Фізична охорона

Охорона масових заходів

Охорона масових заходів з ВЕНБЕСТ це – впевненість у безпеці важливих подій.
  • Досвід
    Охорона масових заходів здійснюють чинні охоронці ВЕНБЕСТ з досвідом та відповідними навичками.
  • Обовʼязки
    Відповідно до узгоджених з замовником правил, охоронці можуть: проводити контроль відвідувачі, охорону периметра та сцени, охорону майна та супроводження важливих гостей
  • Контроль
    Охорона масових заходів здійснюється під контролем чергової частини, місцеперебування охоронців відстежується в онлайн режимі і при необхідності направляється підмога.
Фізична охорона

Підготовка

Усі співробітники фізичного блоку охоронного сервісу ВЕНБЕСТ проходять спеціальну підготовку. Це і змішані єдиноборства та правова підготовка. Підготовка проходить у власному центрі підготовки охоронців який має 3-й рівень державної акредитації
Фізична охорона

Досвід

Залежно від завдань охорони об’єкти, охоронці мають досвід від 1 року.
Фізична охорона

Зброя

При необхідності охоронці можуть бути з травматичною, вогнепальною зброєю або іншими спеціальними засобами для виконання завдань з охорони об’єкта.
Фізична охорона

Контроль

Для забезпечення ефективного захисту контроль – найважливіший аспект! ВЕНБЕСТ розробив схему та програмне забезпечення контролю фізичної охорони, що виключає вплив людського фактора:
– Оснащуємо охоронців GPS трекерами та відстежуємо їх пересування по об’єкту
– Розміщуємо NFC мітки за заданим маршрутом перевірки охоронцем
– Перевірка постів охорони патрулем ВЕНБЕСТ
– Згідно з графіком, кожному охоронцеві телефонує чергова частина
Фізична охорона

Вивчення обʼєкту

Для надання якісної послуги фізичної охорони об’єкта ми проводимо його обстеження та разом з клієнтом розробляємо концепцію охорони.
ЗАявка на консультацію

Замовити охорону

Клієнти

Нам довіряють

Серед наших клієнтів банки, мережеві магазини, АЗК, поштові сервіси та багато інших, як великих, так і маленьких. Для кожного з них ми розробляли індивідуальні рішення з питань безпеки: системи охоронної сигналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження, систем контролю та управління доступом, охорона автомобілів, фізична охорона та засоби індивідуальної безпеки.
Всі клієнти
ЗАявка на консультацію

Замовити охорону

До послуг нашої компанії входить організація охорони масових заходів. Для цього ми розробляємо комплекс заходів, спрямованих на безпеку всіх учасників – від організаторів до відвідувачів.

До нас звертаються для замовлення послуг охорони заходів різного спрямування:

У кожному випадку ми розробляємо персональний план забезпечення безпеки учасників заходу з урахуванням його специфіки, особливостей приміщення чи місцевості, якщо захід проходить просто неба, кількості осіб та інших факторів.

Потенційна небезпека масових заходів

Охорона концертів, спортивних, корпоративних та інших заходів – це необхідний захід, який мають передбачити організатори. Оскільки під час таких подій можливе виникнення різних форс-мажорів – від наперед спланованого хуліганства з розрахунком на перехід до спонтанних масових заворушень до неадекватної поведінки окремих учасників.

Також варто пам’ятати про підвищену загрозу пожежної небезпеки, витікання побутового газу та інші події, ризик яких підвищується під час масового скупчення людей.

Для запобігання цим та іншим загрозам здоров’ю та життю учасників заходів потрібні послуги професіоналів. Компанія «ВЕНБЕСТ» працює в Україні вже понад 30 років. За цей час ми завоювали довіру приватних та корпоративних клієнтів, серед яких Нова Пошта, ПриватБанк, PROSTOR та інші великі вітчизняні компанії.

Особливості охорони заходів

Компанія «ВЕНБЕСТ» організує безпеку учасників масових заходів за допомогою фізичної та технічної охорони: силами професійних співробітників, які використовують спеціальне обладнання для контролю за правопорушеннями та оперативної ліквідації форс-мажорів.

Організація процесу:

Наша служба охорони заходів одягнена в однакову форму, щоб бути помітною не лише для організаторів, а й для учасників, які можуть звернутися до співробітників «ВЕНБЕСТ» за наданням допомоги.

Також ми співпрацюємо з поліцією, пожежною службою та швидкою допомогою, що дозволяє миттєво зв’язуватися з відповідними фахівцями, коли потрібна їхня участь.

Технічний бік питання

Крім людських ресурсів, ми використовуємо спеціальне обладнання. За бажанням замовника територія, де проводиться захід, може бути обнесена парканом із брамою. Також можливе встановлення камер відеоспостереження з їх постійним моніторингом. А якщо захід відбувається у приміщенні – встановлення системи протипожежної безпеки.

На вході наші співробітники можуть здійснювати:

Також до їх обов’язків, крім підтримки громадського порядку та моментального реагування у разі позаштатних ситуацій, можуть входити охорона приміщень та парковок.

Ціна охорони масових заходів від «ВЕНБЕСТ»

Вартість охорони на заході залежить від низки факторів:

Ми завжди йдемо назустріч клієнту та допомагаємо розробити персональний план охорони з урахуванням наявного бюджету, пропонуємо найефективніші та при цьому доступні рішення конкретного завдання.

Також періодично ми проводимо акції, під час яких вартість окремих послуг на певний період знижується.

Чому нам довіряють

Компанії «ВЕНБЕСТ» довіряють, бо за три десятки років ведення охоронної діяльності ми розробили власні алгоритми організації безпеки людей та їхнього майна. Спектр наших послуг широкий. Крім охорони заходів у Києві та інших населених пунктах України ми також надаємо послуги, пов’язані з:

Для роботи ми використовуємо професійне обладнання як виробництва закордонних брендів, так і марки «Дунай». Компанія несе матеріальну відповідальність і робить все, щоб клієнти залишалися в безпеці за будь-яких обставин. Залишились питання – зв’яжіться з нашими менеджерами.