на встановлення сигналізації є як ніколи актуальним. “Венбест” пропонує охорону на найвигідніших умовах: – Сучасний та найпопулярніший бездротовий комплект сигналізації Ajax всього за 8399 грн. – Надійний та бюджетний дротовий комплект Дунай 4L – 5999 грн. В обох пропозиціях монтаж та два місяці охорони йдуть у подарунок. Не нехтуйте своєю безпекою. “Венбест” – завжди поруч.
 • Безкоштовне підключення
 • 2 місяці охорони в подарунок
 • Вигідна ціна на придбання
Всі акційні пропозиції
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резеревуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Є питання?

Лихі 90-ті в минулому, але досвідчені бізнесмени продовжують дбати про безпеку своєї справи та довіряють це завдання професіоналам. До переліку послуг компанії «ВЕНБЕСТ» входить технічна та фізична охорона бізнес-об’єктів:

Особливість компанії в тому, що ми адаптуємо комплекс послуг відповідно до потреб кожного клієнта. І тому забезпечуємо всебічну безпеку бізнесу, незалежно від спрямованості.

Наші переваги

ВЕНБЕСТ працює на українському ринку понад 30 років. За цей час ми отримали необхідний досвід та дізналися про тонкощі налагодження та здійснення охорони бізнесу з урахуванням специфіки. Тому у нас два основні напрямки – технічна та фізична охорона об’єктів.

Особливості технічної охорони

Ми здійснюємо проєктування, встановлення, обслуговування та сервісний ремонт систем охоронної сигналізації. В нашому розпорядженні є обладнання закордонних брендів і власного виробництва.

Ми знаємо про вразливі місця конкретних об’єктів. Тому адаптуємо систему сигналізації відповідно до потенційних загроз. Пропонуємо різні види охоронної сигналізації для бізнесу, які включають:

Клієнт може замовити монтаж як простої системи управління, так і серйознішого інтегрованого варіанту, що реагує не тільки на несанкціоноване проникнення в будівлю, але й на інші небезпеки: пожежа, повінь. Щоразу, коли надходить сигнал тривоги, на місце виїжджає наша група мобільного реагування.

Крім встановлення системи сигналізації для бізнесу, ми пропонуємо монтаж системи відеоспостереження з подальшим цілодобовим моніторингом об’єкта – пультову охорону.

Що таке фізична охорона

Послуга фізичної охорони бізнесу передбачає постійну присутність співробітників «ВЕНБЕСТ» на території об’єкта. До їх обов’язків входить:

Охоронці перебувають на зв’язку з центром управління та за необхідності можуть викликати групу мобільного реагування, поліцію або пожежну службу.

Безпека українського бізнесу – це «ВЕНБЕСТ»

Ми організуємо професійну охорону великого, середнього та малого бізнесу, залучаємо для цього всі доступні засоби у сфері сучасної безпеки. До переліку наших послуг входять не лише технічна (у тому числі пультова) та фізична охорона бізнес-об’єктів, а й такі:

Наші фахівці допоможуть сформувати та замовити пакет послуг для вирішення конкретних завдань із забезпечення безпеки. Телефонуйте!