Пультова охорона в Харкові

Пультова охорона ВЕНБЕСТ це моніторинг статусу охоронної системи 24/7 та швидке реагування на тривоги власними екіпажами охорони. Венбест забезпечує повний спектр послуг з безпеки. Ми маємо унікальні сервіси з якими надаємо найвищу швидкість обробки тривог та прибуття екіпажу охорони.
від 359 грн/міс
alt
Наші Переваги

6 хвилин Швидкість прибуття патруля ВЕНБЕСТ

Середня швидкість прибуття патруля охорони 6 хвилин! ВЕНБЕСТ – використовує унікальний веб-сервіс, який розраховує прибуття екіпажу охорони до об’єкта з урахуванням міського трафіку. Завдяки цьому центр зони групи реагування та кількість екіпажів розрахована для швидкого та ефективного покриття
Наші Переваги

Легальна зброя

Охоронці ВЕНБЕСТ носять і маю право на використання травматичної зброї (пристрій для відстрілу гумових куль), газові балончики ТЕРЕН-4 та з 24 лютого охоронний сервіс ВЕНБЕСТ отримав офіційно на баланс автоматичну зброю.
Наші Переваги

Пересування у комендантську годину

Усі екіпажі ВЕНБЕСТ мають право на пересування, патрулювання в комендантську годину, і в більшості регіонів укладено меморандуми з правоохоронними органами щодо забезпечення громадської безпеки та порядку на території регіону/міста.
Наші Переваги

Індивідуальний Сервісний Підхід до кожного клієнта

Ключовим для ВЕНБЕСТ є те, що ми охоронний сервіс! Ми дбаємо про безпеку та комфорт клієнта. Не стоїмо на місці, розвиваємо нові послуги та щодня працюємо над покращенням якості сервісу.
Наші Переваги

Сучасний Центр Моніторингу

6 сучасних центрів моніторингу аналогів яким немає в Україні. Кожен побудований за принципом максимального захисту від фізичного впливу, атак хакерів і людських факторів. Більш детально можна ознайомитись на сторінці центру моніторингу.
Охорона Житла

Як захистити житло?

Для захисту житла та сім’ї звертайтесь до охоронного сервісу ВЕНБЕСТ. Фахівці ВЕНБЕСТ проведуть обстеження житла на можливі точки проникнення, дадуть рекомендації та запропонують найкращі варіанти захисту під ваші потреби.
 • Встановлення сигналізацій
  Монтаж наступного дня після звернення, без вихідних.
 • Моніторинг 24/7
  Моніторинг об’єкта з дня встановлення сигналізації, у найсучаснішому центрі моніторингу.
 • 566 екіпажів охорони
  Найбільша кількість екіпажів охорони по Україні
 • Матеріальна відповідальність
  Несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються
 • Сервісне обслуговування
  Сервісне обслуговування охоронних систем
Додаткові послуги

Послуги, які можуть посилити пультову охорону

Для максимального захисту вас можуть зацікавити додаткові наші послуги
чому ВЕНБЕСТ?

Ключові переваги

 • 6 хвилин

  Середній час прибуття екіпажу охорони ВЕНБЕСТ

 • 566 екіпажів охорони

  Найбільша кількість екіпажів з покриттям по всій Україні

 • Центр Моніторингу

  Надсучасні центри моніторингу з багаторівневим захистом та резеревуванням

 • Нам довіряють

  Під охороною Венбест провідні Українські та Міжнародні компанії, які мають найсуворіші вимоги до охорони і які ми сумлінно виконуємо.

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
Заявка на консультацію

Замовити охорону

Пультова охорона у Харкові

Однією з найбільш затребуваних послуг, пов’язаних із захистом житла, є пультова охорона. У наш час це найнадійніший засіб захисту, що включає в себе цілий ряд різних заходів. Система являє собою набір апаратури – датчиків руху, приймально-контрольних приладів, диспетчерського пункту з пультом. Щоб замовити технічну охорону в місті Харків, скористайтеся послугами компанії «Венбест».

Професійна система моніторингу – гарантія вашої безпеки

Моніторинг будинку або бізнесу тепер практично стандартний. Установки з’являються в громадських будівлях, а також на складах, виробничих підприємствах, житлових комплексах або приватних будинках. Пультова охорона – це відмінне рішення, яке може бути корисно, як від несанкціонованого вторгнення третіх осіб, так і для забезпечення фізичного захисту. Компанія «Венбест» в області віддаленого відеоспостереження пропонує комплексні послуги для індивідуальних і бізнес-клієнтів. У нас в наявності є більше 20 пультів централізованого спостереження по всій Україні, більше 500 груп мобільного реагування, а також можливість моніторингу об’єкту, що охороняється в режимі 24/7.

Як працює пультова охорона приміщень

Компанія «Венбест» в Харкові і області пропонує сучасну систему моніторингу, засновану на передовому технологічному обладнанні та професійній підтримці співробітників служби безпеки. У нас є власний центр моніторингу тривог, який постійно записує інформацію, отриману від систем відеоспостереження, встановлених на місці. Онлайн моніторинг здійснюється операторами, які відстежують відео з камер в режимі 24/7. У разі виникнення небезпеки, черговий персонал негайно повідомляє найближчу групу мобільного реагування. Таким чином, патруль прибуває швидко – до того, як буде завдано серйозної шкоди майну. При цьому знаходження в будинку або квартирі власника майна зовсім необов’язково. Група мобільного реагування після прибуття на місце самостійно здійснить огляд території та житла, а також в разі необхідності вживе заходів по затриманню порушника.

Пультова охорона GSM – захист в кишені

Це найбільш сучасний метод охоронної системи. На відміну від пультової охорони, сигнал від датчиків надходить власнику квартири безпосередньо на стільниковий телефон. При цьому абсолютно не має значення відстань до джерела сигналу. Головна умова – наявність стільникового зв’язку. До того ж, вартість даної послуги може коливатися на більш низькому рівні – клієнтові доводиться платити лише за встановлення необхідного обладнання на території, що охороняється. З недоліків можна виділити тільки час, який проходить з моменту отримання сигналу, на його реагування. В даному випадку важлива кожна хвилина. При пультовій охороні за пультом завжди знаходиться працівник охоронної компанії, а самостійно і безперервно мати можливість відстежувати тривожні сигнали зі смартфону не завжди зручно.

Що пропонує централізована охорона об’єктів

Віддалений відеоконтроль це:

 • Індивідуальне рішення. Відповідно до потреб клієнта, незалежно від того, чи контролює він ваш будинок або бізнес, наші фахівці врахують всі необхідні нюанси і подбають про правильне розміщення камер.
 • Сучасні пристрої систем відеоспостереження. Завдяки цьому, моніторинг будинків і інших об’єктів максимально ефективний, а зображення з камер чітко і точно записується без перешкод і збоїв.
 • Комплексне обслуговування 24 години на добу. Наш центр моніторингу тривог працює в цілодобовому режимі і помітить навіть найменші порушення.

Яке обладнання використовується для пультової охорони

Можна виділити кілька основних типів пристроїв, які використовуються нашими фахівцями для захисту житла та нерухомості:

 • Панель управління. Найважливіший елемент системи, що включає кілька типів аварійних сигналів (крадіжка зі зломом, відключення електроенергії, постановка на охорону, зняття з охорони, пожежа).
 • PIR-детектор. Пасивний детектор руху і інфрачервоний детектор виявляють рух людей в області виявлення і запускають тривогу.
 • PET-детектор. Детектор для приміщень, де утримуються домашні тварини. Технологія дозволяє відрізнити вихованця від людини без зміни ефективності.
 • Акустичний детектор. Розпізнає звук розбитого скла, а також звук удару, який викликає тривогу.
 • Магнітний детектор. Сигналізує про відкриття дверей або вікна.
 • Детектор диму і тепла. Виявляє ранню стадію розвитку пожежі, викликаючи сигнал тривоги.
 • Професійні камери спостереження, які встановлюються відповідно до специфіки об’єкта.

Переваги пультової охорони від компанії «Венбест»

Ми пропонуємо своїм клієнтам цілий ряд переваг:

 • Можливість замовити дану послугу, як приватними особам, так і бізнес-клієнтам.
 • Самостійну установку обладнання, його налаштування і подальше обслуговування.
 • Матеріальну відповідальність у разі невиконання умов договору.
 • Цілодобовий моніторинг, а також швидке реагування на сигнал тривоги власними мобільними екіпажами.
 • Доступну вартість підключення пультової охорони.

Чому ВЕНБЕСТ

Пультова охорона бізнесу і індивідуальних клієнтів – сучасний метод захисту приміщень від зловмисників. Хоча ціна даної послуги і вище більшості інших охоронних заходів, вона повною мірою компенсується максимальною ефективністю. ЧОП «Венбест» – лідер охоронних послуг в Україні з більш ніж 20-річним стажем. Ми пропонуємо послуги з установки пультової охорони в Харкові і області, а також більшості великих міст України.